Humanitarinių mokslų magistras (MA) braga Portugalija

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos braga Portugalija 2018

Magistras

Humanitarinių mokslų magistro laipsnis, kuris yra trumpinamas MA (Master of Science), paprastai yra suteikiamas sėkmingai pabaigus nuo vienerių iki dvejų metų trunkančias istorijos, kalbų ar kitų humanitarinių mokslų studijas. Į šio tipo studijų programas paprastai yra įtraukiamos teorinės paskaitos bei praktiniai užsiėmimai.

Portugalija yra viena iš šilčiausių Europos šalių. Universiteto programos yra labai prieinamos. Tiesą sakant Portugalija yra viena iš mažiausių pragyvenimo išlaidų studentams. Mėgaukitės Didžiosios paplūdimiai Algarvės ar senus sparnus istoriją sostinėje Lisabonoje.

Braga yra vienas iš seniausių miestų šiaurės vakarų Portugalijoje ir turi seniausias katalikų Archidiecezji šalyje. Būdamas didelis miestas savivaldybė, du pagrindiniai universitetai turi savo būstinę čia. Tai yra Minho universitetas ir Universidade Catolica Portuguesa.

Palyginti Humanitarinių mokslų magistro programas braga Portugalijoje 2018

Skaityti Daugiau
{degree}{category}{country}{region}{mode} kategorijos neatitiko jokių studijų programų. Pabandykite pasirinkti MA{related_category}{related_country}{related_region}{related_mode} kategorijas.

Čia ieškokite panašių studijų programų