M.A. leeuwarden Olandija

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos leeuwarden Olandija 2018

Magistras

Humanitarinių mokslų bakalauro studijų laipsnis paprastai yra suteikiamas studentams, kurie sėkmingai baigia vaizduojamojo meno, humanitarinių ar socialinių mokslų studijų programas, tokias kaip istorija, komunikacija, filosofija, teologija, kalbos ir pan. Šio tipo studijų programos paprastai yra sudaromos iš teorinių paskaitų, praktinių seminarų, egzaminų bei baigiamojo magistrinio darbo.

Nyderlandai yra sudedamoji šalis Nyderlandų, kurį sudaro dvylika provincijų šiaurės vakarų Europoje ir tris salas Karibų Karalystėje. Angliškai kalbančių mokiniai turės jokių problemų rasti tinkamos kursus. Tarptautinių studentams, kurie kreipiasi į universitetus Nyderlanduose, kelios stipendijos yra prieinama.

Šis populiarus miestas yra žinomas dėl turizmo, švietimo įstaigų ir universitetų. Švietimo įstaigos kaip Stenden universiteto Taikomųjų mokslų ir Gilbert Terpstra Grafische Vormgeving yra žinomas dėl savo novatoriškų metodų švietimo.

Ieškoti Humanitarinių mokslų magistro programas leeuwarden Nyderlanduose 2018

Skaityti Daugiau
{degree}{category}{country}{region}{mode} kategorijos neatitiko jokių studijų programų. Pabandykite pasirinkti Magistras{related_category}{related_country}{related_region}{related_mode} kategorijas.

Čia ieškokite panašių studijų programų