Palyginti 2 humanitarinių mokslų magistro programas - Tyrimo metodologijos studijos

Menų magistras (MA) yra magistrantūros laipsnis, suteiktas studentams, baigusiems bakalauro ir magistrantūros studijas, susijusias su tam tikromis studijų sritimis. Asmenys, įgiję magistro laipsnį, dažniausiai nustato geresnes karjeros galimybes pasirinktose srityse. Tokio tipo laipsnio asmuo taip pat gali nuspręsti tęsti doktorantūros programą. Kas yra tyrimo metodologijos magistro… Skaityti daugiau

Menų magistras (MA) yra magistrantūros laipsnis, suteiktas studentams, baigusiems bakalauro ir magistrantūros studijas, susijusias su tam tikromis studijų sritimis. Asmenys, įgiję magistro laipsnį, dažniausiai nustato geresnes karjeros galimybes pasirinktose srityse. Tokio tipo laipsnio asmuo taip pat gali nuspręsti tęsti doktorantūros programą.

Kas yra tyrimo metodologijos magistro laipsnis? Studentai, kurie nusprendžia siekti šio laipsnio, paprastai orientuojasi į kursus, kurie moko juos apie socialinių mokslų tyrimų metodus, kaip kurti įrodymų rinkinius kokybiniais ir kiekybiniais metodais, linijinius modelius, švietimo statistiką ir vertinimo tyrimus. Dauguma koledžų ir universitetų taip pat prašo, kad studentai užtrunka kelias valandas pasirenkamuosius kursus. Kursai užtrunka nuo vienerių iki penkerių metų, priklausomai nuo to, kiek studentas laiko vienu metu.

Asmuo, įgijęs mokslo metodologijos laipsnį, mokosi įgūdžių, kurie ne tik perkeliami tarp karjeros, bet ir padeda kasdieniame gyvenime. Problemų sprendimas ir duomenų analizė leidžia absolventams dirbti įvairiose srityse. Bendravimo ir organizaciniai įgūdžiai yra naudingi ir darbe, ir ne darbo vietoje.

Mokesčiai gauti magistro studijų metodikose skiriasi. Tai labai priklauso nuo šalies, kurioje mokiniai lanko mokyklą, ir kokią kolegiją ar universitetą jie nori įsiregistruoti. Ilgesnės programos dažniausiai kainuoja daugiau.

Tie, kurie užbaiga šią magistrantūros programą, gali imtis darbo su tokiais pavadinimais kaip duomenų analitikas, analitikų direktorius arba tyrimų analitikas. Privačioms, valstybinėms ir ne pelno bendrovėms ir organizacijoms viskas reikalinga žmonėms, turintiems tyrimų metodologijos laipsnį. Absolventai gali pradėti dirbti vyriausybei, mažoms įmonėms, didelėms korporacijoms ar ligoninėms. Koledžams dažnai reikia ir mokslininkų, o kai kuriems profesoriui reikia mokyti naujos kartos moksleivius apie tyrimo metodikas. Mokslinių tyrimų darbai yra prieinami beveik kiekvienoje pramonės šakoje, todėl siūlomi įvairūs pasirinkimai.

Kursai, skirti uždirbti meno magistro tyrimo metodikose, gali būti jūsų vietovėje. Daug koledžų taip pat siūlo internetinius kursus savo studentams. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
SOAS University of London
London , United Kingdom + 1 Daugiau

Tai vienintelė visame pasaulyje siūloma magistrantūros programa, suteikianti studentams, ketinantiems tęsti antropologinius (plačiai apibrėžtus) tyrimus Nepale, reikalingus įg ... +

Tai vienintelė visame pasaulyje siūloma magistrantūros programa, suteikianti studentams, ketinantiems tęsti antropologinius (plačiai apibrėžtus) tyrimus Nepale, reikalingus įgūdžius (drausminius, kalbinius, metodinius). -
MA
Dieninės
2 metai
Anglų
28 Sep 2020
30 Jun 2020
Su bendrabučiu