Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Jungtinė Karalystė England Huddersfield Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos jungtinėse Amerikos Huddersfield Jungtinė Karalystė 2019

MA Taikomoji kalbotyra yra labiausiai paplitusi iš meistrų, arba mA, nes jie yra visuotinai žinomas, kurių didesnės koncentracijos Mokslo ir mažiau dėmesio klasėje skaičių.

Švietimas, Jungtinės Karalystės perduotas klausimas su kiekviena iš Jungtinės Karalystės šalių, turinčių atskiras sistemas pagal skirtingas vyriausybės: JK vyriausybė yra atsakinga už Anglijos ir Škotijos vyriausybė, Velso vyriausybė ir Šiaurės Airijos vykdomoji valdžia yra atsakinga Škotijos , Velsas ir Šiaurės Airija, atitinkamai.

Huddersfield yra didelė rinka miestelis Yorkshire. Kirkliso kolegija ir of Huddersfield Universitetas yra ten. Universitetas buvo įkurtas 1825 metais ir dabar turi apie 20 tūkst mokinių.

Rasti Humanitarinių mokslų magistro programas jungtinėse Amerikos Huddersfield Jungtinėje Karalystėje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

University of Huddersfield Business School

Bendras tikslas Tarptautinis žmogiškųjų išteklių valdymas (HRM) magistro programos yra šviesti jums kaip žmogaus Resource Manager tarptautiniame kontekste ir gerinti savo ... [+]

Bendras tikslas Tarptautinis žmogiškųjų išteklių valdymas (HRM) magistro programos yra šviesti jums kaip žmogaus Resource Manager tarptautiniame kontekste ir gerinti savo profesinį tobulėjimą kokybę. Jūs esate raginami ugdyti kritinį mąstymą ir įgūdžius ir konkrečias tarptautinę žmogiškųjų išteklių valdymo metodų spektrą. Žinoma, daugiausia dėmesio bus skiriama atitinkamų asmeninių ir tarpasmeninių įgūdžių ugdymo rengiantis būsimai profesinei karjerai žmonių valdymo į pasaulio vietoje. Šis kursas suteikia jums reikiamą mišinys HRM susijusių modulių, įskaitant bendrą įvadą į pagrindinių aspektų žmogiškųjų išteklių ir susijusių tarptautinių klausimų (pavyzdžiui, tarptautinio verslo aplinka ir verslo valdymo ir verslo etikos), be to, HRM strategijos ir tarpkultūrinė valdymas. Jūs taip pat turite galimybę dirbti su kuratoriais, kurie labai patyrę teikiant magistro lygio kursus tiek Jungtinėje Karalystėje ir užsienyje.... [-]

Jungtinė Karalystė Huddersfield
September 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba