Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 5 humanitarinių mokslų magistro programas - Prancūzų kalba

Magistro laipsnį arba Dailės magistras, yra bendra laipsnis suteikiamas aukštojo mokslo institucijų. Dažniausiai, MA skiriama tyrimams tokiose srityse kaip istorija, anglų, lingvistikos ir meno. Paprastai, MA pasiekti gavusi bakalauro laipsnį panašiu srityje.

Kas yra prancūzų MA? Dailės prancūzų Meistras apima daugialypė požiūrį į mokymąsi apie Prancūzijos kultūros, kalbos ir istorijos. Iš magistro laipsnį prancūzų tikslas yra mokyti studentus apie įvairių aspektų Prancūzijos kultūros, dažnai per žiniasklaidos, vaizduojamojo meno, literatūros ir istorinių tyrimų dėkingi. Dažnai prancūzų laipsnis apima rašyti disertaciją arba mokslinių tyrimų popieriaus anglų arba prancūzų kalba, priklausomai nuo kelio, kurių buvo imtasi per laipsnį. Daugelis programų siūlome koncentracijos pasirinkimą takelių, tokių kaip lyginamosios literatūros, prancūzų kultūros ar istorijos.

Dailės magistras prancūzų leidžia studentams įgyti giliai suprasti prancūzų literatūros ir įvaldyti savo prancūzų kalbos įgūdžius, kad aukšto lygio. Per mokosi prancūzų kultūrą ir istoriją, studentai gali kontekstualizuoti pasaulio įvykius ir kalbinius ryšius.

Finansinė kaštai prancūzų MA skiriasi, priklausomai nuo to, kuri institucija yra pasirinktas. Kai kurios programos trukti tik vienerius metus, o kiti gali užtrukti iki trejų metų, o tai gali turėti įtakos finansinės programos išlaidų.

Tie, su menų magistras prancūzų galite tikėtis ištirti platų karjeros galimybes. Daugelis studentų pasirinkti siekti aukštojo mokslo ir studijuoti prancūzų mokslų daktaras, kuris gali sukelti akademinių mokymo darbo vietų. Kitos interesų sritys tiems su prancūzų MA apima diplomatines pozicijas, vyriausybės darbo vietų ir kitų tokių užimtumo galimybes.

Dabar naršo kursai yra geras būdas siekti prancūzų magistro laipsnį.Jie siūlo į darbą lankstumą iš bet ir grafikas kursinių aplink kitų įsipareigojimų. Norėdami pradėti su, žinoma, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

5 Rezultatai Prancūzų kalba

University of Johannesburg

Aukštesniame lygyje (magistrantūros studijos) studentai skatinami bendradarbiauti su mumis savo kompetencijos srityse, ty šiuolaikiniame prancūzų romane; Autobiografija; ... [+]

Aukštesniame lygyje (magistrantūros studijos) studentai skatinami bendradarbiauti su mumis savo kompetencijos srityse, ty šiuolaikiniame prancūzų romane; Autobiografija; Šiuolaikinis prancūzų teatras ir frankofoninė literatūra, siekiant išplėsti savo tyrimų ir kritinės minties gebėjimus. Prancūzijos departamento magistro studijos yra skirtos atsidavusiems tyrėjams ir daugiausia susideda iš disertacijos ar disertacijos.

Priėmimo sąlygos

Priėmimo reikalavimas gauti magistro laipsnį yra Prancūzijos pagyrimo laipsnis.

Kontaktiniai duomenys

Vardas: prof. WA Kabwe-Segatti Tel .: 011 559 2757 / El. Paštas: soovw@uj.ac.za

Registracijos ir pradžios datos

Registracija prasideda sausio mėn., O vasario mėn. - paskaitų bakalauro ir magistro studijų programoms.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johanesburgas
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Horizons University

Ši programa yra skirta studentams, kurie jau išmokti prancūzų kalbą ir nori imtis savo patirtį ir žinias dar vieną žingsnį. Įvadas ir aukštesnio lygio kursus span apimti ... [+]

Prancūzų kalbos ir kultūros magistro

&nbsp

Ši programa yra skirta studentams, kurie jau išmokti prancūzų kalbą ir nori imtis savo patirtį ir žinias dar vieną žingsnį. Įvadas ir aukštesnio lygio kursus span apimti kalbinius ir kultūrinius aspektus.

&nbsp

Studentai galės įgyti išsamių žinių Prancūzijos aplinkos, gerinti jų raštu ir žodžiu įgūdžius ir išmokti vystytis užtikrintai ir veiksmingai profesinės prancūzų aplinką.

Trukmė

1 metus

&nbsp

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Bet kurio dalyko prilygsta bakalauro laipsnį. Kalba

Prancūzų

Metodiką

... [-]
Prancūzija Paryžius
Rugsėjis 2020
Anglų
Ištęstinės
1 ieškoti teisės doktorantūros studijų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Tartu

... [+]

valstybinėse institucijose, universitetų ir mokslinių tyrimų institucijų, IT įmonių, muziejų, leidyklų kultūrinių mainų organizacijos Estijoje ir užsienyje. Tartu universitetas priklauso (Qs ir reitinguose). Jis įsikūręs Tartu, antras pagal dydį miestas Estijoje, kuri yra žinoma kaip Studentų sostinė Estijoje, 13 000 studentų įstojo į Tartu universiteto, su visais mokesčiais. 1300 tarptautinių studentų.

[-]
Estija Tartu
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences

Absolventai prancūzų kalba pagal Romantikos kalbų katedrą yra pasiryžę mokyti kalbų ir kultūros studentus tiek namie, tiek užsienyje. ... [+]

Absolventai prancūzų kalba pagal Romantikos kalbų katedrą yra pasiryžę mokyti kalbų ir kultūros studentus tiek namie, tiek užsienyje.

Romantikos kalbų katedra siūlo meno magistrą prancūzų kalba. Laipsnis, kuris gali būti baigtas per metus, paprastai lemia vidurinės mokyklos mokymo poziciją arba didžiojo universiteto doktorantūros programą, tačiau jame nėra mokymo licencijų.

ParaiškaParaiškos mokestisTęsti / CVAsmeninis pareiškimasReikalinga oficiali GREOficialus TOEFL arba IELTS, jei taikomaSiužetaiTrys rekomendacijos raidėsGeriau paminėti prancūzų instruktorių nuorodosBūtinas prancūzų kalbos pavyzdžio rašymas [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Medfordas
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The American College of the Mediterranean

Menų magistras Prancūzijos studijose (MAFS) The American College of the Mediterranean yra vienerių metų programa, suteikianti studentams unikalią galimybę užsidirbti Amer ... [+]

Menų magistras Prancūzijos studijose (MAFS) The American College of the Mediterranean yra vienerių metų programa, suteikianti studentams unikalią galimybę užsidirbti Amerikos magistro laipsnį Prancūzijoje. Įsikūręs Aix-en-Provence netoli Viduržemio jūros pakrantės, ACM programa vienija žemyninę prancūzų kalbą su Šiaurės Afrikos frankofonų šalimis, užtikrindama, kad studentai susiduria su turtinga prancūzų kalbos ir kultūros įvairove. Prancūzijos studijų magistrantūra rengia studentus įvairioms viešosioms ir privačioms karjeroms tarptautiniame sektoriuje ir suteikia jiems pagrindą tęsti mokymą doktorantūros lygmenyje. Baigusieji, programos absolventai turės galimybę ir priemones mokyti prancūzų kalbas kolegijose ir universitetuose, arba jie gali tęsti karjerą verslo ar vyriausybinėse įstaigose.... [-]

Prancūzija Aix-en-Provence
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba