MA joensuu Suomija

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos joensuu Suomija 2018

Magistras

Magistro laipsnis yra universalesnis nei daktaro kvalifikaciją ir turi platų profesinių ir akademinių programų. Pasak JAV Švietimo departamentas, trijų tipų magistrantūros studijų programose egzistuoja tyrimai, profesijų ir terminalą. Populiariausių magistro studijų tipai Dailės magistras (MA) ir magistro (MS) iš įvairių dalykinių sričių mišinys.

Aukštesnio lygio mokslininkai Suomijoje lengvai prieiti prie aukštojo mokslo kursus praktiškai orientuotą aukštesniosiose ar universitetuose. Suomijos kultūra yra lengva išmokti, nes vyriausybė užsibrėžė ministerija, kuri yra atsakinga už stiprinti kultūros, jaunimo politiką, sporto ir tarptautinį bendradarbiavimą.

Joensu yra įsikūręs rytiniame regione Suomijoje. Tai Šiaurės Karelijos savivaldybė su daugiau nei 70.000 gyventojų. Jis gyvena su Joensuu universitete.

Peržiūrėti Humanitarinių mokslų magistro programas joensuu Suomijoje 2018

Skaityti Daugiau

Meistras Anglų Kalbos Ir Kultūros

University of Eastern Finland Philosophical Faculty
Su bendrabučiu Dieninės 2 - 2 metų August 2018 Suomija Joensuu

Ši programa, mokoma tik anglų kalba ir skirtas tarptautinių pareiškėjams, siekia suteikti galimybę mokytis anglų kalbos iš įvairių ... [+]

MDP anglų kalba ir kultūra

Ši programa, mokoma tik anglų kalba ir skirtas tarptautinių pareiškėjams, siekia suteikti galimybę mokytis anglų kalbos iš literatūros ir kalbinių įvairių perspektyvų. Laipsnis susideda iš kursinių ir mokslinių tyrimų disertacijos. Programos tikslai yra išsamų supratimą apie šiuolaikinių anglų studijų multifacetedness; padidėjo informuotumas apie pagrindines diskusijas šiuolaikinės lingvistikos ir literatūros studijas; ir gebėjimą atlikti nepriklausomus tyrimus. Tarptautinių studentų yra 15 studijų vietų. Studijų metu studentai specializuosis lingvistikos ar literatūros ir kultūros studijas. Departamentas tarptautiniu mastu pripažintas sritis stiprumo tiek lingvistikos ir literatūros studijas. Lingvistikoje, tai yra dialektologija, kalbos adresatą, kalbos pokyčius ir pokyčius, pragmatika ir dvikalbystę. Literatūros ir kultūros studijų, departamento sritys stiprumo yra postkolonijinis ir etninę literatūra, amerikiečių literatūros, populiariosios grožinės literatūros ir šiuolaikinės grožinės literatūros.... [-]