Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti humanitarinių mokslų magistro programas - Sporto studijos

Gavęs bakalauro laipsnį, studentas gali nuspręsti verstis meno magistro. Šis laipsnis suteikia kritinį dalyko išsilavinimą humanitarinių, menų ar socialinių mokslų srityse, ir tai paprastai trunka dvejus metus.

Kas yra sporto studijų magistras? Sporto studijos yra plati įvairių su sporto sritimi susijusių interesų, tokių kaip sporto žurnalistika ir valdymas, ištyrimas. Šio tipo studijų programa skirta intensyviai studijuoti sportą kultūros, visuomenės ir istorijos kontekste, siekiant paruošti studentus sporto karjerai. Daugelis sporto studijų programų siūlo specializacijas ir pasirenkamuosius kursus, kurie suteikia studentams galimybę susikoncentruoti į konkrečią su sportu susijusią pramonę.

Daugelis darbdavių mano, kad sporto studijų studentai demonstruoja naudingų įgūdžių derinį, kuris gali būti naudingas daugelyje pramonės šakų. Šie studentai dažnai analizuoja ir turi stiprių bendravimo įgūdžių. Papildomas perversmas yra tai, kad studentai linkę mokytis efektyvių organizacinių įgūdžių.

Magistro laipsnis paprastai kainuoja mažiau uždirbti nei bakalauro laipsnį, tačiau išlaidos gali skirtis priklausomai nuo kelių skirtingų veiksnių. Privataus universiteto laipsnis dažniausiai kainuoja daugiau nei vieną iš valstybinės mokyklos, o mokyklos vieta taip pat gali atlikti svarbų vaidmenį nustatant mokslą. Norėdami gauti daugiau informacijos, mokiniai turėtų susisiekti su mokyklos priėmimo biuru.

Studentai, turintys aukštąjį išsilavinimą sporto studijose, gali sugebėti užtikrinti aukšto apmokėjimo valdymo pareigas. Absolventai gali siekti karjeros įvairiose sporto šakose, tokiose kaip sporto verslas, sporto administravimas, instruktavimas, transliuotoji žiniasklaida, renginių planavimas ir renginių organizavimas. Keletas galimų karjeros pozicijų yra sporto terapeutas, veiklos vadovas ir pratybų fiziologas.

Visame pasaulyje yra daugybė programų, siūlančių sporto studijų magistro laipsnį. Daugelis universitetų taip pat leidžia studentams dalyvauti internetiniame arba neakivaizdiniame kursuose. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Sporto studijos

SOAS University of London

Šis laipsnis tiria jogos ir meditacijos kilmę ir istorinę raidą Indijoje ir Tibete, nuo seniausių laikų iki šiuolaikinio pasaulio. Tai tiktų jogos / meditacijos mokytojam ... [+]

Dalyvavimo būdas: Visą ar ne visą darbo dieną

Teminiai komponentai ir tarpregioninės perspektyvos paprastai atitinka šiuos pomėgius ir (arba) siekius:

Patyrę jogos ir meditacijos praktikai, norintys giliau suprasti istorines ir kultūrines aplinkybes, kurios formavo jų tradicijas.Studentai, turintys psichologijos išsilavinimą, siekiantys įgyti žinių apie meditaciją ir budrumą klinikiniam darbui.Studentai, planuojantys tęsti tyrimus, kurie vėliau gali apimti daktaro laipsnio įgijimą ir aukštojo mokslo karjerą.Studentai, norintys tęsti karjerą ar profesinę veiklą, kuriai reikalingos pažangios žinios apie Azijos jogos ir meditacijos tradicijas.Studentai, norintys tęsti šių tradicijų akademinę studiją kaip savo asmeninės patirties papildymą.... [-]
Jungtinė Karalystė Londonas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba