Humanitarinių mokslų magistro laipsnis - Tvarumo studijos - Azija

Peržiūrėti visas humanitarinių mokslų magistro programas - Tvarumo studijos - Azija - 2018

Tvarumo studijos

MA Taikomoji kalbotyra yra labiausiai paplitusi iš meistrų, arba mA, nes jie yra visuotinai žinomas, kurių didesnės koncentracijos Mokslo ir mažiau dėmesio klasėje skaičių.

Tvarumo koncepcija ir tvarumo procesai dažnai yra asocijuojami su socialinės ir ekologinės aplinkos niuansais. Tad tvarumo studijas pasirinkę studentai nagrinėja įvairiausius būdus, kuriais jie galima sumažinti įvairių išteklių panaudojimo kiekius, o taip pat ir atnaujinti jų šaltinius.

Kaip didžiausias ir tankiausiai pasaulio žemynas, Azija sudaro įvairių etninių grupių, kultūrų, aplinkos, ekonomikos, istoriniai ryšiai, ir valdžios sistemas.

Peržiūrėti visas humanitarinių mokslų magistro programas - Tvarumo studijos - Azija - 2018

Skaityti Daugiau

MA į Tvaraus Vystymosi Ir Strateginio Valdymo Energijos

Moscow State Institute Of International Relations, MGIMO
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Rusija Maskva Jungtinė Karalystė Saint Andrews + 2 daugiau

«Darnus vystymasis ir strateginis valdymas energijos» magistro programos (su absolventai kryptys valdymas) vadovauja kartu su St Andrews universiteto, vieno iš seniausių ir didžiausių britų universitetų, kad per savo šešių šimtų metų ilgą istoriją, laimėjo reputaciją pasaulinės klasės švietimo ir mokslinių tyrimų centras. [+]

programa profilis

«Darnus vystymasis ir strateginis valdymas energijos» magistro programos (Su absolventų kryptys valdymas) vadovauja kartu su St Andrews universiteto, vieno iš seniausių ir didžiausių britų universitetų, kad per savo šešių šimtų metų ilgą istoriją, laimėjo pasaulinės klasės mokslo ir mokslinių tyrimų centro reputaciją.

Programa suteikia unikalią galimybę penki rusų ir penki britų magistrantai tapti ekspertai tiek tvarios energijos ir strateginio valdymo energijos. Absolventai gauti du diplomus ir dvi magistro laipsnius: St Andrews universiteto diplomas tvaraus vystymosi (Master of Arts darnaus vystymosi) ir MGIMO universiteto diplomas valdymo (Master of Arts Management).... [-]