Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Vokietija Paderborn Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos in Paderborn Vokietija 2019

Meistras 's laipsnis yra antrosios pakopos akademinis laipsnis. Meistras 's laipsnis rengia studentus vadovauti ir valdyti. Meistras 's laipsnis taip pat rengia pasiūlymą dėl užsiėmimų iki specializuotų studijų srityje asmuo.

Vokietija yra puiki vieta tarptautinio scholarsand yra aukštos kokybės aukštojo mokslo sistemą. Šio išsilavinimo lygio vertė buvo patobulinta Vokietija 's stiprios ekonomikos. Užsienio studentai mėgautis puikios gyvenimo lygį saugiai ir saugios aplinkos. Berlynas yra sostinė.

Paderbornas yra Šiaurės Reino-Vestfalija, Vokietijos valstybės miestas. Tai yra Paderborn rajone sostinė. Štabas daugelis Vokietijos pramonės įmonių, taip pat informacinių technologijų bendrovių. Seniausias ir pagrindinis universiteto mieste yra Paderborn universitetas.

Peržiūrėti visas Humanitarinių mokslų magistro programas in Paderborn Vokietijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Fachhochschule der Wirtschaft FHDW

Magistrantūros studijų programa Pirkimas ir logistika valdymas * su laipsnį "Master of Arts" (MA) rengia studentus prieš jį ... [+]

Neakivaizdinių studijos Dailės magistras

Magistrantūros studijų programos pirkimas ir logistikos valdymas * Su laipsnis "Master of Arts" (MA) rengia studentus gerokai prieš tai, į nacionaliniu ir tarptautiniu įmonių atsakinga vykdomoji funkcija srityje suvokia tiekimo ir logistikos. Gilinti savo esamą verslo išsilavinimą ir papildo studentus su dalykinių, metodinės visą algą praxistauglichem žiniomis. Tai dar svarbiau vėliau, nes jie nusipelno svarbų vaidmenį kaip tarpdisciplininio nuorodą įmonių valdymą. Už tai jie reikalauja holistinis požiūris verslo sprendimų, Jie sukurti per magistro programą. Tai holistinis kvalifikacija yra labiau paklausūs darbo rinkoje ir formų svarbus pagrindas mokymosi darbo vietoje. * Šiuo metu akreditavimo procese... [-]

Vokietija Paderborn
October 2019
Dieninės
31 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba