Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 3 humanitarinių mokslų magistro programas - Vokiečių kalba

Asmuo, kuris turi magistro dailės vokiečių turi pažangią laipsnį, kurie gali padėti jiems tapti nuo literatūros, kultūros ir kalbos žmonių, kurie gyvena tose šalyse, kurios kalba vokiškai ekspertas. Magistro laipsnis yra pažangi laipsnį, kuris paprastai trunka dvejus metus uždirbti po bakalauro laipsnį uždirbimu.

Kas yra vokiečių MA? Tai magistro dailės lingvistiškai srityje. Tie, kurie siekia šio laipsnio, gali būti pasirengusi vykdyti mokslinius tyrimus Vokietijos kultūros mokslo ir literatūros. Jie taip pat gali būti suteikta atkreipti dėmesį į vokiečių naudojimui, taip pat, kaip jo struktūra. Magistrantūros studentai galėtų analizuoti vokiečių kalbos naudojant up-to-data pragmatiškus teorijas. Daugelis studentų, taip pat gali turėti galimybę sužinoti daugiau apie fonologijos, kalbos įsisavinimo ir semantiką ir variantus kalba.

Yra daug naudos gauti šią laipsnio tipą.Asmenys, turintys magistro vokiečių gali pritraukti darbdavius, kurie nori, kad žmonės su patirtimi kalbos ir komunikacijos. Daugelis studentų taip pat gausite galimybę gauti mokslo daktarų ateityje.

Pinigų suma kainuoja gauti vokiečių MA priklauso nuo daugelio veiksnių. Mokyklą, kuri viena rūpinasi ir laiko vienu ilgis lanko, kad mokykla bus labai paveikti bendrą kainą. Yra mokyklų, kurios siūlo šio tipo laipsnį daugelyje skirtingų šalių.

Asmenys, kurie gauna magistro laipsnį vokiečių gali turėti galimybę dirbti daug įdomių sričių. Kai kurie žmonės gali pasirinkti dirbti vaizdinės ir rašytinės žiniasklaidos pramonės. Tai galima dirbti viešojo administravimo gebėjimų, kultūros įstaigų, ir turėti karjerą publikavimą šio laipsnio tipo. Visi šie karjeros gali būti tiek finansiškai naudingas ir įkvepiantis.

Jei turite už vokiečių tautos, kalbos ir literatūros meilę, jūs galbūt norėsite apsvarstyti gauti vokiečių magistro laipsnį. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

3 Rezultatai Vokiečių kalba

Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences

Menų magistras vokiečių kalba yra Tarptautinių literatūros ir kultūros studijų katedroje, tyrinėja vokiečių literatūros istoriją, literatūros žanrus, autorius ir kultūrin ... [+]

Menų magistras vokiečių kalba yra Tarptautinių literatūros ir kultūros studijų katedroje, tyrinėja vokiečių literatūros istoriją, literatūros žanrus, autorius ir kultūrinius kontekstus. Juo siekiama parengti studentus doktorantūros darbams vokiečių kalba arba teikti karjeros gerinimo sritis tokiose srityse kaip tarptautinis verslas ar teisė, žiniasklaida ir ryšiai bei bibliotekų mokslas.

Departamentas siūlo meno magistro laipsnį vokiečių kalba, skirtą parengti studentus doktorantūros darbams vokiečių kalba arba teikti karjeros tobulinimo sritis tokiose srityse kaip tarptautinis verslas ar teisė, žiniasklaida ir ryšiai bei bibliotekų mokslas.

Misija... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Medfordas
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Georgetown University - Graduate School of Arts & Sciences

Vokiečių kalbos magistrantūros programa yra ideali vieta reaguoti į profesijos iššūkius ir į besikeičiančią humanitarinių mokslų vaidmenį. Daugelis mūsų programos bruožų ... [+]

Vokiečių kalbos magistrantūros programa yra ideali vieta reaguoti į profesijos iššūkius ir besikeičiančią humanitarinių mokslų vaidmenį. Daugelis mūsų programos bruožų jau atspindi neseniai atliktos MLA ataskaitos apie doktorantūrą rekomendacijas, kuriose iliustruojama ateities vizija Vokietijos programoje.

Džordžtaunas siūlo griežtą akademinę programą, kuri atitinka aukštojo mokslo studentų karjeros tikslus. Mes esame pasiryžę rengti magistrantus aukščiausio lygio moksliniams tyrimams ir mokymams. Neseniai baigusių absolventų apklausos rezultatai patvirtina, kad magistrantūros studijų programa juos gerai parengė įvairiems karjeros etapams tiek akademiniame, tiek kitame profesiniame kontekste. Pavyzdžiui, žr. Mūsų absolventų profilius. Georgetowno fakulteto patirties spektaklio pagrindu magistrantūros programa suteikia puikias Vokietijos literatūros ir kultūros pamatus nuo XVIII a. Iki dabar ir skatina kritinius ir tarpdisciplininius požiūrius į specializuotes tyrimo sritis, įskaitant: šiuolaikinę literatūrą ir kultūra, lyties ir seksualumo klausimai, religinių ir literatūrinių tradicijų sankirtos, mokymo programų rengimas ir raštingumo studijos. Visi studentai, nepriklausomai nuo jų koncentracijos srities, gauna išsamų pasirengimą mokymui ir dalyvauja įvairiuose mokymo programų rengimo ir vertinimo aspektuose. Mes manome, kad šie aspektai yra intelektinės absolventų išsilavinimo pagrindas. Neseniai vykusių absolventų apklausa patvirtina, kad studentai labai naudingi dalyvaujant šiuose bendradarbiavimo projektuose, kuriuose dalyvauja fakulteto ir magistrantūros studentai. Studentai, planuojantys vykdyti Antrosios kalbos įgijimo mokslinius tyrimus, taip pat gauna naudos iš SLA koncentracijos keliuose Georgetowno departamentuose. Kitos programos savybės apima dėmesį ne gimtoji kalba , norint pasiekti aukšto lygio gebėjimus vokiečių kalba; baigė mainus su Triero ir Drezdeno universitetais ; ir turtinga pagalba studentams pristatant darbą konferencijose. ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Vašingtonas
Sausis 2020
Anglų
Ištęstinės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Haifa, International School

Haifos universiteto tarptautinė magistrantūros studijų programa vokiečių ir Europos studijose pradėta kaip HCGES mokymo veiklos dalis. ... [+]

Humanitarinių mokslų magistro programos - Vokiečių kalba. Programos aprašymas

Haifa Vokietijos ir Europos studijų centras (HCGES) yra Haifos universiteto ir Vokietijos akademinio mainų tarnybos (DAAD - Deutscher Akademischer Austausch Dienst) bendra įmonė. HCGES buvo įkurta 2007 m., Siekiant nuo 1945 m. Atskleisti studentams, tyrėjams ir bendruomenei didelį spektrą temų, susijusių su šiuolaikine Europa ir ypač Vokietija.

Haifos universiteto tarptautinė magistrantūros studijų programa vokiečių ir Europos studijose pradėta kaip HCGES mokymo veiklos dalis. MA programa skirta supažindinti studentus su Vokietijos ir Europos temomis, pabrėžiant žydų ir Izraelio perspektyvas, taip pat Artimųjų Rytų ir Europos santykius. Programa yra tarpdisciplininė ir leidžia studentams kreiptis į Vokietijos ir Europos studijas įvairiais aspektais, tuo pačiu suteikdama studentams galimybę bendradarbiauti su kitais departamentais, kad galėtų gerai apvalinti išsilavinimą.... [-]

Izraelis Haifa
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba