Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Vokietija Calw Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos jungtinėse Amerikos Calw Vokietija 2019

Humanitarinių mokslų magistro laipsnis, kuris yra trumpinamas MA (Master of Science), paprastai yra suteikiamas sėkmingai pabaigus nuo vienerių iki dvejų metų trunkančias istorijos, kalbų ar kitų humanitarinių mokslų studijas. Į šio tipo studijų programas paprastai yra įtraukiamos teorinės paskaitos bei praktiniai užsiėmimai.

Vokietija, oficialiai Vokietijos Federacinė Respublika, yra federacinė parlamentinė respublika Vakarų ir Vidurio Europoje. Šalis sudaro 16 narių, ir jos sostinė ir didžiausias miestas yra Berlynas.

Peržiūrėti visas Humanitarinių mokslų magistro programas jungtinėse Amerikos Calw Vokietijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw

Ar domitės žiniasklaida? Jūs žinote, kad bendravimas yra labai svarbus įmonėje ir siekiame būti lyderiu? Tada magistro studijų programa "Media valdymo ir viešųjų Bendravi ... [+]

Imtis lyderio vaidmens komunikacijos

Ar domitės žiniasklaida? Jūs žinote, kad bendravimas yra labai svarbus įmonėje ir siekiame būti lyderiu? Tada magistro studijų programa "Media valdymo ir viešųjų Bendravimas yra vieta jums!

Magistro programa tuo VRH universiteto Ekonomikos ir žiniasklaidos Kalve yra tarpdisciplininis Žinoma, daugiausia dėmesio skiriant žiniasklaidos, ryšių, vadybos ir verslo administravimo.

Programa siekiama suteikti žiniasklaidos įgūdžius iš skirtingų perspektyvų atskirų modulių ir kvalifikuotų Taigi įvairių žiniasklaidos susijusių profesijų. Tikslas yra suteikti išsamų supratimą apie įvairių prioritetų.

Žinoma trunka šešis nėštumo trimestrus arba 24 mėnesiai tais atvejais, kai pasiekti 120 ECTS. Pradinė paprastai per metus tris datas - sausio, gegužės ir rugsėjo kiekvienais metais.... [-]

Vokietija Calw
Sausis 2020
Dieninės
24 mėnesių
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba