Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Olandija Apeldoorn Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos in Apeldoorn Olandija 2019

Humanitarinių mokslų magistro laipsnis paprastai yra suteikiamas sėkmingai pabaigusiems vaizduojamojo meno, humanitarinių, o taip pat dažnai ir socialinių mokslų akademines studijų programas. Šios programos paprastai trunka nuo vienerių iki dvejų metų.

Nyderlandai yra sudedamoji šalis Nyderlandų, kurį sudaro dvylika provincijų šiaurės vakarų Europoje ir tris salas Karibų Karalystėje. Angliškai kalbančių mokiniai turės jokių problemų rasti tinkamos kursus. Tarptautinių studentams, kurie kreipiasi į universitetus Nyderlanduose, kelios stipendijos yra prieinama.

Apeldoorn yra gražus miestas Nyderlanduose širdį. Jis yra žinomas dėl savo turizmo ir švietimo galimybes. Įvairūs gerbiami universitetai yra įsikūręs čia kaip Nyderlandai verslo mokykla. Be to, visi tie, kurie nori turėti kokybišką išsilavinimą turi judėti į šį miestą.

Rasti Humanitarinių mokslų magistro programas in Apeldoorn Nyderlanduose 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Wittenborg University of Applied Sciences

Jūs mokysite dalyvauti magistrantūros studijose, kurti ir išnagrinėti kryptines švietimo perspektyvas savo individualiai pasirinktoje srityje. Veiksmų mokymasis - vykdyda ... [+]

Magistro (magistro) išsilavinimąKurso informacijaKurso pavadinimas: Švietimo magistrasKursų tipas: MA - Švietimo magistrasKurso sritis: ŠvietimasKurso trukmė: 24 mėnesiaiKreditai: 180 UK CATS / 90 ES ECĮvažiavimo taškai per metus: tik spalio mėn. Pradžios (2018 m.)Kita pradžios data (-os): 2018 mLaipsnis ar kvalifikacija: Švietimo magistras, akredituotas Brighton universiteto (QAA) - pagal 2018 m.Vieta: ApeldoornMokestis už magistro studijas: UK / ES 7 500 EUR (3 750 EUR per metus) | Tarptautinis 12 600 eurų (6 300 eurų per metus)Stipendijos apdovanojimas

Wittenborg Absolventai: 3,000 € - partnerių institutas: 2,000 € - aukso apdovanojimas: 1,500 € -

Švietimo menų magistras - mokslų daktaro laipsnis per mokymosi veiksmus!... [-]
Olandija Apeldoorn
October 2019
Dieninės
24 mėnesių
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba