Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Vokietija Lüneburg Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos jungtinėse Amerikos Lüneburg Vokietija 2019

Humanitarinių mokslų magistro laipsnis paprastai yra suteikiamas sėkmingai pabaigusiems vaizduojamojo meno, humanitarinių, o taip pat dažnai ir socialinių mokslų akademines studijų programas. Šios programos paprastai trunka nuo vienerių iki dvejų metų.

Vokietija yra puiki vieta tarptautinio scholarsand yra aukštos kokybės aukštojo mokslo sistemą. Šio išsilavinimo lygio vertė buvo patobulinta Vokietija 's stiprios ekonomikos. Užsienio studentai mėgautis puikios gyvenimo lygį saugiai ir saugios aplinkos. Berlynas yra sostinė.

Peržiūrėti visas Humanitarinių mokslų magistro programas jungtinėse Amerikos Lüneburg Vokietijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Leuphana University of Luneburg

Profesinės mokyklos ir Goethe-Institut vadovaujamos meno ir kultūros vadybos specialistai nuo 2018 m. Yra novatoriškos naujos anglų kalbos, profesinės, nuotolinio mokymos ... [+]

Profesinės mokyklos ir Goethe-Institut vadovaujamos meno ir kultūros vadybos specialistai nuo 2018 m. Yra novatoriškos naujos anglų kalbos, profesinės, nuotolinio mokymosi kultūros valdymo programos, kuri kurs tradicinius kultūros specialistus iš viso pasaulio transformuoti procesai kultūros sektoriuje.

Programos centre yra visapusiškas tarptautinis kultūros valdymas, kurio pagrindinis dėmesys skiriamas tarpdisciplininiam ir tarpdisciplininiam kultūros ir verslo studijų derinimui. Susipažinsite su dabartinių įvykių, tokių kaip demografiniai pokyčiai, skaitmeninimas ir globalizacija kultūros įstaigose, keliamą riziką ir galimybes bei parengsite ilgalaikes strategijas, kad jūsų organizacija atitiktų ateitį.... [-]

Vokietija Lüneburg
October 2019
Dieninės
Ištęstinės
4 semestrus
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba