close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti humanitarinių mokslų magistro programas - Vadybos studijos Lenkijoje - 2020

Po maždaug dvejus metus specializuotoje kursinių pasirinktoje srityje, studentai apdovanojami magistro ar magistro laipsnį. Tai dažnai gauti baigusi bakalauro programą toje pačioje ar panašioje srityje tyrimą. Kas yra vadybos magistras Lenkijoje? Laipsnis programa suteikia studentui plačią ir išsamią nurodymą valdymą. Studentai paprastai pradėti atsižvelgiant klases apskaitos, fi… Skaityti daugiau

Po maždaug dvejus metus specializuotoje kursinių pasirinktoje srityje, studentai apdovanojami magistro ar magistro laipsnį. Tai dažnai gauti baigusi bakalauro programą toje pačioje ar panašioje srityje tyrimą.

Kas yra vadybos magistras Lenkijoje? Laipsnis programa suteikia studentui plačią ir išsamią nurodymą valdymą. Studentai paprastai pradėti atsižvelgiant klases apskaitos, finansų, žmogiškųjų išteklių, operacijų valdymo ir kitus kursus, ir gali pasirinkti specializacijos srityje. Tie, kurie dirbo tam tikrą metų skaičių įmonėje gali pasirinkti kitą takelį, kad yra orientuota į profesionalų ir kalbama tokiomis temomis kaip darbuotojų motyvacija, darbo vietos saugumą, verslo teisės ir etikos, ir tarptautinio verslo principais.

Sukūrus vadybos magistro privalumas yra tai, kad sukietėja verslo, finansų, ir valdymo žinias ir leidžia absolventams tapti menu susijusius su valdymo teorijos ir praktinių verslo situacijose.

Ne visos programos yra tas pats, ir tokius veiksnius, kaip mokyklos buvimo vietos, galima rasti internete kursinių, programos populiarumas, be kita ko, įtakos kiekvienos programos išlaidų. Studentai gali kreiptis dėl finansinės pagalbos, pavyzdžiui, stipendijų ir dotacijų ar užsiimti darbo tyrime. Studentų skaičius siekti karjeros, o darbo link laipsnį ne visu etatu.

Tie, kurie baigti magistro laipsnį vadybos galite įvesti į darbo pasaulį aukštesniu lygiu su turtinga atlyginimo valdymo padėtį. Beveik visi vidutinių ir didelių dydžio kompanijos reikalauja kvalifikuotų vadovų, ir šis laipsnis suteikia absolventams neabejotiną pranašumą verslo pasaulyje.Absolventai taip pat gali tapti verslininkais ir pradėti savo įmonės ar darbą konsultacinė firma ir tarnauja kaip patarėjai korporacijos.

Programa, kuri jums tinka laukia. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Related fields of study
arrow_drop_up arrow_drop_down
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Gdansk University Of Technology (Politechnika Gdańska)
Gdańsk, Lenkija

Specializacija: Tarptautinė vadyba 2. Specializacija: Smulkiojo verslo ekonomika ir vadyba ("SBE & M")

Specializacija: Tarptautinė vadyba 2. Specializacija: Smulkiojo verslo ekonomika ir vadyba ("SBE & M") -
MA
Dieninės
4 semestrai
Anglų
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia

Related fields of study