Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti humanitarinių mokslų magistro programas - Sporto studijos

Gavęs bakalauro laipsnį, studentas gali nuspręsti verstis meno magistro. Šis laipsnis suteikia kritinį dalyko išsilavinimą humanitarinių, menų ar socialinių mokslų srityse, ir tai paprastai trunka dvejus metus.

Kas yra sporto studijų magistras? Sporto studijos yra plati įvairių su sporto sritimi susijusių interesų, tokių kaip sporto žurnalistika ir valdymas, ištyrimas. Šio tipo studijų programa skirta intensyviai studijuoti sportą kultūros, visuomenės ir istorijos kontekste, siekiant paruošti studentus sporto karjerai. Daugelis sporto studijų programų siūlo specializacijas ir pasirenkamuosius kursus, kurie suteikia studentams galimybę susikoncentruoti į konkrečią su sportu susijusią pramonę.

Daugelis darbdavių mano, kad sporto studijų studentai demonstruoja naudingų įgūdžių derinį, kuris gali būti naudingas daugelyje pramonės šakų. Šie studentai dažnai analizuoja ir turi stiprių bendravimo įgūdžių. Papildomas perversmas yra tai, kad studentai linkę mokytis efektyvių organizacinių įgūdžių.

Magistro laipsnis paprastai kainuoja mažiau uždirbti nei bakalauro laipsnį, tačiau išlaidos gali skirtis priklausomai nuo kelių skirtingų veiksnių. Privataus universiteto laipsnis dažniausiai kainuoja daugiau nei vieną iš valstybinės mokyklos, o mokyklos vieta taip pat gali atlikti svarbų vaidmenį nustatant mokslą. Norėdami gauti daugiau informacijos, mokiniai turėtų susisiekti su mokyklos priėmimo biuru.

Studentai, turintys aukštąjį išsilavinimą sporto studijose, gali sugebėti užtikrinti aukšto apmokėjimo valdymo pareigas. Absolventai gali siekti karjeros įvairiose sporto šakose, tokiose kaip sporto verslas, sporto administravimas, instruktavimas, transliuotoji žiniasklaida, renginių planavimas ir renginių organizavimas. Keletas galimų karjeros pozicijų yra sporto terapeutas, veiklos vadovas ir pratybų fiziologas.

Visame pasaulyje yra daugybė programų, siūlančių sporto studijų magistro laipsnį. Daugelis universitetų taip pat leidžia studentams dalyvauti internetiniame arba neakivaizdiniame kursuose. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Sporto studijos

SOAS University of London

Šis MA siūlo išsamų įvadą į jogos ir Meditatyvinė metodus ir doktrinų Indijos, Tibeto, Kinijos ir Japonijos per istorinį ir kultūrinį kontekstą jų susidarymo. Be to, ji t ... [+]

MA Tradicijos jogos ir meditacijos

Dalyvavimo būdas: visą ar dalį darbo dienos

Kas tai yra programa?

Teminės komponentai ir tarpregioninis perspektyvos paprastai tiktų studentams šių interesų ir / arba siekius:

Patyrę specialistai jogos ir meditacijos, kurie nori įgyti gilesnį supratimą apie istorinių ir kultūrinių kontekstų formavo savo tradicijas. Studentams, turintiems psichologijos siekia įgyti žinių apie meditacijos ir atidumas jų klinikinio darbo fone. Studentai planuoja toliau tęsti tyrimus, kurie gali įtraukti, tolesniame etape, daktaro laipsnio įgijimu ir aukštojo mokslo karjerą. Studentai ieško siekti karjeros ar profesinę veiklą, dėl kurios reikia pažangių žinių apie jogos ir meditacijos tradicijas Azijoje. Studentai, kurie nori tęsti akademinę studiją šių tradicijų kaip papildyti savo asmeninės patirties. ... [-]
Jungtinė Karalystė London Singapūras Singapore
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba