M.A. keiptaune Pietų Afrikos Respublika

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos keiptaune Pietų Afrikos Respublika 2018

Magistras

Meistras 's laipsnis yra antrosios pakopos akademinis laipsnis. Meistras 's laipsnis rengia studentus vadovauti ir valdyti. Meistras 's laipsnis taip pat rengia pasiūlymą dėl užsiėmimų iki specializuotų studijų srityje asmuo.

Šalis, esanti į pietinėje Afrikoje, Pietų Afrika, turi turtingą kultūrą, kad jūs niekada negali gauti pakankamai, o turistinis arba studijuoti čia. Kalbos čia yra Būrai ir anglų kalbomis, taip pat olandų. Miesteliu gyvenimas didžioji Pietų Afrikos universiteto, University of Johannesburg ar bet kurios kitos universitete bus galvoje pučia. Jums patinka bendrauti su Bantuş čia ir atogrąžų klimato regione.

Keiptaunas miestas Pietų Afrikos primatų miestą, ir teisėkūros kapitalo, kad vietos nacionalinį parlamentą. Ji garsus uosto ir orientyrai, pavyzdžiui, Cape Point ir Stalo kalnas, kurios yra turistų lankomas vietas. Keiptaunas yra nusistovėjusi sistema, valstybinių universitetų.

Palyginti Humanitarinių mokslų magistro programas keiptaune Pietų Afrikoje 2018

Skaityti Daugiau

Meistras Dailės Filmavimo Terpėje

AFDA
Su bendrabučiu Dieninės February 2018 Pietų Afrikos Respublika Johanesburge Cape Town Durbano Port Elizabeth + 2 daugiau

AFDA URM yra unikalus magistrantūros studijų programa skirta savarankiškai nukreiptas mokymosi ir asmenims, kurie turi įsipareigojimą: visą gyvenimą trunkančio mokymosi ir profesinės vertybės; Patikimumas ir savęs valdymo, bendradarbiavimo ir komandinio darbo gebėjimus; gebėjimas efektyviai bendrauti ir sėkmingai taikyti problemų sprendimo strategijas ir spontanišką prisitaikyti prie aplinkybių. [+]

AFDA URM yra unikalus magistrantūros studijų programa skirta savarankiškai nukreiptas mokymosi ir asmenims, kurie turi įsipareigojimą: visą gyvenimą trunkančio mokymosi ir profesinės vertybės; Patikimumas ir savęs valdymo, bendradarbiavimo ir komandinio darbo gebėjimus; gebėjimas efektyviai bendrauti ir sėkmingai taikyti problemų sprendimo strategijas ir spontanišką prisitaikyti prie aplinkybių.

Studentai privalo užsiregistruoti dvi plačias studijų srityse: Akademiniai tyrimai (individuali) Profesinė praktika (gamybos grupių "arba" Professional kūriniai.) Profesinė praktika:

Kandidatai turi užpildyti vieną iš šių veiksmų:

Vaidybinis filmas - Minimalus 48 'min Atvaizdas Dokumentinis iš 48'min minimumo Filmas scenarijaus / Scenarijaus TV Series - Serija kontūro ir 2 epizodai Iki 3 Specialusis sudarytas iš šių projektų:Grožinė literatūra:Trumpas filmas, 24 min Pilotas už TV serialas ar novelės Trys susiję reklama faktinės:Dokumentinis, 24 minutės Faktų pramogų televizijos projektas 48 'trukmę Profesinė praktika gali būti atliekama per gamybos grupių sudarytas iš kolegų MFP studentų. Profesionalūs kūrinius taip pat galima laikyti, jei jos leidžia ir vykdo AFDA URM vertinimo kriterijus. URM trauktis sesijas: ... [-]