MA joensuu Suomija

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos joensuu Suomija 2018

Magistras

Magistro laipsnis yra universalesnis nei daktaro kvalifikaciją ir turi platų profesinių ir akademinių programų. Pasak JAV Švietimo departamentas, trijų tipų magistrantūros studijų programose egzistuoja tyrimai, profesijų ir terminalą. Populiariausių magistro studijų tipai Dailės magistras (MA) ir magistro (MS) iš įvairių dalykinių sričių mišinys.

Aukštesnio lygio mokslininkai Suomijoje lengvai prieiti prie aukštojo mokslo kursus praktiškai orientuotą aukštesniosiose ar universitetuose. Suomijos kultūra yra lengva išmokti, nes vyriausybė užsibrėžė ministerija, kuri yra atsakinga už stiprinti kultūros, jaunimo politiką, sporto ir tarptautinį bendradarbiavimą.

Joensu yra įsikūręs rytiniame regione Suomijoje. Tai Šiaurės Karelijos savivaldybė su daugiau nei 70.000 gyventojų. Jis gyvena su Joensuu universitete.

Peržiūrėti Humanitarinių mokslų magistro programas joensuu Suomijoje 2018

Skaityti Daugiau

Meistras Anglų Kalba Ir Kultūra

University of Eastern Finland Philosophical Faculty
Su bendrabučiu Dieninės 2 - 2 metų August 2018 Suomija Joensuu

Ši programa, kuria mokoma tik anglų kalba ir skirta tarptautiniams pareiškėjams, siekia suteikti galimybę mokytis anglų iš įvairių literatūrinių ir kalbinių perspektyvų. Laipsnį sudaro kursiniai darbai ir tyrimo darbas. Programos tikslai apima išsamų supratimą apie daugialypę šiuolaikinių anglų studijų programą; didinti informuotumą apie pagrindines diskusijas šiuolaikinėse kalbotyros ir literatūros studijose; ir gebėjimas atlikti nepriklausomą tyrimą. [+]

MDP anglų kalba ir kultūra

Ši programa, kuria mokoma tik anglų kalba ir skirta tarptautiniams pareiškėjams, siekia suteikti galimybę mokytis anglų iš įvairių literatūrinių ir kalbinių perspektyvų. Laipsnį sudaro kursiniai darbai ir tyrimo darbas. Programos tikslai apima išsamų supratimą apie daugialypę šiuolaikinių anglų studijų programą; didinti informuotumą apie pagrindines diskusijas šiuolaikinėse kalbotyros ir literatūros studijose; ir gebėjimas atlikti nepriklausomą tyrimą. Tarptautinių studentų yra 15 studijų vietų. Studijų metu studentai specializuojasi kalbotyros, literatūros ir kultūros studijose. Departamentas turi tarptautiniu mastu pripažintas stiprybes tiek lingvistikos, tiek literatūros studijose. Lingvistinėje kalboje jie apima dialektologiją, kalbos ryšį, kalbos įvairovę ir pokyčius, pragmatiką ir bilingvizmą. Literatūros ir kultūros studijose departamento jėgos sritys apima postkolonijinę ir etninę literatūrą, amerikietišką literatūrą, populiarią grojimą ir šiuolaikinę grožinę literatūrą.... [-]