Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Europa Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visas humanitarinių mokslų magistro programas - Organizacijų vadyba - Europa - 2019/2020

Magistro laipsnis yra universalesnis nei daktaro kvalifikaciją ir turi platų profesinių ir akademinių programų. Pasak JAV Švietimo departamentas, trijų tipų magistrantūros studijų programose egzistuoja tyrimai, profesijų ir terminalą. Populiariausių magistro studijų tipai Dailės magistras (MA) ir magistro (MS) iš įvairių dalykinių sričių mišinys.

Organizacijos vadybos studijas pasirinkę studentai išsamiai nagrinėja įvairiausias organizacijos planavimo sudedamąsias dalis - tokias kaip finansinės informacijos tvarkymas, rinkos įvertinimas ir tendencijų numatymas, legalios informacijos vadyba, išteklių vadyba, trumpalaikių ir ilgalaikių tikslų siekimas ir t.t. Tad būtent šias akademines studijų programas pabaigę studentai turi įgiję pakankamai žinių ir įgūdžių, kad galėtų pradėti savo karjerą versle.

Europa yra šešta pagal dydį žemynas ir apima 47 šalis ir asorti priklausomos teritorijos, salos ir teritorijos. Ji ribojasi su Viduržemio jūra į pietus, Azijoje į rytus, ir Atlanto vandenyne į Vakarus.

Peržiūrėti visas humanitarinių mokslų magistro programas - Organizacijų vadyba - Europa - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Organizacijų vadyba, Europa

Middlesex University London

Su vis įvairesnę darbo jėgą ir griežto taupymo priemonių poveikį labai svarbu, kad tradiciniai požiūriai į žmogiškųjų išteklių, ir žmonių, ir pokyčių valdymo yra įvertint ... [+]

Įmonės tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuose, vis dažniau reikia specialistus vadovauti keisti ir valdyti įvairovę. Šis kursas, kurioje daugiausia dėmesio skiriama aprūpinti jums žinių ir praktinių įgūdžių analizuojant, strategiškai planuojant ir sprendžiant klausimus, susijusius su organizaciniais pokyčiais ir įvairovės valdymą, yra skirta kurti dabartinius HR specialistų, kurie nori tobulėti ir absolventams, ieškančius šiame karjerą laukas. Su galimybę tyrinėti tarp pirmaujančių ir kaita individo, grupės ir organizacijos lygiu valdyti ir valdyti įvairovę iš socialinę, psichologinę, teisinę ir politikos ir žmogiškųjų išteklių perspektyvų sąveiką, MA suteikia jums galimybę tyrinėti tarp įvairovės ir kaitos sąveiką.... [-]

Jungtinė Karalystė Londonas JK internete
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba