close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti 2 humanitarinių mokslų magistro programas - Ne pelno organizacijos

Menų magistro laipsnį, taip pat žinomas kaip MA, yra pažangi laipsnį, kuris paprastai taip sukurti bakalauro laipsnį užbaigti. Tipiškas magistro laipsnį trunka vienerių iki trejų metų užbaigti, priklausomai nuo programos ir kurso apkrova. Kadangi tai yra absolventas lygio laipsnis, studentų tikimasi įgyti daugiau pažangių žinių apie srityje. Kas yra visų NPO MA? Meistras … Skaityti daugiau

Menų magistro laipsnį, taip pat žinomas kaip MA, yra pažangi laipsnį, kuris paprastai taip sukurti bakalauro laipsnį užbaigti. Tipiškas magistro laipsnį trunka vienerių iki trejų metų užbaigti, priklausomai nuo programos ir kurso apkrova. Kadangi tai yra absolventas lygio laipsnis, studentų tikimasi įgyti daugiau pažangių žinių apie srityje.

Kas yra visų NPO MA? Meistras 's laipsnis NPO (pelno nesiekiančios organizacijos) pagrindinis dėmesys skiriamas unikalių įgūdžių, reikalingų valdyti ir pirmaujanti ne pelno įmonė ar organizacija. Jis moko studentus apie valdymo ir vadovavimo įgūdžių, reikalingų, kad būtų vykdomosios arba valdytojas yra ne pelno, o daugiausia dėmesio skiriant NPO aplinkos niuansų. Kursai sutelkti dėmesį į teisines ir reguliavimo gaires tam ne pelno siekiančios organizacijos, kaip veiksmingai bendrauti, kaip vadovauti komandos, ir kaip efektyviai spręsti konfliktus.Studentai taip pat gali studijuoti įvairių komponentų valdymo nepelno, įskaitant rinkodaros, apskaitos ir komunikacijos.

Kadangi ne pelno sektorius turi unikalią finansavimo ir valdymo struktūras, tiems, kurie nori dirbti valdymo ar vykdomosios lygio darbo vietų turi būti šviečiama šioje aplinkoje niuansų. Išplėstinė laipsnis suteikia informaciją apie tai, kaip sėkmingai paleisti NPO.

Institucijų visame pasaulyje siūlo pažangias laipsnių vadovaujančių ir NPO. Kiekvienas universitetas ar mokymosi įstaiga, plėtoja savo mokesčių struktūrą, kuri taip pat gali būti įtakota geografinės padėties. Norėdami sužinoti programos išlaidas, suinteresuoti studentai turėtų kreiptis į mokyklą.

Dauguma absolventų, turinčios NPO MA eiti dirbti valdymo ir vykdomosios lygio pareigas ne-pelno įmonėms ar organizacijoms, kurie gali svyruoti nuo didelių, tarptautinių humanitarinių organizacijų mažų, vietinių atlikėjų menas centrų ar muziejuose.Kai absolventams rasti darbą su vietos labdaros ar religinių organizacijų, o kiti pasirenka dirbti nacionaliniuose ar tarptautiniuose NPO.

Gavimas į NPO magistro suteikia absolventams įgūdžių tapti lyderiu ir sėkmingai valdyti nepelno. Norėdami rasti įvairių mokyklas ir mokytis paraiškų pateikimo tvarką, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Steinbeis Universität Berlin - Institute Corporate Responsibility Management
Berlin, Vokietija

Dvivietis Laipsnis programa: MA, atsakingu valdymu, kartu su MBA

Dvivietis Laipsnis programa: MA, atsakingu valdymu, kartu su MBA -
MA Ištęstinės MBA studijos
Dalinės
2 - 3 metai
Anglų
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės
 
Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs
Washington, Jungtinės Amerikos Valstijos

Sukurkite įgūdžius, reikalingus vadovauti nevyriausybinei organizacijai ir skatinkite socialinį tobulėjimą bet kurioje pasaulio vietoje su savo Johns Hopkins meno magistru nev ... +

Sukurkite įgūdžius, reikalingus vadovauti nevyriausybinei organizacijai ir skatinkite socialinį tobulėjimą bet kurioje pasaulio vietoje su savo Johns Hopkins meno magistru nevyriausybinėje organizacijoje (NVO). Sužinokite, kaip valdyti komandą, ir suprasti, kaip taikyti kritinę analizę ir problemų sprendimą, kad rastumėte sprendimus, kurie padidintų esamų organizacijų poveikį, arba imk viską, ką išmoksite, ir sukurkite naują organizaciją, kuri sutelktų dėmesį į visus jūsų aistros klausimus. -
MA
Dalinės
Anglų
Internetinės
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia