humanitarinių mokslų magistro studijų programos jungtinėse Amerikos Nancy Prancūzija

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos jungtinėse Amerikos Nancy Prancūzija 2018

Magistras

Magistro laipsnis yra pirmiausia skirta studentams, kurie nori pagerinti jų bendrą matematikos išsilavinimą arba mokyti.

Prancūzija, oficialiai Prancūzijos Respublika yra unitarinė pusiau prezidentinės respublikos yra daugiausia Vakarų Europoje, su keletu užjūrio regionų ir teritorijų.

Nancy į Meurthe-et-Moselle departamento šiaurės rytų Prancūzijoje miestas. Ji turi daugiau nei 100.000 gyventojų. The Place Stanislas yra ten. Nansi mieste yra 2 universitetai, politechnikos 1 ir kelis kolegijose.

Ieškoti Humanitarinių mokslų magistro programas jungtinėse Amerikos Nancy Prancūzijoje 2018

Skaityti Daugiau

MA Tarptautinės Vadybos

Moscow State Institute Of International Relations, MGIMO
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Prancūzija Nancy

Programa buvo sukurta siekiant mokyti ekspertus verslo aplinkos Prancūzijoje, ES ir Rusijos teikiant jungtines studijų kursus ir vieną pilną semestrą su partnerinių institucijų šalyje. Programa yra 2 metai dieninių studijų. Prancūzų partneris atstovauja ICN Business School (Nancy, Prancūzija). [+]

Humanitarinių mokslų magistrai (M.A) jungtinėse Amerikos Nancy Prancūzija 2018. Programa buvo sukurta siekiant mokyti ekspertus verslo aplinkos Prancūzijoje, ES ir Rusijos teikiant jungtines studijų kursus ir vieną pilną semestrą su partnerinių institucijų šalyje. Programa yra 2 metai dieninių studijų. Prancūzų partneris atstovauja ICN Business School (Nancy, Prancūzija). Iš Rusijos studentų Mokymo programa apima šiuos kursus: Vadyba, marketingas, verslumas, valdymo apskaita, finansiniai aspektai Tarptautinės prekybos, informacinių technologijų, tarptautiniai finansai, privatinės teisės, Europos teisės, Prancūzijos ekonomika ir kitų ES valstybių narių, mokslinių tyrimų metodika, užsienio kalba (prancūzų). Pagrindiniai kursai yra įtraukti į 1 semestrą MGIMO, antras semestras yra numatyta ICN Business School, orientuojantis į verslą Prancūzijoje derybos metodus, finansų valdymo ir operacijų. Prancūzijoje studentai taip pat siūlo galimybę pasirinkti takelius specializaciją. Trečias ir ketvirtas semestrai teikia MGIMO su galutine (valstybinės) egzaminą ir disertacija defendance. Stažuotės yra studijų programos dalis. Studentai turi galimybę pasitikrinti, srityje Prancūzijoje per vasarą. Projekto darbai yra privalomas ir atliekamas per 4 semestras. Pagrindinis Kurso struktūra 1. metais MGIMO universiteto Rudens semestrą Privalomieji dalykai Užsienio Ekonomiškas Rusijos politinė sistema ir užsienyje Tarptautinė privatinė teisė Europos integracija: teisinis ir institucinis aspektas Teorijos organizacijų ir organizacinės elgsenos Prancūzų kalba Tarptautinis marketingas Tarptautinė komercinė praktika Personalo politika ir HR Management Veiklos valdymas Pasirenkamieji dalykai Istorija ir užsienio politika Prancūzijoje Viešieji pirkimai valdymas Kviestinių profesorių "Paskaitos (pasirenkamasis) Komandos formavimas ir Tarptautinis užsienio aplinka Strategija Prancūzijos įmonių plėtros užklasinė seminarai Savęs pristatymas Pavasario semestras Privalomieji dalykai Istorija ir metodologijos mokslas Krizių valdymas Tarptautinė kompanija valdymas Šiuolaikinės ekonomikos strategija Rusijos Forma ir organizavimas Verslo ĮMONIŲ... [-]