Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 3 humanitarinių mokslų magistro programas - Ne pelno organizacijos

Menų magistro laipsnį, taip pat žinomas kaip MA, yra pažangi laipsnį, kuris paprastai taip sukurti bakalauro laipsnį užbaigti. Tipiškas magistro laipsnį trunka vienerių iki trejų metų užbaigti, priklausomai nuo programos ir kurso apkrova. Kadangi tai yra absolventas lygio laipsnis, studentų tikimasi įgyti daugiau pažangių žinių apie srityje.

Kas yra visų NPO MA? Meistras 's laipsnis NPO (pelno nesiekiančios organizacijos) pagrindinis dėmesys skiriamas unikalių įgūdžių, reikalingų valdyti ir pirmaujanti ne pelno įmonė ar organizacija. Jis moko studentus apie valdymo ir vadovavimo įgūdžių, reikalingų, kad būtų vykdomosios arba valdytojas yra ne pelno, o daugiausia dėmesio skiriant NPO aplinkos niuansų. Kursai sutelkti dėmesį į teisines ir reguliavimo gaires tam ne pelno siekiančios organizacijos, kaip veiksmingai bendrauti, kaip vadovauti komandos, ir kaip efektyviai spręsti konfliktus.Studentai taip pat gali studijuoti įvairių komponentų valdymo nepelno, įskaitant rinkodaros, apskaitos ir komunikacijos.

Kadangi ne pelno sektorius turi unikalią finansavimo ir valdymo struktūras, tiems, kurie nori dirbti valdymo ar vykdomosios lygio darbo vietų turi būti šviečiama šioje aplinkoje niuansų. Išplėstinė laipsnis suteikia informaciją apie tai, kaip sėkmingai paleisti NPO.

Institucijų visame pasaulyje siūlo pažangias laipsnių vadovaujančių ir NPO. Kiekvienas universitetas ar mokymosi įstaiga, plėtoja savo mokesčių struktūrą, kuri taip pat gali būti įtakota geografinės padėties. Norėdami sužinoti programos išlaidas, suinteresuoti studentai turėtų kreiptis į mokyklą.

Dauguma absolventų, turinčios NPO MA eiti dirbti valdymo ir vykdomosios lygio pareigas ne-pelno įmonėms ar organizacijoms, kurie gali svyruoti nuo didelių, tarptautinių humanitarinių organizacijų mažų, vietinių atlikėjų menas centrų ar muziejuose.Kai absolventams rasti darbą su vietos labdaros ar religinių organizacijų, o kiti pasirenka dirbti nacionaliniuose ar tarptautiniuose NPO.

Gavimas į NPO magistro suteikia absolventams įgūdžių tapti lyderiu ir sėkmingai valdyti nepelno. Norėdami rasti įvairių mokyklas ir mokytis paraiškų pateikimo tvarką, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Ne pelno organizacijos

Lewis University Online

Tinkinkite savo internetinį magistro laipsnį organizaciniame lyderystės lygmenyje su ne pelno valdymo koncentracija. Ši koncentracija yra pritaikyta mokyti žmones orientu ... [+]

Internetinis magistro laipsnis organizacinėje lyderystėje

Tapkite lyderiu, kurį kiti nori sekti. Lewis universiteto internetinis magistro laipsnis organizacinėje lyderystėje grindžiamas jūsų įgimtu sugebėjimu įkvėpti kitus, įkvepiantį jums pažangius įgūdžius, metodus, teorijas ir perspektyvas, kurios leis jums efektyviai įgalinti ir motyvuoti jūsų organizacijos žmones. Mokymo programa yra sukurta su realaus pasaulio pavyzdžiais, o „Capstone“ projektas yra integruotas, todėl įgytos žinios gali būti tiesiogiai taikomos jūsų karjerai.

Dizainas Kaip norite švino

„Lewis“ internetinė MA organizacinės lyderystės programoje siūlo penkias unikalias koncentracijas, todėl jūs galite pritaikyti savo išsilavinimą, kad atitiktų savo profesinius siekius ir taptų veiksmingu lyderiu. Taikykite savo vadovavimą koncentracijai:... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Romeoville
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs

Sukurkite įgūdžius, reikalingus vadovauti nevyriausybinei organizacijai ir skatinkite socialinį tobulėjimą bet kurioje pasaulio vietoje su savo Johns Hopkins meno magistr ... [+]

Sukurkite įgūdžius, reikalingus vadovauti nevyriausybinei organizacijai ir skatinkite socialinį tobulėjimą bet kurioje pasaulio vietoje su savo Johns Hopkins meno magistru nevyriausybinėje organizacijoje (NVO). Sužinokite, kaip valdyti komandą, ir suprasti, kaip taikyti kritinę analizę ir problemų sprendimą, kad rastumėte sprendimus, kurie padidintų esamų organizacijų poveikį, arba imk viską, ką išmoksite, ir sukurkite naują organizaciją, kuri sutelktų dėmesį į visus jūsų aistros klausimus.

Mūsų nevyriausybinių organizacijų valdymo programa rengia absolventus patekti į reikiamą NVO administravimo sritį, viskas, ko reikia norint sukurti sėkmingus pokyčius. Susipažinsite su pasauline valdymo sistema, kurioje veikia nevyriausybinės organizacijos, ir viešosios politikos gyvavimo ciklu, taip pat dalykais, kurie trukdo ar skatina sėkmingą jos įgyvendinimą. Mūsų mokymo programa nagrinėja veiksmingos NVO vadovavimo teoriją ir apima praktinį akmenį, kurį galite panaudoti nedelsiant.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Washington
Sausis 2020
Anglų
Ištęstinės
1 - 5 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Steinbeis University Berlin Institute Corporate Responsibility Management

Dvivietis Laipsnis programa: MA, atsakingu valdymu, kartu su MBA ... [+]

Dvivietis Laipsnis programa MA + MBA

Absolventai į atsakingo valdymo mA Steinbeis universiteto Berlyne - ICRM turi galimybę tęsti studijas link MBA laipsnį užbaigti. MBA iki laipsnio suteikia dalyviams unikalią galimybę kurti savo studijų ir gauti dviem laipsniais iš dviejų universitetų dvejus metus. Tai kombinuotas programa yra ateities švietimo vadybos etalonas, kaip siūloma Jungtinių Tautų principų atsakingo vadybos išsilavinimas (PRME).

Savybes Double Degree programa

Dalyviai pilnas dvi disciplinos tyrimo per trumpesnį laiką ir gauti du mokslo laipsnius Sąvokos iš dviejų skirtingų studijų kursų yra kompleksiškai integruoti Moduliai v... [-]
Vokietija Berlin
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
2 - 3 metai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba