close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti 2 humanitarinių mokslų magistro programas - Transporto priemonių dizainas

Menų magistras (MA) yra magistrantūros laipsnis, kuris paprastai reikalauja nuo vieno iki trejų metų intensyvaus studijų. Studentai paprastai turi galimybę patobulinti savo teorines žinias, įgydami pirmąją patirtį konkrečioje disciplinoje. Pasibaigus studijoms, studentai gali džiaugtis daugiau darbo galimybių ir didinti pelną. Kas yra Transporto dizaino MA? Ši studijų programa r… Skaityti daugiau

Menų magistras (MA) yra magistrantūros laipsnis, kuris paprastai reikalauja nuo vieno iki trejų metų intensyvaus studijų. Studentai paprastai turi galimybę patobulinti savo teorines žinias, įgydami pirmąją patirtį konkrečioje disciplinoje. Pasibaigus studijoms, studentai gali džiaugtis daugiau darbo galimybių ir didinti pelną.

Kas yra Transporto dizaino MA? Ši studijų programa rengia absolventus kurti transporto priemones, kad atitiktų vartotojų ir kitų klientų poreikius ir pageidavimus. Motorinių transporto priemonių projektavimas yra tipiškas dėmesio centras, tačiau kai kuriose programose taip pat pabrėžiami orlaiviai, laivai ir kitos sausumos transporto rūšys, įskaitant masinio tranzito sistemas. Studentai paprastai mokosi apie vidinio ir išorinio dizaino principus, taip pat strategijas, kaip padaryti transporto priemones saugesnes, degalų taupymo, nebrangių ir aplinką tausojančių.

Ši studijų programa padeda mokiniams išugdyti savo kūrybinius įgūdžius, mokantis pragmatiškų srities problemų. Šios mišrios žinios leidžia absolventams verstis įvairiomis darbo vietomis, tiesiogiai kurti dizainus, dirbant konsultantais ar vadovais.

Sąnaudos, susijusios su uždarbio magistrantūros transporto projektavimu, skiriasi tarp institucijų. Programos trukmės ir vietos pragyvenimo išlaidų skirtumai gali taip pat prisidėti prie šio laipsnio uždirbimo galutinių išlaidų neatitikimų. Atsižvelgiant į tai, studentai, kurie vertina galimas išlaidas, gali tiesiogiai kreiptis į kiekvieną instituciją, kad paklausti apie žinomas išlaidas.

Transporto dizaino magistro laipsnis suteikia absolventams galimybę siekti įvairių karjeros galimybių. Šie specialistai gali stengtis kurti naujas koncepcines transporto priemones arba tobulinti esamus projektus tam, kad pasiektų tam tikrą tikslą, pvz., Pagerinti keleivių saugumą arba sumažinti energijos suvartojimą. Absolventai, kurių programos apima masinio tranzito kursinius darbus, taip pat gali kurti naujas viešąsias sistemas, kurios kreipiasi į platesnę auditoriją arba sprendžia vietos transportavimo problemas.

Šiandien studentai turi galimybę uždirbti šį magistro laipsnį visiškai internete. Tai gali būti naudinga tiems, kurie turi užimtus tvarkaraščius, ribotus biudžetus ar ribotą geografinę prieigą prie institucijų, siūlančių šią programą. Jei jus domina ši galimybė, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Umeå Institute of Design - Umeå University
Umeå, Švedija

Į Transportas Design programos MA yra unikali savo apimtimi interesus, susijusius su visa transporto dizaino srityje bendradarbiaujant su pramone. Studentai mokomi turėti ... ... +

Į Transportas Design programos MA yra unikali savo apimtimi interesus, susijusius su visa transporto dizaino srityje bendradarbiaujant su pramone. Studentai mokomi turėti ... -
MA
Dieninės
2 metai
Anglų
Rgs. 2021
Universiteto miestelis
 
Royal College of Art
Londonas, Jungtinė Karalystė

Kurti dizaino lyderius, turinčius įtakos darymo įgūdžius.

Kurti dizaino lyderius, turinčius įtakos darymo įgūdžius. -
MA
Dieninės
15 mėnesiai
Anglų
Rgs. 2021
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia