Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 3 humanitarinių mokslų magistro programas - Pradinio lavinimo studijos

Magistro laipsnis yra aukštojo mokslo programos kulminacija ir kvalifikacija yra naujausių absolventų išskirti save kaip ekspertą pasirinktoje srityje. Tai taip pat gali suteikti jiems žingsnius, reikalingus jų daktaro laipsniui įgyti.

Kas yra pradinio ugdymo magistras? Tai aukštąjį išsilavinimą, suteikianti studentams priemones ir išsilavinimą, reikalingą jiems patekti į darbo jėgą švietimo srityje, arba tobulinti dėstytojo esamą bakalauro laipsnį. Šio laipsnio studentai turėtų gerai suprasti pedagogiką ir kaip būti veiksmingu pedagogu. Būtini dalykiniai darbai pradinio ugdymo programoje gali apimti matematikos turinį, veiksmingą mokymo praktiką, mokslinius tyrimus, mokymo pagrindus, mokymo planavimą ir pristatymą bei pradinio ugdymo metodus.

Pradinio ugdymo lygmuo turėtų parengti darbo jėgos absolventus. Studentai taip pat turėtų tikėtis pagerinti savo bendravimo, planavimo, organizacinius ir vadovavimo įgūdžius, kurie gali tapti idealiu kandidatu į mokymą.

Mokydamiesi mokyklų, mokiniai taip pat turėtų išnagrinėti programos išlaidas. Jie taip pat turėtų žinoti, ar jie gali įsipareigoti visą ar ne visą darbo dieną, nes tai gali paveikti jų mokslą.

Absolventai, turintys pradinio išsilavinimo laipsnį, turėtų sugebėti rasti darbą kaip mokytoja K-12 klasėse viešosiose ar privačiose mokyklose. Jie taip pat gali rasti darbą instruktoriams, mokymo programų koordinatoriams ar ikimokyklinio ugdymo mokytojams. Taip pat yra korporacijų, ieškančių instruktorių ir planuotojų tiems, kurie turi mokymo laipsnius ir patirtį, jei tradicinė klasė nėra tinkama karjera. Baigę darbą ir papildomus dalykinius darbus, pradinio ugdymo absolventai turėtų pastebėti, kad jų pajamų potencialas gerokai padidėjo, ypač jei jie prisiima papildomas klases pareigas arba nori dirbti kaip administratorius.

Suinteresuoti studentai gali rasti studijų programas mokyklose visame pasaulyje. Internetinės programos yra puikus pasirinkimas tiems, kurie dirba visą darbo dieną arba negali įsipareigoti tradicinių kolegijų tvarkaraščio. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Pradinio lavinimo studijos

Grand Canyon University

Internetinė Dailės magistras Skaitymas su Elementarioji Švietimo Dėmesys, pasiūlė Švietimo kolegijos, išlygina su Tarptautinės raštingumo asociacijos standartus parengti ... [+]

Išplėstinė programa tęsti profesinio mokymo

Siūloma Autorius: College Švietimo

Apžvalga

Uždirbkite savo magistro dailės skaityti internete

Valstybės ir federalinės švietimo standartai padidino kvalifikuotų mokytojų poreikį, kuris gali pagerinti skaitymo kokybę Klasės K-8. Internetinė Dailės magistras Skaitymas su Elementarioji Švietimo Dėmesys, pasiūlė Švietimo kolegijos, išlygina su Tarptautinės raštingumo asociacijos standartus parengti specialistus ir interventionists patenkinti pasaulinius iššūkius raštingumo plėtrai. Atšiaurus mokymo tarnauja bendruomenei teikiant studentų įvairovė teisingą prieigą prie aukštos kokybės švietimo su raštingumo fondas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences

Pradiniai STEM absolventai gauna menų magistro laipsnį (MAT) ir 1–6 klasių pradinės licencijos patvirtinimą. Priėmimui kandidatai turi parodyti stiprybę moksle, matematik ... [+]

Pradiniai STEM absolventai gauna menų magistro laipsnį (MAT) ir 1–6 klasių pradinės licencijos patvirtinimą. Priėmimui kandidatai turi parodyti stiprybę moksle, matematikoje ar inžinerijoje, parodytus per kursinius darbus, projektus, mokslinių tyrimų veiklą ir (arba) norą ir susidomėjimą.

Apie programą

Pradinės mokyklos yra galutinės tarpdisciplininės institucijos. Pradinių mokyklų mokytojai turi mokyti skaityti, rašyti, matematiką, mokslą, inžineriją, socialinius tyrimus, meną ir kitus įgūdžius bei praktiką. Vis daugiau ir daugiau, mokytojai, turintys stipriąsias ir specialias žinias konkrečiose srityse - pavyzdžiui, STEM disciplinos, tampa vertingais ištekliais savo atitinkamose mokyklose. „Tufts“ programa „Elementary STEM“ magistrantūros studijų programa (MAT) yra skirta paruošti STEM mokymo vadovus miesto pradinėse mokyklose.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Medford
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of South Florida Sarasota–Manatee

Ar jums patinka dirbti kartu su kitais? Ar esate tas, kuris myli vaikus ir yra pasiryžęs jų sėkmei? Ar manote, kad įkvėpėte vadovauti jauniesiems protui? Jei taip, pradin ... [+]

Ar pradinio ugdymo programa tinka tau?

Ar jums patinka dirbti kartu su kitais? Ar esate tas, kuris myli vaikus ir yra pasiryžęs jų sėkmei? Ar manote, kad įkvėpėte vadovauti jauniesiems protui? Jei taip, pradinio ugdymo karjera gali būti tinkama jūsų karjera!

Mokytojai yra motyvuoti mokytis, vadovauti ir įkvėpti ateities kartas, be švietimo srities transformacijos. Jie jaučiasi pasiryžę ugdyti jaunųjų kartų sėkmę ir vertinti visą gyvenimą trunkantį mokymąsi, bendradarbiavimą ir apmąstymą kaip svarbius profesinio ir asmeninio augimo komponentus.

Mokslo menų magistras (MAT), pradinio ugdymo programa, skirta USFSM , skirta parengti neįvykdytus pradinius mokytojus. Pradinio ugdymo programa yra nacionaliniu ir regioniniu lygmenimis akredituota pagal dabartinę, mokslinę ir standartinę mokymo programą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Sarasota
Rugsėjis 2019
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba