Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti humanitarinių mokslų magistro programas - Projektų valdymas

Meistras 's laipsnis suteikia intensyvesnį tyrimą į tam tikroje srityje. Tai šalia išsilavinimo lygis po bakalauro 's laipsnį, taip pat egzistuoja kaip link daktaro tramplino. Menų magistro laipsnį, paprastai daugiausia dėmesio skiriama srityse laisvųjų menų, humanitarinių ir socialinių mokslų.

Kas yra Projektų vadybos magistro? Meistras 's laipsnis projekto valdymo moko studentus pagrindinius įgūdžius ir žinias, reikalingas prižiūrėti visus projekto komponentus, siekiant užtikrinti, kad projektas atitinka visus laiko, apimtis ir biudžetas tikslus įmonėje. Kursai sutelkti dėmesį į įvairių įgūdžių, reikalingų tinkamai organizuoti ir valdyti daugelį projektų Nuo idėjos etapo užbaigimo. Pavyzdžiai kursai apima komercinių ir viešųjų pirkimų teisę, verslo strategijas, valdyti išteklius, išlaidų kontrolė, planavimas, žmogiškųjų santykių, komandos lyderio ir organizacijos teorija.

Beveik visose pramonės šakose nauda iš labai kvalifikuotų projektų vadovu, todėl labai pageidautina karjerą.Magistras projektų valdymo suteikia studentams pranašumą prieš konkurentus. Ji taip pat suteikia daug svarbių gyvenimo įgūdžių, pavyzdžiui, organizacijos, problemų sprendimo ir bendravimo.

Nuo pažangių laipsnį kaina skiriasi priklausomai nuo institucijos, geografinė padėtis, ir, žinoma ilgio. Norėdami biudžeto savo laipsnį, turėtumėte kreiptis į savo pasirinktą mokyklą ar mokyklas tiesiogiai nustatyti jų mokslą, taip pat bet kokius galimus stipendijas ar magistro darbą asistentais.

Su projektų valdymo MA, dauguma absolventų eiti tapti projektų vadovams įmonėms ir korporacijoms pramonės šakų, įskaitant statybų, inžinerijos ar mokslinių tyrimų ir plėtros įvairovė. Absolventai taip pat gali tapti analitikais, koordinatoriai, planuotojai, kompiuterių ir informacinių sistemų valdytojai, pardavimų vadybininkai, verslo planavimo analitikai, administracinės paslaugos vadybininkai, ar pramoninės gamybos vadovai.Su pažangios laipsnį, absolventai taip pat gali tapti vadovai projekto valdymo departamentas.

Kadangi projektų vadovai yra tokia didelė paklausa pramonės šakų, daug universitetų ir švietimo intuicija visame pasaulyje įvairių pasiūlyti šį meistras 's laipsnį. Norėdami rasti tinkamą vieną jūsų situaciją, tiesiog ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Projektų valdymas

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Tarptautinio bendradarbiavimo projektų projektavimo, valdymo ir vadybos magistras atsiranda dėl profesionalizacijos poreikio sektoriuje, turint realią ir konkrečią tarpta ... [+]

Tarptautinis bendradarbiavimas visada susijęs su dviem ar daugiau dalyvių, besidominčių keitimusi žiniomis, technikos ir technologijų, įgūdžių ar patirties perdavimu, siekiant bendradarbiauti ieškant abiem pusėms palankių sprendimų. Ši esminė tarptautinio bendradarbiavimo dvasia padidėjo šiandieninėje globalizuotoje visuomenėje, kuri dabar yra socialinis-politinis, ekonominis ir organizacinis sektorius, kuriam vis daugiau dėmesio ir rūpesčio teikia tarptautinės ir vietos organizacijos - tiek valstybinės, tiek privačios. , kuris daro tarptautinio bendradarbiavimo dalyvius nuo daugiašalių įmonių ir vyriausybių iki vietos NVO ar fondų.

Tai yra scenarijus, reikalaujantis vis daugiau pastangų, kad sektorius būtų kuo profesionaliau įgyvendinamas, kad būtų sustiprintas socialinis-etinis-organizacinis įsipareigojimas įgyvendinant projektus, kurie veiksmingai sumažina šiandieninėje visuomenėje atsirandančią nelygybę.... [-]

Ispanija Barselona
Rugsėjis 2020
Ispanų
Ištęstinės
21 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba