Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 2 humanitarinių mokslų magistro programas - Tarpdisciplininės studijos

Menų magistras arba magistro laipsnis traukina studentus už bakalauro laipsnio lygį įvairiose srityse. Pasibaigus MA, absolventas laikomas ekspertu savo studijų srityje. Magistrantūros studijų programa gali būti geresnės užimtumo ar didesnės kvalifikacijos.

Kas yra tarpdisciplininio tyrimo magistro laipsnis? Šis laipsnis suteikia studentams galimybę sujungti dvi ar daugiau studijų sritis į vieną "tarpdisciplininį" tyrimą. Studentai dažnai gali pasirinkti studijų sritis, kurias jie nori sujungti. Kai kurie universitetai siūlo laipsnius, o kiti leidžia mokslininkams kurti savo takelį. Programos dalyviai tiria integruotas temas pagal jų poreikius. Pavyzdžiui, jei mokytojas norėtų pagerinti savo medicinos praktiką tarp mediciniškai trapus studentų, tas asmuo galėtų mokytis mokymo kursų kartu su fiziologijos kursais. Tarpdisciplininiam laipsniui yra begalinis derinių skaičius, ir jie yra individualizuoti programos dalyviams.

Kuriant savo mokymosi procesą studentai įgyja vadovavimo ir valdymo įgūdžius. Studijuodami įvairius dalykus, jie mokosi problemų sprendimo gebėjimų, viršijančių disciplinos ribas. Organizaciniai gebėjimai yra plėtojami per kursų kūrimą ir jo valdymą.

Programos kaina priklauso nuo šalies ir mokyklos. Tarpdalykinio magistrantūros studijų magistro darbe paprastai užsiima dveji metai, jei dirba visą darbo dieną.

Žmonės, turintys tarpdisciplininio tyrimo magistro laipsnį, yra vertingi darbuotojai, nes jie gali pereiti per sienas. Šios studijų programos absolventai dažnai išgyvena geriausius bendravimo ir analitinius įgūdžius. Jie randa darbą įvairiose srityse, priklausomai nuo pasirinktų disciplinų. Kai kurie dirbo istorikų, leidėjų, rašytojų, pedagogų ir muziejų darbuotojais. Daugelis šių laukų derinių dirba pagal jų MA koncentraciją.

Dauguma universitetų, tiek vietos, tiek ir visame pasaulyje siūlo šią studijų programą. Interneto kursai taip pat yra prieinami tiems, kuriems reikia lankstumo. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

2 Rezultatai Tarpdisciplininės studijos

University of South Florida St. Petersburg - College of Arts & Sciences

MLA į Liberalų studijų siūlo du "Build-savo" takelius. Be fokusuotų studijų kelio, studentai tyrinėti tam tikrą temą iš vidaus didesnių perspektyvos laisvųjų menų, uždirb ... [+]

MLA į Liberalų studijų siūlo du "Build-savo" takelius. Viduje Orientuoti Tyrimai sekti, Studentai tyrinėti tam tikrą temą iš vidaus didesnių perspektyvos laisvųjų menų, uždirbti 18 iš 33 reikalaujamų valandų konkrečioje disciplinos. Kaip dalį savo pagrindinius reikalavimus, studentai gali imtis kursus pedagogikos ir švietimo teorija, ar mokslinių tyrimų metodus, kurie leistų jiems dėstyti Community College lygį (su 18hrs), tęsti už Ph.D., ar darbas srityse, susijusiose su jų pasirinkta studijų srities.

Viduje Tarpdisciplininių studijų sektiStudentai kurti savo unikalų laipsnį iš įvairių disciplinų (pvz, kultūros ir aplinkos, etikos ir darbo vietoje, socialinio teisingumo ir dalyvavimo, ir tt) ir susijusių pagrindinių reikalavimų, rengiant juos ateities studijų ar profesinės karjeros susijusiose srityse, įskaitant darbą už ne pelno ir kitoms įmonėms.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Saint Petersburg
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Royal Roads University

Ši magistrantūros studijų programa siūloma dviem formatais: internetine ar mišraus pristatymo, kuris sujungia internetinius kursus su vienu universiteto rezidencija. Kada ... [+]

Apžvalga

Tarpdisciplininių studijų magistras siūlo programą, pritaikytą jūsų akademiniams tikslams. Siūlome alternatyvas iš kitų RRU programų, todėl mes galime suteikti išsilavinimą, kurį lemia jūsų unikalūs siekiai.

" Royal Roads University mes suprantame, kad jūsų darbas ir asmeninis gyvenimas ne visada gali pakelti jūsų išsilavinimą. Štai kodėl mes siūlome aukštojo mokslo laipsnius, kurie aprūpina jus profesionaliais gyvenimo reikalavimais, tuo pačiu suteikiant jums galimybę susitikti su asmeniniais.

Netoli RRU universiteto miestelio neturi būti problema. Jūs galite pasirinkti savo magistro studijas tarpdisciplininėse studijose visiškai internete arba į savo programą galite įtraukti trumpalaikę universiteto gyvenamąją vietą. Mūsų absolventai sėkmingai, nes jiems suteikiama galimybė pasiekti sveiką pusiausvyrą tarp realaus pasaulio ir realaus pasaulio švietimo.... [-]

Kanada Victoria
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Internetinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba