Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 2 humanitarinių mokslų magistro programas - Technologijų inovacijos studijos

Tie, kurie nori labiau įkyrusios edukacinės patirties pasirinktoje disciplinoje, gali nuspręsti siekti magistro laipsnio. Dauguma magistrantūros magistrantūros studijų programų suteikia studentams galimybę tobulinti savo profesinę patirtį, taip pat jų bendrą pardavimų galimybes.

Kas yra technologijų inovacijų magistro laipsnis? Šio laipsnio absolventai gali padėti įmonėms realizuoti visą savo potencialą priimant ir naudojant naujas technologijas, kad paskatintų kūrybiškus sprendimus dabartinėms verslo problemoms spręsti. Programos dalyviai dažnai studijuoja inovacijų teoriją ir technologijų politiką, mokosi taikyti šias idėjas valdymo gebėjimuose. Tuo metu, kai jie įeina į darbo jėgą, studentai paprastai gali analizuoti duomenis ir informaciją, kad suprastų, kaip geriau padidinti našumą ir kurti veiksmingesnius verslo procesus.

Absolventai gali įgyti vertingų analitinių įgūdžių, kuriuos jie gali taikyti ir pelno, ir pelno nesiekiančioms organizacijoms. Jie taip pat gali sukurti aiškų kraujuojančių technologijų supratimą, dažnai žinodami, kaip geriausiai taikyti šią technologiją prieš kitus. Valdymo įgūdžius taip pat galima ugdyti.

Technologijų naujovių magistrantūros išlaidos gali būti susijusios su daugeliu veiksnių, įskaitant tai, ar universitetas yra valstybinis ar privatus. Studentai gali nuspręsti paskirstyti šias išlaidas dalyvaudami ne visą darbo dieną. Aktyvus mokyklų palyginimas gali padėti mokiniams rasti programą pagal jų biudžetą.

Yra daug profesionalių galimybių asmenims, baigusiems šią magistrantūros programą. Pasibaigus studijoms, studentai dažnai randa darbą kaip procesų vadovai įmonėse, kuriose naudojamos technologinių naujovių strategijos. Jie taip pat gali nuspręsti išeiti patys, tapti konsultantais ar pradedančiais verslininkais. Kiti gali nuspręsti dirbti politikos formuotojais vyriausybės nustatytoje veikloje, padedant vykdyti dabartinių ir būsimų inovacijų specialistų gaires.

Studentai, kurie domina technologijos inovacijų magistro laipsnį, gali rasti puikių programų mokyklose tiek namie, tiek užsienyje. Internetinės programos suteikia dar vieną galimybę. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

2 Rezultatai Technologijų inovacijos studijos

University of Tartu

Programa ugdo specialistus, gebančius įgyvendinti IKT sprendimus valdymo procesus įmonėse. ... [+]

Inovacijų ir technologijų programa ugdo specialistus, gebančius įgyvendinti IKT sprendimus valdymo procesų įmonių ir tokiu būdu padėti įmonėms augti per daugiau pridėtinės vertės sukurta. Kvalifikuoti studentai turėtų turėti bakalauro laipsnį ekonomikos arba IRT srityje susijusioje su

.

[-]
Estija Tartu
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Applied Sciences Europe

Ši nauja magistrantūros programa „Inovacijų dizaino valdymas“ yra tiesiai prie dizaino ir verslo sankirtos. Jis nori suformuoti asmenis, kurie priima šiuos sudėtingus, sp ... [+]

Inovacijų dizaino valdymas Menų magistrasDizaino kultūros verslas

Neseniai paskelbtame 2018 m. Spalio mėn. Atliktame tyrime „Dizaino verslo vertė“ - pasaulinė konsultacinė firma „McKinsey“

Visapusiškas sutrikimas per skaitmeninimą, rinkos pokyčius ir vartotojų elgesį sukūrė naują profesionalų žaidimo erdvę tarp kūrybinio dizaino, verslo strategijos ir IT plėtros. Į inovacijas orientuotos įmonės vis dažniau ieško vadovų, kurie supranta, kaip naudoti dizainą kaip svarbų verslo sprendimų varomąjį veiksnį ir kaip įtraukti teisingą smegenų mąstymą ir meninį požiūrį į verslą, kaip strateginį turtą kuriant naujoves ir tvarų vartotoją. vertybių ir įmonių organizacijos ir vizijos transformacijos.... [-]

Vokietija Berlin
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba