Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 5 humanitarinių mokslų magistro programas - Studijų programa

MA yra meno magistras. Paprastai kursai apima humanitarinius ir socialinius mokslus, tačiau skirtingi universitetai turi skirtingas konvencijas. Studentams gali tekti baigti darbą arba išlaikyti egzaminą, kad baigtų savo laipsnį. Magistrantūros studijų programos paprastai užtrunka apie 2 metus.

Kas yra mokymo programos magistras? Tai aukštąjį išsilavinimą turintis išsilavinimas, kuris padeda mokiniams mokytis mokytis kurti savo mokinių mokymo programą, kuri teikia dėmesio, gylį ir aiškumą. Tai paprastai yra tinkama asmenims, norintiems tobulinti savo karjerą, sukuriant stiprias mokymosi galimybes visų lygių studentams. Programos dalyviai gali sužinoti apie mokymo teoriją, dizainą, mokslinius tyrimus, psichologiją ir vertinimą. Tipiški kursai apima mokymo programų rengimą, studentų mokymosi ir mokymosi teorijų vertinimą.

Daugelis absolventų ugdo įgūdžius, kurie taip pat stiprina jų asmeninį ir profesinį gyvenimą. Jie gali įgyti organizacinių įgūdžių, bendravimo įgūdžių ir tinklų kūrimo. Studentai, plėtodami tinklų kūrimo įgūdžius, gali bendrauti su visais visuomenės sluoksniais ir gali susiorientuoti kontaktus, kad užtikrintų svajonių darbą.

Kadangi mokymo programos magistras gali labai skirtis nuo universiteto iki universiteto, priėmimo kaina gali labai kisti. Mokslinių tyrimų programos kruopščiai prieš įregistravimą ir tiesiogiai susisiekite su mokykla, kad gautumėte išsamią informaciją apie kainas.

Daugelis studentų mano, kad jie įgijo žinių, įgūdžių ir kompetencijos, kad galėtų tobulėti mokyklose visame pasaulyje, taip pat įmonėms ir nekomercinėms aplinkoms. Asmenys gali rasti karjeros galimybes pradinėse mokyklose, viešosiose mokyklose, jaunesniųjų aukštųjų mokyklų ir privačiose bei čarterių mokyklose. Jie gali dirbti mokymo programos instruktoriumi, bibliotekininku, vadovu ar mokytoja.

Gyvenimo aprašymas magistro laipsnį siūloma įvairiose institucijose ir gali būti net internete. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

5 Rezultatai Studijų programa

York College Online

Atraskite Kristus orientuotas švietimas, kuri padeda jums pasiekti savo visą potencialą visose gyvenimo srityse. Niujorkas kolegija yra tyčia mažas ir studentų dėmesio. D ... [+]

Atraskite Kristus orientuotas švietimas, kuri padeda jums pasiekti savo visą potencialą visose gyvenimo srityse. Niujorkas kolegija yra tyčia mažas ir studentų dėmesio. Džiaugiamės galėdami plėsti savo misiją siūlydami 100 proc internetu Dailės magistras Švietimo: mokymo turinio ir mokymo programą. Mūsų novatoriškas absolventas laipsnį auka yra prieinama 24 valandas per parą / 7 dienas per savaitę per virtualų apgyvendinimu mokymosi platformą, kuri leidžia jums iš anksto savo karjerą kada ir bet kur turite interneto ryšį. Mes laukiame jus į mūsų glaudi bendruomenė.

Kodėl jums turėtų siekti York Kolegijos MA Išsilavinimas: mokymo turinio ir mokymo programą? Kokybė: akredituotos kolegijos su turtingu, 126 metų paveldo Patogumas: 100% internetu be reikiamo klasės ar Prisijungti laikais Lankstumas: Dieninės ir neakivaizdinės galimybės, kad tilptų bet tvarkaraštį Prieinamos: konkurencingomis kainomis mokslą 250 $ už kredito valandos už 2015-2016 akademiniais mokslo metais Kaip man žinoti, jei švietimo MA yra teisingas programa man? ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos York
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Hamdan Bin Mohammed Smart University

Menų Magistro Online Gyvenimo ir Instrukcija laipsnį švietimo programos suteikia galimybę besimokančiajam pratęsti paruošimą profesinio mokymo ... [+]

Menų Magistro Online Gyvenimo ir Instrukcija laipsnį švietimo programos suteikia galimybę besimokančiajam pratęsti paruošti profesinio mokymo kursinių ir siekti toliau dirbti dalyko srityse, kur jis / ji jaučia didesnio pedagoginio profesionalumo poreikį. Ši programa atveria edukacinę erdvę, kurioje besimokantysis (-ai) su pirmojo laipsnio švietimo, žmogaus ar socialiniai mokslai statys pajėgumą, reikalingą technologiją, stiprinti jų pedagoginę praktiką, kai jie užsiima švietimo ar mokymo karjerą (andragogikos, mokymas, bendravimas , Dėstymo projektavimas). Menų Magistro Online mokymo turinio ir mokymo tikslai meistriškumą kūrimo, įgyvendinimo, pristatymo ir vertinimo kursus internetu.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
Rugsėjis 2019
Anglų,Arabiškas
Dieninės
3 semestrai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kean University

Dailės magistras Instrukcijos ir mokymo programos: Matematika / Mokslas / Kompiuterių mokymo programa yra skirta asmens, turinčio bakalaureato laipsnį ir standartinę moky ... [+]

Dailės magistras Instrukcijos ir mokymo programos: Matematika / Mokslas / Kompiuterių mokymo programa yra skirta asmens, turinčio bakalaureato laipsnį ir standartinę mokymo sertifikavimo, kuris nori pasiekti bet iš sričių, nurodytų kartu geriau suprasti ir įgūdžių. Ji taip pat suteikia galimybę išnagrinėti dabartines tendencijas ir problemas šiose srityse.

Norėdami sužinoti daugiau apie Dailės magistras Instrukcijos ir mokymo programos: Matematika / Mokslas / Kompiuterių mokslo programos, apsilankykite http://grad.kean.edu/masters-programs/mathematicssciencecomputer-education.

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos New York Union
Rugsėjis 2019
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kean University

Dailės mokymas ir Gyvenimo Meistras: klasėje programa veda į sertifikavimą ir magistro laipsnis humanitarinių mokslų absolventų siekia tapti mokytojai ... [+]

Dailės magistras Instrukcijos ir Gyvenimo: klasėje programa veda į sertifikavimą ir magistro laipsnis humanitarinių mokslų absolventų siekia tapti mokytojai pradinėje, viduryje ar vidurinės mokyklos (K-5, K-5 / 5-8 arba K-12). Studentai, kurie turi teisę taikyti laikinąsias apsaugos Mokymo sertifikavimo sėkmingai baigtas I pasirinktą kelio lygiu; tada jie gali užpildyti likusias lygiai II ir III.

Norėdami sužinoti daugiau apie Dailės magistras Instrukcijos ir Gyvenimo: klasėje programą, apsilankykite http://grad.kean.edu/masters-programs/classroom-instruction.

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos New York Union
Rugsėjis 2019
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Išmokti kurti ir įgyvendinti programas ne klasėje, mokyklos, rajono ir valstybiniu lygiu su menų magistras mokymo turinio ir mokymo laipsnį. ... [+]

Išplėstinė programa tęsti profesinio mokymo

Siūloma Autorius: College Švietimo

Apžvalga

Uždirbkite savo magistro dailės mokymo turinio ir mokymo

Išmokti kurti ir įgyvendinti programas ne klasėje, mokyklos, rajono ir valstybiniu lygiu su menų magistras mokymo turinio ir mokymo laipsnį. Licenciją "K-12 pedagogai gali įgyti įgūdžių tapti mokymo lyderiai per kursinių, mokslinių tyrimų ir klasėje lauko patirtimi derinys. Siūloma Grand Canyon universiteto koledžo Švietimo, ši programa pabrėžia mokslininkas-praktiko požiūrį į mokymo programų, mokymo ir vertinimo.

Per rengiant mokymo ir instruktavimo studijų programą meistrų, plėtoti savo gebėjimus akademinės planavimo ir diferencijuotai instrukcija naudojant dabartines teorijas, dizaino ir mokslinių tyrimų pagrindu duomenis. Galimybės stebėjimo ir praktinio taikymo realiose klasėse suteikti patirties remti savo profesinį tobulėjimą į mokymo treneris, vadovas ir negrąžintos pedagogas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba