MA laipsnis chonburi Tailandas

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos chonburi Tailandas 2018

Magistras

Humanitarinių mokslų magistro laipsnis paprastai yra suteikiamas sėkmingai pabaigusiems vaizduojamojo meno, humanitarinių, o taip pat dažnai ir socialinių mokslų akademines studijų programas. Šios programos paprastai trunka nuo vienerių iki dvejų metų.

Tailandas, oficialiai Tailando, anksčiau žinoma kaip Siam Karalystė, yra šalis, įsikūrusi prie Indokinijos pusiasalio centre Pietryčių Azijoje. Tailandas 's paplūdimiai ir salos pritraukti milijonus lankytojų kasmet iš viso pasaulio. Kiekvienas su ketverių metų laipsnį galima įgyti darbo kaip anglų kalbos mokytoja Tailande.

Chonburi miestas yra vienas iš mokslinių tyrimų centrų, ypač tiems žmonėms, kurie gali nori tęsti mokslus į magistrantūros ir doktorantūros laipsnių. Šis miestas neturi moksliniais tyrimais pagrįstą universitetą, nors ji turi keletą aukštojo mokslo centrus.

Peržiūrėti visas Humanitarinių mokslų magistro programas chonburi Tailande 2018

Skaityti Daugiau

Meistras Meno Sąveika Dizainas

Asian University Thailand
Su bendrabučiu Dieninės 1 - 2 metų June 2018 Tailandas Chonburi Bankokas + 1 daugiau

Sąveika Dizainas programa reikalauja, kad studentai plėtoti savo rankas kūrybinių ir praktinių įgūdžių, taip pat sąveika dizaino teoriniai aspektai. [+]

Dailės magistras sąveika dizainas

&nbsp

Su 3 pasirinkimai studijų plane [skirta iš įvairių sričių studentams), 3 išėjimo taškų [įvairius gylius studijų), ir 3 ilgių žinoma straipsnio remti mokinių darbo eigos poreikius), Ši magistro yra sukurta "vartotojas - draugiškas" . Klasių diapazoną nuo dizaino teorijos ir projektavimo įgūdžių dirbtuvėse atliekamiems moksliniams tyrimams, pasitelkiant praktinių-cal "Hands-on" projektas orientuoto mokymosi.

&nbsp

Studentai įgyja galimybę praleisti bent vienerius metus siekti savo sąveika dizainas susijusių interesų temomis, pavyzdžiui, ypatingos svarbos diskursas, semiotinė analizė, socialinio pasakojimo patir-tinės dizaino, komunikacinė aplinkoje, visuotinės sklaidos tinklais, modelis kalbos, Media nukreipė orientuoto disertacijų projektų, posthuman etika, Multi-jausmas sužadėtuvės, Skaitmeninis ontologija, materialusis Sąveika ir įvairovė "-oji".... [-]