Peržiūrėti humanitarinių mokslų magistro programas - Pedagogika Estijoje - 2020

Magistro laipsnius, visuotinai žinomas kaip MA, yra magistro laipsnio trunka mažiausiai vienerius metus, o kartais ir dvejus metus jie mokomi laipsnių paprastai reikia šiek tiek faktinį tyrimus. MA labiausiai paplitęs pavadinimas magistro laipsnį ir yra dažnai naudojama.Jeigu siekiate tapti mokytojais ar profesoriais, siūlytumėme pasidomėti švietimo arba pedagoginėmis studijomis. Be t… Skaityti daugiau

Magistro laipsnius, visuotinai žinomas kaip MA, yra magistro laipsnio trunka mažiausiai vienerius metus, o kartais ir dvejus metus jie mokomi laipsnių paprastai reikia šiek tiek faktinį tyrimus. MA labiausiai paplitęs pavadinimas magistro laipsnį ir yra dažnai naudojama.

Jeigu siekiate tapti mokytojais ar profesoriais, siūlytumėme pasidomėti švietimo arba pedagoginėmis studijomis. Be to, daugybė aukštojo mokslo įstaigų studentams gali pasiūlyti ir įvairius kursus, kurie jiems gali suteikti reikiamų kvalifikacijų norint pradėti pedagogo karjerą. Šiuos kursus bei akademines studijų programas siūlo įvairiausios viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigos.

Estija yra tarp kitų dalykų žinomas dėl savo miškais (jie sudaro beveik pusę teritorijos) ir yra vienintelė šalis Europoje, beveik visiškai 4G tinklu. Estija suteikia aukšto lygio ir tarptautiniu mastu pripažintas išsilavinimą, ir daugelis šalies universitetų siūlo studijų programas anglų kalba.

Geriausios humanitarinių mokslų magistro programos - Pedagogika Estijoje - 2020

Skaityti mažiau
University of Tartu
Tartu , Estonia

1-metų interneto programa suteikia profesinį tobulėjimą, kad žmonėms, kurie nori efektyviau naudoti švietimo technologijos.

1-metų interneto programa suteikia profesinį tobulėjimą, kad žmonėms, kurie nori efektyviau naudoti švietimo technologijos. -
MA
Internetinės ir su apgyvendinimu studijos
Dieninės
Anglų
Rugpjūtis 2020
15 Mar 2017
Internetinės ir su apgyvendinimu studijos
Su bendrabučiu
Internetinės