Humanitarinių mokslų magistras (MA) braga Portugalija

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos braga Portugalija 2018

Magistras

Humanitarinių mokslų magistro laipsnis, kuris yra trumpinamas MA (Master of Science), paprastai yra suteikiamas sėkmingai pabaigus nuo vienerių iki dvejų metų trunkančias istorijos, kalbų ar kitų humanitarinių mokslų studijas. Į šio tipo studijų programas paprastai yra įtraukiamos teorinės paskaitos bei praktiniai užsiėmimai.

Portugalija yra viena iš šilčiausių Europos šalių. Universiteto programos yra labai prieinamos. Tiesą sakant Portugalija yra viena iš mažiausių pragyvenimo išlaidų studentams. Mėgaukitės Didžiosios paplūdimiai Algarvės ar senus sparnus istoriją sostinėje Lisabonoje.

Braga yra vienas iš seniausių miestų šiaurės vakarų Portugalijoje ir turi seniausias katalikų Archidiecezji šalyje. Būdamas didelis miestas savivaldybė, du pagrindiniai universitetai turi savo būstinę čia. Tai yra Minho universitetas ir Universidade Catolica Portuguesa.

Palyginti Humanitarinių mokslų magistro programas braga Portugalijoje 2018

Skaityti Daugiau

Mokytojų Rengimas Magistro Laipsnį Žinoma Ispanų Kaip Užsienio Kalbos

University of Minho - Institute of Arts and Human Sciences
Su bendrabučiu Dieninės 3 semestrus October 2018 Portugalija Braga

Tai Mokytojų rengimas Magistriõpe laipsnis kursas SFL yra tik B-mokymosi kursai esamų Portugalijoje, kur studentai gauna aukštos kokybės, akademiškai griežtą mokymo turinio ir pedagoginių žinių. [+]

Mokslinis laipsnis: magistrė (Bolonija 2. ciklas laipsnis) ECTS: 90 Tipas kurso: B-mokymasis Trukmė: 3 semestrus mokymo programos Tikslas kalba: ispanų Pagrindinė Mokslo sritis: Mokytojas mokymo kursai ispanų kaip užsienio kalbos (SFL)

Tai Mokytojų rengimas Magistriõpe laipsnis kursas SFL yra tik B-mokymosi kursai esamų Portugalijoje, kur studentai gauna aukštos kokybės, akademiškai griežtą mokymo turinio ir pedagoginių žinių.

Ji suteikia novatorišką mokymą būsimiems SFL mokytojų iš akademinių, mokslo ir profesinės perspektyvos.

Ji taip pat nustato studentų prie naujų technologijų ir įvairių specialios paskirties tokiose srityse, kaip ispanų medicinos, verslo ar turizmo susijusių profesijų.... [-]