close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti 2 humanitarinių mokslų magistro programas - Vokiečių kalba

Asmuo, kuris turi magistro dailės vokiečių turi pažangią laipsnį, kurie gali padėti jiems tapti nuo literatūros, kultūros ir kalbos žmonių, kurie gyvena tose šalyse, kurios kalba vokiškai ekspertas. Magistro laipsnis yra pažangi laipsnį, kuris paprastai trunka dvejus metus uždirbti po bakalauro laipsnį uždirbimu. Kas yra vokiečių MA? Tai magistro dailės lingvistiškai srityj… Skaityti daugiau

Asmuo, kuris turi magistro dailės vokiečių turi pažangią laipsnį, kurie gali padėti jiems tapti nuo literatūros, kultūros ir kalbos žmonių, kurie gyvena tose šalyse, kurios kalba vokiškai ekspertas. Magistro laipsnis yra pažangi laipsnį, kuris paprastai trunka dvejus metus uždirbti po bakalauro laipsnį uždirbimu.

Kas yra vokiečių MA? Tai magistro dailės lingvistiškai srityje. Tie, kurie siekia šio laipsnio, gali būti pasirengusi vykdyti mokslinius tyrimus Vokietijos kultūros mokslo ir literatūros. Jie taip pat gali būti suteikta atkreipti dėmesį į vokiečių naudojimui, taip pat, kaip jo struktūra. Magistrantūros studentai galėtų analizuoti vokiečių kalbos naudojant up-to-data pragmatiškus teorijas. Daugelis studentų, taip pat gali turėti galimybę sužinoti daugiau apie fonologijos, kalbos įsisavinimo ir semantiką ir variantus kalba.

Yra daug naudos gauti šią laipsnio tipą.Asmenys, turintys magistro vokiečių gali pritraukti darbdavius, kurie nori, kad žmonės su patirtimi kalbos ir komunikacijos. Daugelis studentų taip pat gausite galimybę gauti mokslo daktarų ateityje.

Pinigų suma kainuoja gauti vokiečių MA priklauso nuo daugelio veiksnių. Mokyklą, kuri viena rūpinasi ir laiko vienu ilgis lanko, kad mokykla bus labai paveikti bendrą kainą. Yra mokyklų, kurios siūlo šio tipo laipsnį daugelyje skirtingų šalių.

Asmenys, kurie gauna magistro laipsnį vokiečių gali turėti galimybę dirbti daug įdomių sričių. Kai kurie žmonės gali pasirinkti dirbti vaizdinės ir rašytinės žiniasklaidos pramonės. Tai galima dirbti viešojo administravimo gebėjimų, kultūros įstaigų, ir turėti karjerą publikavimą šio laipsnio tipo. Visi šie karjeros gali būti tiek finansiškai naudingas ir įkvepiantis.

Jei turite už vokiečių tautos, kalbos ir literatūros meilę, jūs galbūt norėsite apsvarstyti gauti vokiečių magistro laipsnį. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
University of Haifa, International School
Haifa, Izraelis

Haifos universiteto tarptautinė magistrantūros studijų programa vokiečių ir Europos studijose pradėta kaip HCGES mokymo veiklos dalis.

Haifos universiteto tarptautinė magistrantūros studijų programa vokiečių ir Europos studijose pradėta kaip HCGES mokymo veiklos dalis. -
MA
Dieninės
Anglų
Spal. 2020
Universiteto miestelis
 
Georgetown University - Graduate School of Arts & Sciences
Vašingtonas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Vokiečių kalbos magistrantūros programa yra ideali vieta reaguoti į profesijos iššūkius ir į besikeičiančią humanitarinių mokslų vaidmenį. Daugelis mūsų programos bruožų jau a ... +

Vokiečių kalbos magistrantūros programa yra ideali vieta reaguoti į profesijos iššūkius ir į besikeičiančią humanitarinių mokslų vaidmenį. Daugelis mūsų programos bruožų jau atspindi neseniai atliktos MLA ataskaitos apie doktorantūrą rekomendacijas, kuriose iliustruojama ateities vizija Vokietijos programoje. -
MA
Dalinės
4 semestrai
Anglų
Rgp. 2020
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia