Humanitarinių mokslų magistro laipsnis - Rinkodaros studijos - Azija

Peržiūrėti visas humanitarinių mokslų magistro programas - Rinkodaros studijos - Azija - 2018

Rinkodaros studijos

Meistras 's laipsnis yra mokslo laipsnis suteikiamas asmenims, kurie yra baigę tyrimą parodžius meistriškumą arba aukštos siekiant apžvelgti konkrečios studijų srities ar srities profesinę praktiką.

Rinkodaros ir komunikacijos akademinis laipsnis studentams gali atverti daugybę įdomios ir dinamiškos karjeros galimybių. Šį išsilavinimą įgiję specialistai gali užsiimti prekės ženklo didinimo darbu, originalių reklamų kūrimu, ar tikslinės auditorijos nustatymu. Tad rinkodaros ir komunikacijos studijų metu įgytos žinios gali ypatingai pasitarnauti gana plačioje studijų sferoje.

Studentai, kurie baigti savo laipsnį Azijos dalis auga numerius. Šiuo metu antra ir trečia pagal dydį ekonomika Azijoje. Be apribojimų, studentai turi aprašyti savo laiką Azijoje kaip geriausią patirtį savo gyvenimą. Šiandien trys iš keturių labiausiai apgyvendintų pasaulio šalių yra Azijoje: Kinija, Indija ir Indonezija.

Peržiūrėti visas humanitarinių mokslų magistro programas - Rinkodaros studijos - Azija - 2018

Skaityti Daugiau

Master of Arts in Marketing

International Black Sea University
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų August 2018 Gruzija Tbilisyje

[+]

Humanitarinių mokslų magistro programos - Rinkodaros studijos - Azija - 2018. [-]

MA į Verslo Ryšių Ir Ryšių Su Visuomene Valdymo

Kadir Has University
Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Turkija Istanbul

Korporatyvinės komunikacijos ir viešųjų ryšių tapo strateginiais valdymo įrankiai šio naujojo amžiaus globalių ir informacijos centre verslo aplinkoje. Korporacijos ir kitos organizacijos turi žmogiškaisiais ištekliais apmokyti ir kvalifikuoti korporacijų ryšių pasiekti savo tikslus ir tobulėti savo srityje. Ši studijų programa pristato galimybę mokytis taikomuosius praktinių ir teorinių žinių, taip pat atlikti mokslinius tyrimus. [+]

Korporatyvinės komunikacijos ir viešųjų ryšių tapo strateginiais valdymo įrankiai šio naujojo amžiaus globalių ir informacijos centre verslo aplinkoje. Korporacijos ir kitos organizacijos turi žmogiškaisiais ištekliais apmokyti ir kvalifikuoti korporacijų ryšių pasiekti savo tikslus ir tobulėti savo srityje. Ši studijų programa pristato galimybę mokytis taikomuosius praktinių ir teorinių žinių, taip pat atlikti mokslinius tyrimus.

Dėstomoji kalba yra turkų.

Laipsnis yra siūlomas disertaciją ir ne disertacijos trasoje.

Klasės planuojama atsižvelgiant mokinių profesinius darbo grafikus atsižvelgti.

Kodėl reiktų studijuoti ne Khas įmonių ir viešųjų ryšių magistro programos? ... [-]

Master Of Arts Integruotų Marketingo Komunikacijų

Dhurakij Pundit University's International College
Su bendrabučiu Ištęstinės 3 semestrus June 2018 Tailandas Bankokas

Tai IMC programa yra vienintelė tarptautinė magistro programa Tailande, suburiantis žinių organizmą nuo įvairių žemynų visame pasaulyje, įskaitant Šiaurės Amerikoje, Australijoje, Europoje ir Azijoje. Ši programa rengia [+]

Meistras Meno Integruotos marketingo komunikacijos (1,5 metų) Mes šiuo metu priiminėti paraiškas dėl semestro 1/2013. Stipendijos yra prieinami.

Programos tikslai: Šis IMC programa yra vienintelė tarptautinė magistro programa Tailande, suburiantis žinių organizmą nuo įvairių žemynų visame pasaulyje, įskaitant Šiaurės Amerikoje, Australijoje, Europoje ir Azijoje. Ši programa rengia studentus kryžminio funkcinės vaidmenį, taip pat suteikiančias jiems unikalių įgūdžių, reikalingų veiksmingai integruoti įvairių ryšių metodus ir priemones. Ši programa taip pat padės studentams paspartinti savo karjeros augimą rinkodaros ir ryšių Tuo organizacijos strateginiu lygmeniu. Studentai šią programą bus:... [-]