Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Europa Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visas humanitarinių mokslų magistro programas - Tiekimo grandinės vadyba - Europa - 2019/2020

Magistro laipsnius, visuotinai žinomas kaip MA, yra magistro laipsnio trunka mažiausiai vienerius metus, o kartais ir dvejus metus jie mokomi laipsnių paprastai reikia šiek tiek faktinį tyrimus. MA labiausiai paplitęs pavadinimas magistro laipsnį ir yra dažnai naudojama.

Europa yra šešta pagal dydį žemynas ir apima 47 šalis ir asorti priklausomos teritorijos, salos ir teritorijos. Ji ribojasi su Viduržemio jūra į pietus, Azijoje į rytus, ir Atlanto vandenyne į Vakarus.

Peržiūrėti visas humanitarinių mokslų magistro programas - Tiekimo grandinės vadyba - Europa - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

2 Rezultatai Tiekimo grandinės vadyba, Europa

University of Greenwich

Tiekimo grandinės tinklų ir elektroninio tiekimo grandinės tinklus gali būti skirtas paslaugų arba gamybos ir būti visuotinis arba vidaus masto. Jie apima visas viešųjų p ... [+]

Tiekimo grandinės tinklų ir elektroninio tiekimo grandinės tinklus gali būti skirtas paslaugų arba gamybos ir būti visuotinis arba vidaus masto. Jie apima visas viešųjų pirkimų, gamybos, platinimo, ir klientų aptarnavimo funkcijas, turime įvairiausių dizaino ir struktūros.

Magistrantūros kvalifikacijos logistikos ir tiekimo grandinės valdymo (SCM) rinka buvo sparčiai auga. Įmonės reikalauja, kad vyresnieji vadybininkai geriau kvalifikuoti ir geriau pasirengusi spręsti gilesnius klausimus dalyvaujantiems susigiminiavusių tikslų kaštų mažinimo ir paslaugų gerinimui.

Ši programa suteikia unikalią mokymo programą, kuri apima daug praktinių pavyzdžių, logistikos ir SCM veiksmų. Mes esame viena iš nedaugelio universitetų programos Jungtinėje Karalystėje, kuri buvo akredituota tiek Chartered Institute logistikos ir transporto (CILT) ir Chartered Institute of pirkimo ir tiekimo (CIPS). Tai reiškia, kad studentai yra pripažintos šių profesinių organizacijų laikanti savo profesinę kvalifikaciją visu profesinio statuso lygio 6 baigus magistro programą. Studentai dalyvauja CILT ir CIPS veiklą, įskaitant CILT studentų konferencijoje. Studentai lankysis pramonės vietose, turi seminarus, kurias lektorių pramonės ir bendradarbiauti su verslo partneriais disertacijos projektus.... [-]

Jungtinė Karalystė Londonas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Borås

Ši programa padės jums dirbti vadovaujančiose ar kvalifikuotose mokslinių tyrimų funkcijose visose su tekstile susijusioje įmonėje, pavyzdžiui, produktų kūrimo, gamybos, ... [+]

Norite sužinoti daugiau apie tvarumą tekstilės vertės grandinėje ir kaip skirtingos šios grandinės dalys veikia vienas kitą? Tada tai gali būti jūsų švietimas. Čia jūs įgysite pagrindinių žinių tekstilės vertės grandinėje ir specializuosite skirtingų tiekimo grandinės dalių valdymui.

Šis išsilavinimas suteikia jums rinkodaros ir vartotojų elgesio valdymo įrankius tekstilės ir mados procesuose. Jūs įgis pagrindinių žinių apie tai, kaip valdyti tekstilės vertės grandines, ypatingą dėmesį skiriant tvarumui.

Švedijos tekstilės mokykla yra tik tinkama vieta mados studijoms. Čia rasite gerai įrengtas laboratorijas, naujoves ir mokslinius tyrimus, susijusius su technologijomis ir dizainais, kurie dažnai atliekami bendradarbiaujant su pramone. Kadangi Boras regionas yra tekstilės regionas, greta esančių bendrovių yra gerų galimybių bendradarbiauti, stažuotis ir laipsnių projektus. Švedijos tekstilės mokykla yra University of Borås o visos tekstilės programos yra čia, www. HB .se / lt / The-Swedish-School of-Textiles /... [-]

Švedija Borås
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba