Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Vokietija Erlangen Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos jungtinėse Amerikos Erlangen Vokietija 2019

Programos, kurių pavadinime "Master of Arts " tradiciškai susideda iš laisvųjų menų dalykų, pavyzdžiui, filosofijos, istorijos, ar literatūros. Masters of Arts trečiosios studijų pakopos programos, kurios gali būti imtasi po uždirbtus laipsnį bakalauro studijų programa (bakalauro). Magistrów programos turi pavadinimą "MA ", "Master of Arts " arba "MA ".

Vokietija, oficialiai Vokietijos Federacinė Respublika, yra federacinė parlamentinė respublika Vakarų ir Vidurio Europoje. Šalis sudaro 16 narių, ir jos sostinė ir didžiausias miestas yra Berlynas.

Peržiūrėti Humanitarinių mokslų magistro programas jungtinėse Amerikos Erlangen Vokietijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

Frazeologizmus elementas kalba: statybos gramatikos, Valentingumas teorija, mokslinių tyrimų įrangos išdėstymas ir idiomaticity. ... [+]

Turinys studijų programos

FAU Dailės magistras anglų studijų yra studijų programa daugiausia dėmesio skiriant moksliniams tyrimams. Ji siūlo išsamų tyrimą anglų kalba ir literatūros bei kultūrų Didžiosios Britanijos ir Airijos (taip pat kitų angliškai kalbančių šalių). Studijų kursas yra modulinės ir skatina specializaciją vienoje iš šių dviejų laukų:

Specializacija Kultūra ir literatūra

Įvadinis modulis: Kultūra / Lingvistika / Literatūra Pasirenkamasis modulis Pagrindinis modulis: Kultūra / Lingvistika / Literatūra Magistro modulis pakaitos Magistro baigiamasis darbas

Specializacija kalbotyros ir taikomosios kalbotyros... [-]

Vokietija Erlangen Nuremberg
October 2019
Dieninės
4 semestrus
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba