Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 3 humanitarinių mokslų magistro programas - Tyrimo metodologijos studijos

Menų magistras (MA) yra magistrantūros laipsnis, suteiktas studentams, baigusiems bakalauro ir magistrantūros studijas, susijusias su tam tikromis studijų sritimis. Asmenys, įgiję magistro laipsnį, dažniausiai nustato geresnes karjeros galimybes pasirinktose srityse. Tokio tipo laipsnio asmuo taip pat gali nuspręsti tęsti doktorantūros programą.

Kas yra tyrimo metodologijos magistro laipsnis? Studentai, kurie nusprendžia siekti šio laipsnio, paprastai orientuojasi į kursus, kurie moko juos apie socialinių mokslų tyrimų metodus, kaip kurti įrodymų rinkinius kokybiniais ir kiekybiniais metodais, linijinius modelius, švietimo statistiką ir vertinimo tyrimus. Dauguma koledžų ir universitetų taip pat prašo, kad studentai užtrunka kelias valandas pasirenkamuosius kursus. Kursai užtrunka nuo vienerių iki penkerių metų, priklausomai nuo to, kiek studentas laiko vienu metu.

Asmuo, įgijęs mokslo metodologijos laipsnį, mokosi įgūdžių, kurie ne tik perkeliami tarp karjeros, bet ir padeda kasdieniame gyvenime. Problemų sprendimas ir duomenų analizė leidžia absolventams dirbti įvairiose srityse. Bendravimo ir organizaciniai įgūdžiai yra naudingi ir darbe, ir ne darbo vietoje.

Mokesčiai gauti magistro studijų metodikose skiriasi. Tai labai priklauso nuo šalies, kurioje mokiniai lanko mokyklą, ir kokią kolegiją ar universitetą jie nori įsiregistruoti. Ilgesnės programos dažniausiai kainuoja daugiau.

Tie, kurie užbaiga šią magistrantūros programą, gali imtis darbo su tokiais pavadinimais kaip duomenų analitikas, analitikų direktorius arba tyrimų analitikas. Privačioms, valstybinėms ir ne pelno bendrovėms ir organizacijoms viskas reikalinga žmonėms, turintiems tyrimų metodologijos laipsnį. Absolventai gali pradėti dirbti vyriausybei, mažoms įmonėms, didelėms korporacijoms ar ligoninėms. Koledžams dažnai reikia ir mokslininkų, o kai kuriems profesoriui reikia mokyti naujos kartos moksleivius apie tyrimo metodikas. Mokslinių tyrimų darbai yra prieinami beveik kiekvienoje pramonės šakoje, todėl siūlomi įvairūs pasirinkimai.

Kursai, skirti uždirbti meno magistro tyrimo metodikose, gali būti jūsų vietovėje. Daug koledžų taip pat siūlo internetinius kursus savo studentams. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

3 Rezultatai Tyrimo metodologijos studijos

SOAS University of London

... [+]

Minimalūs reikalavimai įstoti į aukštąsias mokyklas: minimali aukštoji antrosios klasės pagyrimu laipsnis (arba lygiavertis) socialinėje antropologijoje arba mokomas magistro laipsnis socialinėje antropologijoje. Šis magistras skirtas studentams, norintiems siekti socialinės antropologijos doktorantūros.

Tipiškas studijų programa turėtų apimti įtraukiant ir pakeleivingi tris pilnus vienetų (tai apima du su puse vienetų apie mokslinių tyrimų metodus) ir pateikti disertaciją.

Dvejų metų kalbos kursuose studentai pirmaisiais metais įgyja 2 intensyvius kalbos vienetus ir antropologijos tyrimų metodus (1 vienetas). Vasarą jie dalyvaus vasaros mokykloje užsienyje. Po jų grįžimo vieni intensyvūs kalbos vienetai per antrus metus ir du pasirenkami antropologijos vienetai. Intensyvios kalbos procese taikomos tos pačios taisyklės kaip ir įprastinei MA.... [-]

Jungtinė Karalystė London Singapūras Singapore
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SOAS University of London

... [+]

[-]
Jungtinė Karalystė London Singapūras Singapore
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Durham University

... [+]

Humanitarinių mokslų magistro programos - Tyrimo metodologijos studijos. [-]
Jungtinė Karalystė Durham
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba