close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti 2 humanitarinių mokslų magistro programas - Sporto studijos

Gavęs bakalauro laipsnį, studentas gali nuspręsti verstis meno magistro. Šis laipsnis suteikia kritinį dalyko išsilavinimą humanitarinių, menų ar socialinių mokslų srityse, ir tai paprastai trunka dvejus metus. Kas yra sporto studijų magistras? Sporto studijos yra plati įvairių su sporto sritimi susijusių interesų, tokių kaip sporto žurnalistika ir valdymas, ištyrimas. Šio ti… Skaityti daugiau

Gavęs bakalauro laipsnį, studentas gali nuspręsti verstis meno magistro. Šis laipsnis suteikia kritinį dalyko išsilavinimą humanitarinių, menų ar socialinių mokslų srityse, ir tai paprastai trunka dvejus metus.

Kas yra sporto studijų magistras? Sporto studijos yra plati įvairių su sporto sritimi susijusių interesų, tokių kaip sporto žurnalistika ir valdymas, ištyrimas. Šio tipo studijų programa skirta intensyviai studijuoti sportą kultūros, visuomenės ir istorijos kontekste, siekiant paruošti studentus sporto karjerai. Daugelis sporto studijų programų siūlo specializacijas ir pasirenkamuosius kursus, kurie suteikia studentams galimybę susikoncentruoti į konkrečią su sportu susijusią pramonę.

Daugelis darbdavių mano, kad sporto studijų studentai demonstruoja naudingų įgūdžių derinį, kuris gali būti naudingas daugelyje pramonės šakų. Šie studentai dažnai analizuoja ir turi stiprių bendravimo įgūdžių. Papildomas perversmas yra tai, kad studentai linkę mokytis efektyvių organizacinių įgūdžių.

Magistro laipsnis paprastai kainuoja mažiau uždirbti nei bakalauro laipsnį, tačiau išlaidos gali skirtis priklausomai nuo kelių skirtingų veiksnių. Privataus universiteto laipsnis dažniausiai kainuoja daugiau nei vieną iš valstybinės mokyklos, o mokyklos vieta taip pat gali atlikti svarbų vaidmenį nustatant mokslą. Norėdami gauti daugiau informacijos, mokiniai turėtų susisiekti su mokyklos priėmimo biuru.

Studentai, turintys aukštąjį išsilavinimą sporto studijose, gali sugebėti užtikrinti aukšto apmokėjimo valdymo pareigas. Absolventai gali siekti karjeros įvairiose sporto šakose, tokiose kaip sporto verslas, sporto administravimas, instruktavimas, transliuotoji žiniasklaida, renginių planavimas ir renginių organizavimas. Keletas galimų karjeros pozicijų yra sporto terapeutas, veiklos vadovas ir pratybų fiziologas.

Visame pasaulyje yra daugybė programų, siūlančių sporto studijų magistro laipsnį. Daugelis universitetų taip pat leidžia studentams dalyvauti internetiniame arba neakivaizdiniame kursuose. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Susijusios studijų sritys
arrow_drop_up arrow_drop_down
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
SOAS University of London
Londonas, Jungtinė Karalystė

Šis laipsnis tiria jogos ir meditacijos kilmę ir istorinę raidą Indijoje ir Tibete, nuo seniausių laikų iki šiuolaikinio pasaulio. Tai tiktų jogos / meditacijos mokytojams, pr ... +

Šis laipsnis tiria jogos ir meditacijos kilmę ir istorinę raidą Indijoje ir Tibete, nuo seniausių laikų iki šiuolaikinio pasaulio. Tai tiktų jogos / meditacijos mokytojams, praktikuojantiems asmenims, religijos studentams, taip pat tiems, kurie turi psichologijos išsilavinimą ir domisi sąmoningumo terapija. -
MA
Dieninės
Dalinės
Anglų
27 Rgs. 2021
30 Bir. 2021
Universiteto miestelis
 
Randolph College
Lynchburg, Jungtinės Amerikos Valstijos

Vos per vienerius metus jūs išsiugdysite įgūdžius ir žinias, kurių jums reikės norint pakeisti sportininkų gyvenimą ir būti sėkmingam būsimoje sporto karjeroje.

Vos per vienerius metus jūs išsiugdysite įgūdžius ir žinias, kurių jums reikės norint pakeisti sportininkų gyvenimą ir būti sėkmingam būsimoje sporto karjeroje. -
MA
Anglų
Rgs. 2021
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia