Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Naujoji Zelandija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti humanitarinių mokslų magistro programas - Pedagogika Naujojoje Zelandijoje - 2019

Magistro laipsnius, visuotinai žinomas kaip MA, yra magistro laipsnio trunka mažiausiai vienerius metus, o kartais ir dvejus metus jie mokomi laipsnių paprastai reikia šiek tiek faktinį tyrimus. MA labiausiai paplitęs pavadinimas magistro laipsnį ir yra dažnai naudojama.

Jeigu siekiate tapti mokytojais ar profesoriais, siūlytumėme pasidomėti švietimo arba pedagoginėmis studijomis. Be to, daugybė aukštojo mokslo įstaigų studentams gali pasiūlyti ir įvairius kursus, kurie jiems gali suteikti reikiamų kvalifikacijų norint pradėti pedagogo karjerą. Šiuos kursus bei akademines studijų programas siūlo įvairiausios viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigos.

Naujoji Zelandija yra salų valstybė pietvakarinėje Ramiojo vandenyno. Šalis geografiškai apima dvi pagrindines landmasses - kad Šiaurės ir Pietų salų - ir daug mažesnių salų. Užsienio studentai turi turėti studento vizą ir pagrįstą grynųjų pinigų išleisti, kad būtų atlikti studijų kursą Naujosios Zelandijos pagrįstas švietimo įstaigos. Naujosios Zelandijos švietimo įstaigos informuos atitinkamas imigracijos institucijoms, jei studentas nustoja dalyvauti jų mokosi kursuose, kurie po to gali sustabdyti ar nutraukti šią studentas 's vizos. Švietimo įstaigos taip pat dažnai keičiasi šia lankomumo ir lankomumo duomenis elektroniniu būdu su kitų valstybinių tarnybų, atsakingų už mokinių pagalbą.

Geriausios humanitarinių mokslų magistro programos - Pedagogika Naujojoje Zelandijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Pedagogika, Naujoji Zelandija

The University of Waikato

Ar domitės karjerą Mokymo anglų, kaip antrosios kalbos užsienyje, universitetinio lygio? Kai kurios šalys, pavyzdžiui, Azijoje, reikės turėti magistro lygio kvalifikaciją ... [+]

Dailės magistras (taikomosios)

Ar domitės karjerą Mokymo anglų, kaip antrosios kalbos užsienyje, universitetinio lygio? Kai kurios šalys, pavyzdžiui, Azijoje, reikės turėti magistro lygio kvalifikaciją, kaip tai padaryti. Waikato Master of Arts (taikomos) suteikia jums kvalifikaciją jums reikia.

Jūs baigti Waikato Master of Arts (taikomos) (MA (taikomos)) studijuojant dokumentus dėl specializuotų temų. Jūsų studijos bus suteikti jums įgūdžių jums reikia dirbti užsienyje. Jūs jau gali dirbti kitoje srityje kalbų mokymo Naujojoje Zelandijoje ir galvoti apie pozicijoje į užsienį, todėl norėtumėte įgyti kvalifikaciją, ko jums reikia tai padaryti.

Kai kurias temas jūs studijuoti yra būdingi Waikato anketa MA (taikomos). Šios temos yra diskurso analizė ir mokytojas pažinimo studijas. Kitas išskirtinis temą, kad manimi vis svarbesni yra teorija ir sąvokos anglų akademinių tikslų. Kai studijuoti šią temą, jūs išmoksite, kaip mokyti studentus, kurie daro didesnes laipsnių ir mokslinių tyrimų, todėl jums plėtoti įgūdžius, jums reikia mokyti užsienio studentams daro po pakopos išsilavinimą. Jūs būsite užbaigti laipsnį, kuris buvo pirmasis tokio pobūdžio Naujoji Zelandija - MA (taikomos) buvo pristatytas 1992 metais ir buvo pirmasis taikoma čia siūloma lingvistika laipsnį.... [-]

Naujoji Zelandija Hamilton
Kovas 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Victoria University of Wellington

Išsamiai pažvelkite į savo srities specialistus ir atverkite duris į naujas galimybes, susijusias su kalbų karjera. ... [+]

Apžvalga

Išsamiai pažvelkite į savo srities specialistus ir atverkite duris į naujas galimybes, susijusias su kalbų karjera.

Galite užpildyti 180 taškų magistro programą TESOL, kalbotyros, taikomosios lingvistikos ir antrosios kalbos mokymosi bei mokymo srityse. Baigę bakalauro laipsnį, turėsite bent B vidurkį savo pagrindiniame dalyke.

Jūs atliksite kursinių darbų ir mokslinių tyrimų derinimą su tam tikrais Naujosios Zelandijos vadovaujančiais akademiniais darbuotojais. Studijuokite kartu su studentais iš viso pasaulio ir atsirasite kaip jūsų dalyko ekspertas.

Lankstus pasirinkimas

Pasinaudokite lanksčios studijų galimybėmis, kad pritaikytumėte savo studijas pagal savo poreikius. Galite rinktis iš įvairių kursų, o TESOL, taikomosios lingvistikos ir antrosios kalbos mokymosi bei mokymosi programos studentai gali mokytis universitetuose ar nuotoliniu būdu. Galite baigti savo magistro laipsnius vienerių metų dieninių studijų metu arba per dvejus ar trejus metus ne visą darbo dieną. Daugeliui programų taip pat galite pradėti studijuoti bet kurio iš trijų trimestrų pradžioje per metus.... [-]

Naujoji Zelandija Wellington
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba