Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Rumunija Cluj-Napoca Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos in Cluj-Napoca Rumunija 2019

Meistras 's laipsnis yra mokslo laipsnis suteikiamas asmenims, kurie yra baigę tyrimą parodžius meistriškumą arba aukštos siekiant apžvelgti konkrečios studijų srities ar srities profesinę praktiką.

Rumunija yra šalis, įsikūrusi Vidurio ir Pietryčių Europoje sankirtoje, ribojasi su Juodąja jūra. Kelionė į Rumuniją lengva iš beveik visų pasaulio dalių, dėl savo padėties, taip pat dėl ​​to, kad ji panaudojama transporto rūšis ir įmonių masyvą. Rumunijos universitetai siūlo didelį pasirinkimą bakalauro ir magistro programų rumunų, anglų, prancūzų ir vokiečių kalbomis.

Cluj-Napoca miestas Cluj apskrities kapitalo Rumunijoje ir 2 labiausiai apgyvendintos po Bukarešte. Tai metropolinės zonos su gyventojų daugiau nei 300.000 gyventojų. Ji turi apie 150 iš anksto universitetų švietimo įstaigų.

Peržiūrėti visas Humanitarinių mokslų magistro programas in Cluj-Napoca Rumunijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

UNIVERSITATEA BABEȘ-BOLYAI

Į Media Bendravimas MA mokoma anglų kalba FSPAC siūlo studentams geriau suprasti žiniasklaidos technologijų, žinutės, gamyba, platinimas ir priėmimo praktika ir suteikian ... [+]

Į Media Bendravimas MA mokoma anglų kalba FSPAC siūlo studentams geriau suprasti žiniasklaidos technologijų, žinutės, gamyba, platinimas ir priėmimo praktika ir suteikiančias studentus su įgūdžių, reikalingų tapti žiniasklaidos konsultantai, žiniasklaidos analitikai, tyrėjai, profesinės komunikacijos specialistai, sistema internete dizaineriai, kampanijos vadovai ar atstovai spaudai.

Mokymo programa yra mokslinius tyrimus orientuotą ir kursus, kurie pabrėžti naujų priemonių, skirtų duomenų rinkimo ir analizės, projektų pagrindu kursus, kurie skatina komandinį darbą ir profesinių kompetencijų plėtra ir įgūdžių orientuotą kursai sutelkiant dėmesį transliavimo ir skaitmeninės žiniasklaidos gamybai, web dizainas ir Pasakojimų ir teorinius kursus, kuriais siekiama kontekstualizuoti bendravimą, apibūdina sistemas ir aptarti įvairių mokslininkų indėlį į medijų teoriją. ... [-]

Rumunija Cluj-Napoca
October 2019
Dieninės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba