Humanitarinių mokslų magistro programos - Teologija

Palyginti 92 humanitarinių mokslų magistro programas - Teologija

Teologija

Kai jis ateina į kolegialus užsiėmimų, Dailės magistras gali būti puikus būdas studentams gauti gerai suapvalinti išsilavinimą. Kursinių, susijusių su metropolinių zonų paprastai apima humanitarinių kursus, pavyzdžiui, ryšių, filosofijos ir anglų kalbomis. Kaip rezultatas, MA absolventai turi karjeros galimybių įvairovę savo žinioje.

Kai klausia, kas yra teologijos magistro, studentai turėtų žinoti, iš daugelio gilių galimybių, kurias galima rasti šiame tyrime srityje. Šie laipsniai dažnai tektų teologijos kursinių įvairovė, ir daugelis tų, siekiančių tokių laipsnių eiti į mokymo pozicijas. Programos gali apimti moralinių principų, filosofijos studijų ir net religijos istoriją. Tiems, kurie ieško tarp dvasininkų vaidmenį, tyrimai taip pat apima religinį Raštas ir ceremoniją.

Su teologijos magistro, studentai bus supažindintas su daugeliu patrauklių moralinių ir filosofinių klausimų.Be to, absolventai gali rasti save kaip branginamų narių Bendrijos arba kaupiant dėstytojais akademinių institucijų skaičių. Tokie užsiėmimas gali pasiūlyti absolventams milžinišką jausmą asmeninio pasitenkinimo, kylančių iš gebėjimo padėti žmonėms jų reikiamu metu.

Pedikiūras normos gali labai skirtis, kai jis ateina į laipsnių teologija. Iš viso studijų kaina gali svyruoti atsižvelgiant į įstaigos buvimo vietą, taip pat įstaigos tipą dalyvavo. Šiuo atžvilgiu, studentai privalo nustatyti geriausią variantą už savo finansinę padėtį.

Tie kryptys teologijos studijų, gali tikėtis į karjeros galimybių gausa baigus. Kai kurie gali pasirinkti vykdyti per bažnyčios poziciją kaip dvasininką, kuris gali pasiūlyti absolventams didelį jausmą asmens pasiekimas.Karjera akademinės taip pat yra gana turtingas, taip pat rašymo pozicijos, susijusios su religinių studijų. Mokslinių tyrimų galimybės taip pat yra, dažnai susijusi su istorinio svarstymui religijos.

Dėka interneto tyrimų, visi studentai gali gauti išsamią išsilavinimą jie nusipelno. Paieška jūsų programos žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti Daugiau

Dailės Magistras Teologijoje Ir Religijose

Evangelische Theologische Faculteit, Leuven
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Belgija Leuven

Teologijos ir religijos studijų magistras (120 ECTS - 2 metai) padeda jums mokyti, vadovauti organizacijoms ir bažnyčioms ir dalyvauti dabartinėse teologinėse diskusijose, susijusiose su Bažnyčia ir visuomene. [+]

Teologijos ir religijos studijų magistras

Teologijos ir religijos studijų magistras (120 ECTS - 2 metai) padeda jums mokyti, vadovauti organizacijoms ir bažnyčioms ir dalyvauti dabartinėse teologinėse diskusijose, susijusiose su Bažnyčia ir visuomene.

Be dėmesio pagrindiniams ir metodiniams klausimams, magistro laipsnis siūlo platų kursų pasirinkimą konkrečiais klausimais. Mokymai ir seminarai sustiprins jūsų mokslinių tyrimų patirtį. Tuo pačiu metu jūs įgis įgūdžių vadovauti ar pastoraciniam vaidmeniui ir asmeniškai tobulinti savo teologiją. Magistro darbe jūs mokate savarankiškai prisidėti prie teologinių tyrimų. Programa, mokoma anglų kalba , skirta tarptautiniams studentams. Specializacijos ... [-]

Master of Arts in Interfaith Action

Claremont Lincoln University
Internetinės Dieninės Ištęstinės 15 - 30 mėnesių July 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Claremont + 1 daugiau

[+]

Tikėjimas Veiksmas yra naujų specialybė, kuri reikalauja ypatingos svarbos įgūdžių ir perspektyvų iš už religinių ir / ar teologinių disciplinų tam, kad būtų veiksminga po pasaulietinių kontekstuose. Šie kontekstai atkreipti dėmesį į vis didėjančio religijos pagrindu konfliktų ir įtampos tarp šventųjų ir pasaulietinė nuomonės formuotojus į viešąją erdvę.

Dailės magistras Tikėjimas veiksmų programa gali padėti jums sukurti socialines, religines ir politines perspektyvas, bendradarbiavimo dalyvavimą ir savirefleksijos įgūdžių jums reikia tapti religijų ambasadorius.

Mokymosi rezultatai

Į religijų veiksmų MA išlygina su Claremont Lincoln universiteto misiją ugdyti lyderius, galinčius pasiekti per skirtumus sukurti teisingesnę ir tvarų pasaulį. Šioje programoje jūs išmoksite:... [-]


Research Master: Master of Advanced Studies in Theology and Religion (Leuven)

KU Leuven: Faculty of Theology and Religious Studies
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 metų September 2018 Belgija Leuven + 1 daugiau

[+]

Paraiškos Paskutinis pristatymo laikas 2018 m. Kovo 1 d. (Ne EEE piliečiams) 2018 m. Birželio 1 d. (EEE piliečiams)

KU Leuven naudoja internetinę paraiškų sistemą.

[-]

MA žydų švietimo

The Hebrew University of Jerusalem
Internetinės ir su apgyvendinimu studijos Ištęstinės 1 metai Registracija galima Izraelis Jeruzalė

Perkelkite savo karjerą žydų švietime į kitą lygį su prestižiniu MA žydų švietimu iš hebrajų universiteto Melton centro, kuris vienerius metus internetu mokėsi 6 savaites Jeruzalėje. [+]

1 metų tarptautinė magistro žydų švietimo Atnaujinkite savo karjerą žydų Švietimo!

Paimkite savo karjerą žydų švietimo sistemos į kitą lygį su prestižiniame MA žydų Švietimo iš hebrajų universiteto Melton centras. 1-metų magistro internete žydų Išsilavinimas su 6 savaičių intensyvaus pusmečio Izraelyje suteikia pedagogams su mokymosi ir uždirbti magistro laipsnį švietimo nenutraukiant jų darbo laiką, lankstumas.

Kas toliau žydų švietimo?

Su besikeičiančią tikrovę žydų gyvenimo diasporoje, Melton centras žydų švietimo juda naujomis kryptimis prisitaikyti ir pasiūlyti sprendimus, sustiprinti žydų švietimą bendruomenėse užsienyje. Į Melton Centro MA žydų mokymo programa yra skirta švietėjų formalių ar neformalių struktūrų, kurie domisi žydų Švietimo ir jos dialogo su teorija ir praktika žydų švietimą ir mokymą žydų tekstai, ir ugdymo filosofijos. Tyrimai bus integruoti vietoje ir nuotolinio mokymosi elementai, kai du semestrai mokė internete ir 6 savaites praleido on-campus už intensyvų vasaros semestro Jeruzalėje. Pagrindinis privalumas šio programoje yra tai, kad žydų švietėjai užsienyje, kurie negali praleisti daug laiko Jeruzalėje dabar turi galimybę mokytis su Melton centro dėstytojų ir mėgautis nepakartojamu akademinius išteklius Hebrajų universitete. Be to, vienerių metų magistro laipsnį žydų Švietimo iš Hebrajų universiteto absolventams suteikia konkurencinį pranašumą akademinį lygį ir prestižą.... [-]


Dailės Magistras Musulmonų Kultūrų

The Aga Khan University: ​​Institute for the Study of Muslim Civilisations
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų August 2018 Jungtinė Karalystė London

Remiantis centriniame Londone, Aga Khan universiteto institutas musulmonų Civilizacijų studija (ISMC) dvejų metų magistro programa siūlo savitą būdą suprasti musulmonų civilizacijos, kaip jie keitėsi laikui bėgant; pabrėžia įvairovę ir sudėtingumą praeities ir dabarties musulmonų kultūrų, studijuoti juos kaip dalį pasaulio kultūrų; dirba su socialinių ir humanitarinių kaip mokymosi sistemą mokslų įrankiai ... [+]

Remiantis centriniame Londone, Aga Khan universiteto institutas musulmonų Civilizacijų studija (ISMC) dvejų metų magistro programa siūlo:

Savitas būdas suprasti musulmonų civilizacijos, kaip jie keitėsi laikui bėgant. Pabrėžia įvairovę ir sudėtingumą praeities ir dabarties musulmonų kultūrų, studijuoti juos kaip dalį pasaulio kultūrų. Dirba su socialinių ir humanitarinių kaip mokymosi sistemą mokslų įrankius.

Per socialinių ir humanitarinių mokslų disciplinose mūsų mokiniai mokosi dalykų skaičių, įskaitant, plėtros studijų, ekonomikos, politinių mokslų, meno, architektūros, istorijos, literatūros, lyginamosios religijos ir teisės.

... [-]

Magistro Teologijos

Protestant Theological University
Su bendrabučiu Dieninės 1 metai September 2018 Olandija Amsterdamas Groningen + 1 daugiau

Teologijos magistras yra anglų kalbos intensyvios magistro programa, kurią akredituotų olandų-flamandų akreditacijos organizacija. Jis prasideda rugsėjo kiekvienais mokslo metais ir trunka vienerius metus (60 ECTS). [+]

Akademinė kompetencija ir tarpkultūrinis mokymasis

Teologijos magistras yra anglų kalbos intensyvios magistro programa, kurią akredituotų olandų-flamandų akreditacijos organizacija. Jis prasideda rugsėjo kiekvienais mokslo metais ir trunka vienerius metus (60 ECTS). Dėl savo mokslinių tyrimų dėmesio ir aukšto akademinio lygio, programa yra unikaliai pritaikyta antrajam magistro laipsniui rengiant mokymo tarnybą ir (arba) doktorantūrą.

Programa siūlo hermeneutišką ir kontekstinį požiūrį visose teologinėse subdisciplinose ir daugialypių kultūrinių susitikimų bei sąveikos su studentais iš viso pasaulio. Kaip programos dalyvis sužinosite apie skirtingą kultūrinę kilmę ir teologinius kontekstus. Tai yra tikrai tarptautinė ir tarpkultūrinė patirtis!... [-]


Krikščioniškojo Ugdymo Magistras

Concordia University Chicago
Su bendrabučiu Internetinės ir su apgyvendinimu studijos September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Chicago

" Concordia University Chicago krikščioniškojo švietimo menų magistras rengia vyrus ir moteris, norinčius tarnauti bendruomenėse kaip parapijos pedagogą ar pedagogą, mokantį vadovauti krikščionių švietimo programoms vaikams, jaunimui ir suaugusiems. [+]

Apžvalga

" Concordia University Chicago krikščioniškojo švietimo menų magistras rengia vyrus ir moteris, norinčius tarnauti bendruomenėse kaip parapijos pedagogą ar pedagogą, mokantį vadovauti krikščionių švietimo programoms vaikams, jaunimui ir suaugusiems.

Kandidatai yra mokomi būti krikščionių mokytojais, kurie demonstruoja aukštus profesinės kompetencijos ir etikos principus. Absolventai gauna aukštos kokybės edukacinę programą, orientuotą į įgūdžius, nuostatas ir Biblijos bei teologines žinias, kad būtų sėkmingai tarnaujant bendruomenėms vaidinti pedagogą. Programa siūlo dvi takelius:

1 takas: studentams, siekiantiems papildomo mokymo, kaip krikščioniškojo švietimo bakalauro studijų krikščionių mokytojai. Paprastai šie studentai jau bus įtraukti į DJR Liuteronų bažnyčioje - Misūrio sinodą.2 trasa: tiems, kurie nori tapti krikščioniškojo ugdymo direktoriais Liuteronų bažnyčioje - Misūrio sinodo nariais, įsteigtais Bažnyčios ministrų tarnautojais. 2 takelis jungia magistro studijų programą ir LCMS-DCE sertifikavimo reikalavimus.Mokymosi tikslaiPraturtinkite studento teologinius pamatus.Tobulinkite ir tobulinkite studento švietimo filosofiją.Gerinti studento įgūdžius ministerijos srityse, kuriose studentas norėtų sutelkti dėmesį. [-]

Religijų Studijų Magistras

Africa University - Zimbabwe
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Zimbabvė Mutare

Teologijos fakultetas siūlo religinių studijų menų magistro laipsnį skirtingų sričių studentams, kurie bus profesionaliai galintys užimti pareigas aukštojo mokslo institucijose (universitetuose), bažnyčiose, tarnauti ekumeninėse vadovaujančiose pareigose, mokyti religinius ir moralinius Švietimo mokyklose ir religinių studijų teologinėse kolegijose (seminaruose) ir atitinkamų nevyriausybinių organizacijų (NVO), kur jie bus katalizatoriai sprendimų priėmimo ir politikos formulavimo pokyčiams, arba pereiti prie atitinkamų doktorantūros programų. [+]

Teologijos fakultetas siūlo religinių studijų menų magistro laipsnį skirtingų sričių studentams, kurie bus profesionaliai galintys užimti pareigas aukštojo mokslo institucijose (universitetuose), bažnyčiose, tarnauti ekumeninėse vadovaujančiose pareigose, mokyti religinius ir moralinius Švietimo mokyklose ir religinių studijų teologinėse kolegijose (seminaruose) ir atitinkamų nevyriausybinių organizacijų (NVO), kur jie bus katalizatoriai sprendimų priėmimo ir politikos formulavimo pokyčiams, arba pereiti prie atitinkamų doktorantūros programų.

Programos tikslai

Mokyti studentus tarnauti religinėse institucijose ir visuomenei apskritai./>

Parengti studentus doktorantams.... [-]


Meistras Katalikiškojo Auklėjimo Lyderystės

University of San Francisco - School of Education
Su bendrabučiu Ištęstinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos San Francisco

Magistro programa katalikų švietimo lyderystės rengia absolventus efektyvaus vadovavimo administratoriai katalikų pradinių ir vidurinių mokyklų bei vyskupijų pozicijas. Programą sudaro 30 kreditų, iš kurių 24 yra pagrindinės kreditai. [+]

Graduate Management Admission Test arba Magistro programa katalikų švietimo lyderystės rengia absolventus efektyvaus vadovavimo administratoriai katalikų pradinių ir vidurinių mokyklų bei vyskupijų pozicijas. Programą sudaro 30 kreditų, iš kurių 24 yra pagrindinės kreditai.

PROGRAMA PRISTATYMAS

Siekiant patenkinti darbo specialistų poreikius, programa taip iš pakaitinių savaitgalio klasių sušaukti devynis kartus semestro (penktadienio vakarais ir šeštadieniais visą dieną) tvarkaraštį.

Informacija apie kursą

Pagrindinė mokymo programa | 24 kreditai

CEL 640 - Istorija ir principai Katalikiškojo auklėjimo (3) CEL 641 - Privačios mokyklos teisė (3) CEL 642 - doroviniam vystymuisi (3) CEL 644 - Gyvenimo ir Instrukcija Lyderystė katalikų mokyklų (3) CEL 650 - katalikų Vadovavimas ir švietimo administravimas (3) CEL 651 - Verslo ir finansų Katalikiškojo mokyklų (3) CEL 653 - Personalo Lyderystė katalikų mokyklų (3) CEL 690 - magistro baigiamą projektą (3) ... [-]

Meistras Katalikų Mokyklos Lyderystės

St. Mary's University
Su bendrabučiu Dieninės Jungtinės Amerikos Valstijos San Antonio

Dailės Katalikų mokyklos lyderystės magistras Marijos universiteto sujungia bendrojo lavinimo administravimo pagrindai su specialiųjų sąvokų ir įgūdžių, reikalingų veiksmingai vadovavimo Katalikų išsilavinimą. [+]

Graduate Management Admission Test arba Master of Arts katalikų mokyklų vadovų Šv Marijos universiteto sujungia bendrojo lavinimo administravimo pagrindai su specialiųjų sąvokų ir įgūdžių, reikalingų veiksmingai vadovavimo Katalikų išsilavinimą. Garso teorinės ir lauko pagrįstas patirtimi bus teikiama. Katalikų takelis taip pat nustatyta speciali serija studijų ruošimo mokytojus jų vaidmenį katalikų mokyklose. Katalikų mokyklos lyderystės programa atitinka Teksaso standartų būklę.

Karjeros galimybės. Absolventai yra pasirengę už administracinius postus katalikų mokyklos sistemą, pavyzdžiui, dekano studijų dekanas, studentų, skyriaus vadovo padėjėjo pagrindinės, pagrindinė, ir komendantas, kuris atitiktų jų pageidavimus ir patirtį.... [-]


MA Teologijos

Radboud University
Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2018 Olandija Nijmegenas

Pagrindinis dėmesys į trejų metų magistro programos teologijos Radboud universiteto tyrimų dėl krikščionių tikėjimo šiuolaikinėje visuomenėje. Tarp universalių tiesos reikalavimus, kaip apibrėžta tikėjimo sistemas ir įvairių kultūrinių kontekstų, kuriuose jie yra išreiškiami įtampa yra pagrindinis dėmesys programoje. [+]

Keturios pagrindinės disciplinos Radboud Universiteit's teologijos magistro laipsnis - tai išsami akademinė programa, apimanti keturias pagrindines disciplinas: literatūrinę, istorinę, sisteminę ir praktinę teologiją (judaistinės ir krikščionybės šaltinių tekstus, Bažnyčios ir teologijos istoriją ir sisteminės ir praktinės teologijos). Programoje jūs tapsite sugeba analizuoti centrinius koncepcijas ir praktiką, tikėjimo, siekiant prisidėti prie teologijos užduotis mūsų dabartinės pasaulio (ypač mokslo, bažnyčios ir visuomenės) įgyvendinimą. Įgūdžiai, priklausantys mokslo disciplinų yra praktikuojama tokio lygio, kad bus parengti studentus toliau plėtoti savarankiškai viename iš pasirinktų specializacijų ir mokslinius tyrimus. Trumpai tariant, studentai susipažintų su visu spektru teologijos, o suteikta galimybė specializuotis viena drausminė specializaciją. Plati programa su profilio pasirinkimu Programa yra plati, o pirmaisiais metais nustatote, kuriuos aspektus norite pabrėžti. Antraisiais metais, galite specializuotis toliau ir pasirinkite profilį. Metais viena, galite pasirinkti aštuonis modulius, įskaitant bent vieną iš kiekvieno iš trijų toliau išvardytų grupių. Antraisiais metais jums pasirinkti šešių modulių, bent trys iš jų turi priklausyti grupei, kuriame jūs turėsite parašyti savo baigiamuoju magistro darbu. Jūs galite pasirinkti tuos pačius dalykus, kaip ir tuos, kuriuos studijavo pirmaisiais metais, nes turinys kiekvienais metais keičiasi. Be to, galite pasirinkti pasirenkamųjų dalykų skaičių. Į trečius metus jūs galite specializuotis vienoje tema. Tikra tarptautinė teologija visada buvo tikrai tarptautinė magistrantūros programa; trys ketvirtadaliai mūsų absolventų atvyksta iš užsienio, o mūsų darbuotojai taip pat yra tarptautiniai. Nijmegenas teologijos mokykla palaiko ryšius visame pasaulyje. Mes bendradarbiaujame su universitetais Kenijos, Tanzanijos, Indijos ir Indonezijos, įskaitant uždarymo susitarimai apie doktorantūros vietų Nijmegen. Nijmegenas koledžas - religinė bendruomenė, kur gyventi ir dirbti kartu studentai iš... [-]


Dailės Magistras Sekmininkų Ir Charizmatinių Tyrimų

Pan Africa Christian University
Su bendrabučiu Dieninės January 2019 Kenija Nairobis

Dailės sekmininkų ir charizmatiškas studijų magistro programa suteikiančias mokslininkai tinkamai ištirti ir dokumentuoti sekmininkų ir Charizmatiškas reiškiniai Global pietuose. [+]

Dailės magistras sekmininkų ir charizmatiškas studijų

Įvadas

Dailės sekmininkų ir charizmatiškas studijų magistro programa suteikiančias mokslininkai tinkamai ištirti ir dokumentuoti sekmininkų ir Charizmatiškas reiškiniai Global pietuose. Ji analizuoja savybes, tendencijas ir išraiškas klasikinį Sekmininkų Neo-klasikinio sekmininkų ir naujųjų religinių judėjimų dominuojantis Global Pietų tiksliai suplanuoti savo indėlį į pasaulio krikščionybės. Šis kursas pripažįsta, kad žalias duomenų krikščionybės šiandien gyvena Pasaulinio Pietų ir vertina, kad sekmininkų ir charizmatai intensyviai prisidėjo prie pasaulio krikščionybės.

... [-]


Dailės Magistras Teologijos

Africa International University
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 metų May 2018 Kenija Nairobis + 1 daugiau

Programa siekiama suteikti studentams garso evangelikas absolventas lygio teologinį išsilavinimą per Afrikos kontekste parengti studentus ministerijos Bažnyčioje Para-bažnyčios organizacijų ir mokymo karjerą teologinių institucijų Afrikoje ir už jos ribų. [+]

Dailės magistras teologijos

Dailės magistras teologija yra dvejų metų programos reikia 72 kredito valandos kursinį darbą absolventas.

Programa siekiama suteikti studentams garso evangelikas absolventas lygio teologinį išsilavinimą per Afrikos kontekste parengti studentus ministerijos Bažnyčioje Para-bažnyčios organizacijų ir mokymo karjerą teologinių institucijų Afrikoje ir už jos ribų.

Programa siekiama nustatyti pagrindą krikščionių tikėjimą ir juo siekiama parengti ir pateikti pamatinių teologijos žinias, kompetencijas ir įgūdžius, kad studentas būtų veiksminga ministras ir mokytojas krikščionių tikėjimą.

Pasibaigus studijų Menų teologijos magistro programos kurso pabaigoje, studentas turės kompetencijas, žinias ir įgūdžius: 1. Aišku ištarti dalyką teologijos 2. Sąrašas ir aiškiai paaiškinti įvairių sričių krikščioniškos teologijos 3 d. Aiškinti ir interpretuoti pagrindines dogmas krikščioniškosios teologijos ir dogmų Bažnyčios.... [-]


Dailės Magistras Teologijos Studijose

Vancouver School of Theology
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 7 metų January 2019 Kanada Vancouver + 1 daugiau

[+]

Integruoti studijos . Pasirinkus bendrąjį išsilavinimą, ši koncentracija leidžia studijuoti visose aukščiau paminėtose srityse ir suteikia laipsnio turėtojui platų teologinių studijų pagrindų žinias.

VST absolventas bus įrengtas ir pasirengęs vykdyti teologinės stipendijos pašaukimą:

Demonstruoti meistrų lygio žinojimą teologijos disciplinų, Apibūdinkite pagrindines teologijos temas ir įtraukite teologinius apmąstymus į pasirinktus klausimus ir temas Taikykite atitinkamus hermeneutinius metodus, kad atliktumėte biblinio teksto įvadinį lygį senovės kontekste ir šiuolaikiniame kontekste Analizuokite istorinius duomenis ir parodykite istoriografinį supratimą naudodami tinkamus įgūdžius, tokius kaip pirminių ir antrinių žaliavų naudojimas Pademonstruokite įžanginį lygio supratimą apie tarpreliginių studijų ir krūminių studijų turinį, metodus, problemas ir kontekstą. Studento koncentracijos disciplinoje nustatykite pagrindines darbo koncepcijas kritiniu ir konstruktyviu disciplinos tyrimu, pasiūlykite diskusiją apie pagrindinį disciplinos turinį ir panaudokite mokslinių tyrimų įgūdžius, pakankamus pristatyti pagrindinį šios disciplinos turinį. Integruojančių studijų koncentracijai parodyti vidutinio lygio dviejų ar daugiau teologinių disciplinų turinį, metodus, problemas ir kontekstą bei sugebėjimą atlikti lyginamuosius ir integruotus sprendimus tarp pasirinktų sričių arba tarp jų Parodyti aiškios ir veiksmingos komunikacijos įgūdžius žodžiu ir raštu, loginio argumento sudarymas, informuotų sprendimų priėmimas sudėtinguose klausimuose ir tinkamų stichinių rašymo stichinių sutarčių naudojimas ... [-]

Ma Arabų Ir Islamo Studijose

Georgetown University - Graduate School of Arts & Sciences
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų August 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Washington DC + 1 daugiau

Georgetowno programos "Arabų ir islamo studijos" tikslas - paskatinti klasikinės ir modernios islamo minties pažinimą ir supratimą bei supratimą apie arabų kultūrą ir intelektualinę istoriją prieš modernų ir modernų laikotarpius. Ypatingas dėmesys skiriamas arabų teksto tradicijoms. Programa siūlo aukštesniojo išsilavinimo studijas kalbų, literatūros ir islamo pasaulio mąstymo klausimais, taip pat supažindina studentus su mokslinėmis idėjos studijomis. [+]

Georgetowno programos "Arabų ir islamo studijos" tikslas - paskatinti klasikinės ir modernios islamo minties pažinimą ir supratimą bei supratimą apie arabų kultūrą ir intelektualinę istoriją prieš modernų ir modernų laikotarpius. Ypatingas dėmesys skiriamas arabų teksto tradicijoms. Programa siūlo aukštesniojo išsilavinimo studijas kalbų, literatūros ir islamo pasaulio mąstymo klausimais, taip pat supažindina studentus su mokslinėmis idėjos studijomis.

Įstojant į studentus reikia, kad arabų kalbos įgūdžiai atitiktų bent jau tą, kurį pasiekė trečiųjų intensyvios kalbos studijų metų pabaigoje Georgetowno universiteto bakalauro studijų programoje. Per pirmąją savo pirmųjų mokslo metų savaitę studentai, kurie yra ne gimtoji arabų kalbos, privalo atlikti departamento administruojamą arabų kalbos egzaminą.... [-]