Humanitarinių mokslų magistras (MA) cluj-Napoca Rumunija

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos cluj-Napoca Rumunija 2018

Magistras

Meistras 's laipsnis yra mokslo laipsnis suteikiamas asmenims, kurie yra baigę tyrimą parodžius meistriškumą arba aukštos siekiant apžvelgti konkrečios studijų srities ar srities profesinę praktiką.

Rumunija yra šalis, įsikūrusi Vidurio ir Pietryčių Europoje sankirtoje, ribojasi su Juodąja jūra. Kelionė į Rumuniją lengva iš beveik visų pasaulio dalių, dėl savo padėties, taip pat dėl ​​to, kad ji panaudojama transporto rūšis ir įmonių masyvą. Rumunijos universitetai siūlo didelį pasirinkimą bakalauro ir magistro programų rumunų, anglų, prancūzų ir vokiečių kalbomis.

Cluj-Napoca miestas Cluj apskrities kapitalo Rumunijoje ir 2 labiausiai apgyvendintos po Bukarešte. Tai metropolinės zonos su gyventojų daugiau nei 300.000 gyventojų. Ji turi apie 150 iš anksto universitetų švietimo įstaigų.

Peržiūrėti visus Humanitarinių mokslų magistro programas cluj-Napoca Rumunijoje 2018

Skaityti Daugiau

Dailės Magistras žiniasklaidos Komunikacijos

UNIVERSITATEA BABEȘ-BOLYAI
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų October 2018 Rumunija Cluj-Napoca

Į Media Bendravimas MA mokoma anglų kalba FSPAC siūlo studentams geriau suprasti žiniasklaidos technologijų, žinutės, gamyba, platinimas ir priėmimo praktika ir suteikiančias studentus su įgūdžių, reikalingų tapti žiniasklaidos konsultantai, žiniasklaidos analitikai, tyrėjai, profesinės komunikacijos specialistai, sistema internete dizaineriai, kampanijos vadovai ar atstovai spaudai ... [+]

Į Media Bendravimas MA mokoma anglų kalba FSPAC siūlo studentams geriau suprasti žiniasklaidos technologijų, žinutės, gamyba, platinimas ir priėmimo praktika ir suteikiančias studentus su įgūdžių, reikalingų tapti žiniasklaidos konsultantai, žiniasklaidos analitikai, tyrėjai, profesinės komunikacijos specialistai, sistema internete dizaineriai, kampanijos vadovai ar atstovai spaudai.

Mokymo programa yra mokslinius tyrimus orientuotą ir kursus, kurie pabrėžti naujų priemonių, skirtų duomenų rinkimo ir analizės, projektų pagrindu kursus, kurie skatina komandinį darbą ir profesinių kompetencijų plėtra ir įgūdžių orientuotą kursai sutelkiant dėmesį transliavimo ir skaitmeninės žiniasklaidos gamybai, web dizainas ir Pasakojimų ir teorinius kursus, kuriais siekiama kontekstualizuoti bendravimą, apibūdina sistemas ir aptarti įvairių mokslininkų indėlį į medijų teoriją. ... [-]