close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti humanitarinių mokslų magistro programas - Transporto inžinerijos studijos

Menų magistras yra magistrantūros laipsnis, kurį daugelis studentų pasirenka uždirbti užbaigus bakalauro laipsnį. Šis studijų kursas leidžia studentams pademonstruoti savo teorinį supratimą ir praktinius įgūdžių rinkinius, užpildydamas maždaug dvejus metus griežtus kursinius darbus. Kas yra Transporto inžinerijos magistras? Šis laipsnis suteikia studentams galimybę kurti ir… Skaityti daugiau

Menų magistras yra magistrantūros laipsnis, kurį daugelis studentų pasirenka uždirbti užbaigus bakalauro laipsnį. Šis studijų kursas leidžia studentams pademonstruoti savo teorinį supratimą ir praktinius įgūdžių rinkinius, užpildydamas maždaug dvejus metus griežtus kursinius darbus.

Kas yra Transporto inžinerijos magistras? Šis laipsnis suteikia studentams galimybę kurti ir kurti viešojo transporto sistemas, leidžiančias žmonėms efektyviai ir saugiai judėti, pvz., Keliuose, autobusų tinkluose ir traukinių sistemose. Mokiniai taip pat mokosi valdyti ar įvertinti šias sistemas. Studentai gali studijuoti eismo kontrolę, medžiagų naudojimą, logistiką, eismo mokslą ir elgesį, kuris yra žmogaus kelionės pagrindas. Kursinis darbas taip pat gali būti sutelktas į saugos, finansų ir aplinkosaugos klausimus, kuriuos sėkmingai baigę asmenys gali susidurti karjeros metu.

Uždirbus šį laipsnį gali padėti absolventams patekti į augančią sritį, kurioje kvalifikuoti specialistai yra paklausūs. Didėjantis gyventojų skaičius ir žmonių koncentracija miestų teritorijose sukėlė didelę įtampą daugumoje miesto transporto sistemų. Transporto inžinerijos magistro profesionalas yra pasirengęs įeiti į šią pramonės šaką.

Šio laipsnio uždirbimo išlaidos priklauso nuo kelių veiksnių. Institucijos gali nustatyti skirtingus mokymus ir mokesčius, o programos vykdymo trukmė gali turėti įtakos ir galutinėms išlaidoms. Todėl studentai turėtų tiesiogiai susisiekti su institucijomis, siūlančiomis šį laipsnį, norėdami tiksliau įvertinti išlaidas.

Baigus šią programą, absolventai yra pasirengę dirbti dizaineriais ir vadybininkais transporto pramonėje. Jie gali sukurti visiškai naujas tranzito sistemas, prižiūrėti esamų sistemų veikimą arba dirbti senesnių sistemų optimizavimui. Šie specialistai taip pat gali tarnauti kaip reguliarūs patarėjai ar laisvai samdomi konsultantai, kurie padeda vyriausybės subjektams įvertinti dabartinę transporto politiką, siūlomas iniciatyvas ir vykdomus projektus.

Absolventai gali pasirinkti tarp uždirbti šį laipsnį internetu arba per įprastus kursus. Mokymasis internetu mokosi daugeliui studentų, nes tai leidžia jiems siekti laipsnių, nesikeis ar nepriims nereikalingų išlaidų. Suinteresuoti studentai gali lengvai palyginti galimus variantus. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Art Center College of Design
Pasadena, Jungtinės Amerikos Valstijos +1 Daugiau

Studentai magistrantūroje meno centras Transportavimo dizaino padės pakeisti automobilių pramonės mąstymą ir platesnį matymo lauką transporto ir asmenų judėjimą.

Studentai magistrantūroje meno centras Transportavimo dizaino padės pakeisti automobilių pramonės mąstymą ir platesnį matymo lauką transporto ir asmenų judėjimą. -
MA
Dieninės
2 - 3 metai
Rgs. 2021
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia