Humanitarinių mokslų magistro laipsnis belgrade Serbija

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos belgrade Serbija 2018

Magistras

Magistro laipsnis yra pirmiausia skirta studentams, kurie nori pagerinti jų bendrą matematikos išsilavinimą arba mokyti.

Serbija (Serbijos: Србија, Srbija) yra šalis, esanti Balkanuose, Pietų Europoje. Vasarą turistai mėgsta praleisti savo laiką Belgrade ir mėgautis daugelio nacionalinių parkų pobūdį visoje šalyje. Dauguma Europos piliečiams nereikia įvedimo Serbija vizą.

Būdamas didžiausias miestas, Belgradas taip pat yra Serbijos sostinė. Taip pat iš Pietryčių Europoje viena didžiausių ir yra gyventojų, kuris yra artimas 2million žmonių. Tai didžiulis miestas, turi įspūdingą naktinį gyvenimą, puikus kultūrą ir architektūrą.

Rasti Humanitarinių mokslų magistro programas belgrade Serbijoje 2018

Skaityti Daugiau

Dailės Magistras Teisės

John Naisbitt University
Su bendrabučiu Dieninės 1 metai October 2018 Serbija Belgradas

Ši studijų programa atstovauja studentų iš akredituotų studijų programų bakalauro studijų įstatymo ir saugumo, ir viešojo administravimo švietimo tęstinumą. [+]

Ši studijų programa atstovauja studentų iš akredituotų studijų programų bakalauro studijų įstatymo ir saugumo, ir viešojo administravimo švietimo tęstinumą.

Laipsnis (akademinės pavadinimas)

Dailės magistras įstatymo

Priėmimas

Kandidatai turi teisę kreiptis į magistrantūros studijas gavo bakalauro laipsnį Teisės fakulteto ir buvusios fakulteto Viešojo administravimo, taip pat studentams, kurie gavo bakalauro laipsnį nuo: - Padaliniai teisės, viešojo administravimo, politikos praktiką ir teisės -verslo tyrimai, - fakultetai saugumu, - fakultetai Politologija, - fakultetas saugos darbe, - karo akademija, - policijos akademija ar kitų panašių fakultetų, studijų ketverius metus (240 ECTS) iš Serbijos ir užsienyje, įskaitant studentų, kurie baigė specializuotų profesinių studijų panašiu fakultetų socialinių ir humanistinė mokslų, nes yra egzaminus pripažinimo poreikis.... [-]


Dailės Magistras Ir Dizainas

John Naisbitt University
Su bendrabučiu Dieninės 1 metai October 2018 Serbija Belgradas

Pagrindinis tikslas menų ir dizaino studijų programos magistras Dailės ir dizaino fakultetas, yra žinių, įgyvendinant ir plėtojant meno įgūdžių studentams plėtra per magistro darbe. Su mentoriaus pagalba, studentai plėtoti savo mokslinius ir meninius įgūdžius per paskaitas, seminarus, studijų keliones ir įvairius pristatymus. [+]

Pagrindinis tikslas menų ir dizaino studijų programos magistras Dailės ir dizaino fakultetas, yra žinių, įgyvendinant ir plėtojant meno įgūdžių studentams plėtra per magistro darbe. Su mentoriaus pagalba, studentai plėtoti savo mokslinius ir meninius įgūdžius per paskaitas, seminarus, studijų keliones ir įvairius pristatymus.

Studijų programa yra dviejų semestrų tarpdisciplininis teorinis tęsinys bakalauro studijas Menų fakultete ir dizaino, nukreipta į įgyti reikiamą išsilavinimą giliau suprasti postulatais ir standartų šiuolaikinio meno ir dizaino srityje, ir kūrybinis reiškinys ir jų keitimas per kūrybiškumo, laikantis šiuolaikinių technologinių ar regėjimo poreikius rinkoje.... [-]


Prisijungę Master Of Arts Laipsnių Naujųjų Medijų Dizaino

Belgrade Metropolitan University
Su bendrabučiu Dieninės 1 metai October 2018 Serbija Belgradas

Vienerių metų imtinai / 60 ECTS, siūlomos klasėje tik [+]

KURSAI PROJEKTAVIMAS NEW MEDIA

Vienerių metų imtinai / 60 ECTS, siūlomos klasėje tik

Kursai (8 ECTS kiekvienas): AD426 interaktyvi instaliacija ir regėjimo erdvėje Intervencijos AD441 kino ir vaizdo Sudarymas AD521 programavimas Visual Arts Pasirenkamas AD535 projektavimas unikalių vartotojų patirtis AD446 Kūrybiškumas mobiliajame telefone taikymas Magistro baigiamasis darbas (12 ECTS) Pasirenkamieji dalykai (8 ECTS kiekvienas):

Pasirenkamasis 1: Vienas iš šių kursų:

AD527 3D modeliavimas ir animacija AD531 Video New Media AD450 dramaturgijos trumpųjų Video ir animacinių formų [-]