Humanitarinių mokslų magistro programos gaziantep Turkija

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos gaziantep Turkija 2018

Magistras

Humanitarinių mokslų magistro laipsnis paprastai yra suteikiamas sėkmingai pabaigusiems vaizduojamojo meno, humanitarinių, o taip pat dažnai ir socialinių mokslų akademines studijų programas. Šios programos paprastai trunka nuo vienerių iki dvejų metų.

Universitetai Turkijoje suteikti arba du arba keturis metų ugdymo studijas, o studijų programos naujausia mažiausiai dvejus metus. Yra apie 820 aukštojo mokslo institucijų Turkijoje įskaitant 76 universitetų, kurių bendras studentų studijuoja daugiau nei 1 mln. Švietimo kokybė Turkijos universitetuose labai skiriasi, kai teikiant švietimą ir paslaugos lygiavertė su tarptautiniu mastu pripažintų mokyklų.

Gaziantepas yra su ilga istorija miesto, nes tai vienas iš seniausių nuolat apgyvendintų miestų Žemėje, pažintys nuo 3650 pr. Yra dvi viešas ir privatus universitetas.

Peržiūrėti visas Humanitarinių mokslų magistro programas gaziantep Turkijoje 2018

Skaityti Daugiau

Tarptautinių Santykių Magistas

Zirve University
Su bendrabučiu Dieninės 4 semestrus September 2018 Turkija Gaziantepas

Graduate Management Admission Test arba Tarptautinių ryšių magistrantūros programa yra sukurta siekiant suteikti studentams pažangios žinių tarptautinėse politinių, socialinių, ekonominių, kultūrinių ir aplinkosaugos klausimais. [+]

Zirve universiteto tarptautinių ryšių departamentas siūlo magistro laipsnį studentams, kurie domisi studijomis tarptautinius santykius bent aukštesnįjį. Mūsų tarpdisciplininis programa pagrindinis dėmesys skiriamas į besikeičiančius santykius tarp tarptautinių veikėjų, įskaitant jų politinių, ekonominių ir kultūrinių sąveikų tyrimo.

Departamento dėmesio teikiant pakankamus įgūdžius akademiniu darbu ir susirūpinimą dėl išsamių žinių apie tarptautinių santykių klausimais plėtros atsispindi ne su pažangių kursų serija programą. Kursai yra sukurta kaip seminarų, kurioje studentų dalyvavimas yra labai svarbus. Mūsų dėstytojai yra ekspertai tarptautiniu mastu pripažintų savo srities, o departamentas turi daug bendrininkų ir draugų organizacijų Europoje ir už jos ribų. Studentai, kurie pasirenka tarptautinių santykių departamento rasite patys naudojasi mokymo mažose klasėse su daug galimybių bendrauti su kitais studentais ir su darbuotojais, ir sukurti akademinę ir asmeninių įgūdžių diapazoną. Jie gali įsitraukti į departamento gyva tyrimų darbotvarkę seminarams, koliokviumams ir studentų vadovaujama pristatymai. Departamentas yra įsipareigojusi savo antrosios pakopos mokymo programos internacionalizavimo ir planuoja studentų mainų galimybes su mūsų partnerių institucijų visame pasaulyje. ... [-]