Palyginti humanitarinių mokslų magistro programas - Tarpdisciplininės studijos

Menų magistras arba magistro laipsnis traukina studentus už bakalauro laipsnio lygį įvairiose srityse. Pasibaigus MA, absolventas laikomas ekspertu savo studijų srityje. Magistrantūros studijų programa gali būti geresnės užimtumo ar didesnės kvalifikacijos. Kas yra tarpdisciplininio tyrimo magistro laipsnis? Šis laipsnis suteikia studentams galimybę sujungti dvi ar daugiau studijų… Skaityti daugiau

Menų magistras arba magistro laipsnis traukina studentus už bakalauro laipsnio lygį įvairiose srityse. Pasibaigus MA, absolventas laikomas ekspertu savo studijų srityje. Magistrantūros studijų programa gali būti geresnės užimtumo ar didesnės kvalifikacijos.

Kas yra tarpdisciplininio tyrimo magistro laipsnis? Šis laipsnis suteikia studentams galimybę sujungti dvi ar daugiau studijų sritis į vieną "tarpdisciplininį" tyrimą. Studentai dažnai gali pasirinkti studijų sritis, kurias jie nori sujungti. Kai kurie universitetai siūlo laipsnius, o kiti leidžia mokslininkams kurti savo takelį. Programos dalyviai tiria integruotas temas pagal jų poreikius. Pavyzdžiui, jei mokytojas norėtų pagerinti savo medicinos praktiką tarp mediciniškai trapus studentų, tas asmuo galėtų mokytis mokymo kursų kartu su fiziologijos kursais. Tarpdisciplininiam laipsniui yra begalinis derinių skaičius, ir jie yra individualizuoti programos dalyviams.

Kuriant savo mokymosi procesą studentai įgyja vadovavimo ir valdymo įgūdžius. Studijuodami įvairius dalykus, jie mokosi problemų sprendimo gebėjimų, viršijančių disciplinos ribas. Organizaciniai gebėjimai yra plėtojami per kursų kūrimą ir jo valdymą.

Programos kaina priklauso nuo šalies ir mokyklos. Tarpdalykinio magistrantūros studijų magistro darbe paprastai užsiima dveji metai, jei dirba visą darbo dieną.

Žmonės, turintys tarpdisciplininio tyrimo magistro laipsnį, yra vertingi darbuotojai, nes jie gali pereiti per sienas. Šios studijų programos absolventai dažnai išgyvena geriausius bendravimo ir analitinius įgūdžius. Jie randa darbą įvairiose srityse, priklausomai nuo pasirinktų disciplinų. Kai kurie dirbo istorikų, leidėjų, rašytojų, pedagogų ir muziejų darbuotojais. Daugelis šių laukų derinių dirba pagal jų MA koncentraciją.

Dauguma universitetų, tiek vietos, tiek ir visame pasaulyje siūlo šią studijų programą. Interneto kursai taip pat yra prieinami tiems, kuriems reikia lankstumo. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
University of South Florida St. Petersburg - College of Arts & Sciences
Saint Petersburg , USA

MLA į Liberalų studijų siūlo du "Build-savo" takelius. Be fokusuotų studijų kelio, studentai tyrinėti tam tikrą temą iš vidaus didesnių perspektyvos laisvųjų menų, uždirbti 18 ... +

MLA į Liberalų studijų siūlo du "Build-savo" takelius. Be fokusuotų studijų kelio, studentai tyrinėti tam tikrą temą iš vidaus didesnių perspektyvos laisvųjų menų, uždirbti 18 iš 33 reikalaujamų valandų konkrečioje disciplinos. Kaip dalį savo pagrindinius reikalavimus, studentai gali imtis kursus pedagogikos ir švietimo teorija, ar mokslinių tyrimų metodus, kurie leistų juos mokyti ... -
MA
Dieninės
Anglų
Rugpjūtis 2020
Su bendrabučiu