Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Lenkija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti humanitarinių mokslų magistro programas - Vadybos studijos Lenkijoje - 2019/2020

Po maždaug dvejus metus specializuotoje kursinių pasirinktoje srityje, studentai apdovanojami magistro ar magistro laipsnį. Tai dažnai gauti baigusi bakalauro programą toje pačioje ar panašioje srityje tyrimą.

Kas yra vadybos magistras Lenkijoje? Laipsnis programa suteikia studentui plačią ir išsamią nurodymą valdymą. Studentai paprastai pradėti atsižvelgiant klases apskaitos, finansų, žmogiškųjų išteklių, operacijų valdymo ir kitus kursus, ir gali pasirinkti specializacijos srityje. Tie, kurie dirbo tam tikrą metų skaičių įmonėje gali pasirinkti kitą takelį, kad yra orientuota į profesionalų ir kalbama tokiomis temomis kaip darbuotojų motyvacija, darbo vietos saugumą, verslo teisės ir etikos, ir tarptautinio verslo principais.

Sukūrus vadybos magistro privalumas yra tai, kad sukietėja verslo, finansų, ir valdymo žinias ir leidžia absolventams tapti menu susijusius su valdymo teorijos ir praktinių verslo situacijose.

Ne visos programos yra tas pats, ir tokius veiksnius, kaip mokyklos buvimo vietos, galima rasti internete kursinių, programos populiarumas, be kita ko, įtakos kiekvienos programos išlaidų. Studentai gali kreiptis dėl finansinės pagalbos, pavyzdžiui, stipendijų ir dotacijų ar užsiimti darbo tyrime. Studentų skaičius siekti karjeros, o darbo link laipsnį ne visu etatu.

Tie, kurie baigti magistro laipsnį vadybos galite įvesti į darbo pasaulį aukštesniu lygiu su turtinga atlyginimo valdymo padėtį. Beveik visi vidutinių ir didelių dydžio kompanijos reikalauja kvalifikuotų vadovų, ir šis laipsnis suteikia absolventams neabejotiną pranašumą verslo pasaulyje.Absolventai taip pat gali tapti verslininkais ir pradėti savo įmonės ar darbą konsultacinė firma ir tarnauja kaip patarėjai korporacijos.

Programa, kuri jums tinka laukia. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Vadybos studijos, Lenkija

WSPiA Interdisciplinary Centre for Business Studies

Ši magistro laipsnį programa yra siūloma bendradarbiaujant su Citadel School of Business (JAV). ... [+]

Gaukite magistro laipsnį! Padarykite savo pasirinkimą, nereikia švaistyti šią galimybę

Jūs skaitote apie magistro studijų programą neįprastas pobūdžio. XXI amžiuje daugelis švietimo institucijos suprato, kad priklausomybė nuo XIX amžiaus modelių mokymui ir mokymuisi yra aklavietę. Jie išsiaiškino, kad dėl spartaus technologijų augimą pasaulyje, keičiasi geopolitines realijas (dviejų supervalstybė pasaulis transformuojasi į vieną supervalstybė tarptautinėje sistemoje, kuri, savo ruožtu, yra stumdomas į daugkartinio elektros sistemos su daugeliu regioninių galių) ir yet- iki suvokti demografinius pokyčius, išskyrus įgūdžių ir kompetencijų reikia išmokti prisitaikyti, naudokite vieną vaizduotę ir kūrybiškumą, vertiname įvairovę ir parinkti optimalius veiksmų kryptis. Iš tiesų, švietimo, ypač antrosios pakopos išsilavinimą, įgauna visiškai kitokią prasmę pasaulyje, kur įlaipinami profesija nėra visą gyvenimą trunkantis nuotykis. Ne jūsų skaityti šias eilutes daug profesijų, būtų svarbu savo gyvenime nėra net egzistuoti metu. Pirmaujančių švietimo įstaigų, todėl pradėjo ieškoti naujų sprendimų šiuolaikinio švietimo problemos.... [-]

Lenkija Varšuva
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Gdansk University Of Technology (Politechnika Gdańska)

Specializacija: Tarptautinė vadyba 2. Specializacija: Smulkiojo verslo ekonomika ir vadyba ("SBE & M") ... [+]

Kiek galima gauti

Humanitariniai mokslai

TRUKMĖ

2 metai

Kalbos

Anglų

ECTS taškai

120

Programos aprašymas Šios naujos magistrantūros programos "Tarptautinis valdymas" tikslas - ugdyti būsimus specialistus, galinčius kurti išradingus ir novatoriškus įgūdžius ir sulaukiančius sėkmingų galimybių dinamiškoje tarptautinėje aplinkoje. Šis magistro laipsnis tarptautiniame vadyboje suteikia galimybę plėsti savo patirtį gilinant savo žinias apie finansų, žmogiškųjų išteklių, operacijų ir rinkodaros tarp kitų strateginių sričių, visi pateikti tarptautinėje aplinkoje. Tarptautinės vadybos žinios ir įgūdžiai yra išplėtoti per akademiškai griežtus kursus ir įvairius interaktyvius mokymo metodus. Smulkaus verslo ekonomika ir vadyba yra nauja mokymo programa, siūloma mūsų departamento studentams, tarptautiniams studentams, dalyvaujantiems "Erasmus" programoje, ir kitiems studentams iš ne ES šalių. Vienas iš išskirtinių šios programos bruožų yra jo tarptautinis pobūdis. Visos paskaitos vyksta anglų kalba. Mokymosi tokiu tarpkultūrinio grupės yra didelis privalumas. Tai leidžia studentams užmegzti kontaktus naudingas savo ateities karjerą. Tai taip pat leidžia jiems įgyti praktinių žinių apie tai, kaip valdyti mažą įmonę neramioje aplinkoje. Ypatingas dėmesys skiriamas ES struktūrose dirbančių mažų verslo įmonių (MVĮ) ekonomikai ir valdymui. Patekimo į rinką reikalavimai ... [-]
Lenkija Gdanskas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba