Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Vokietija Schweinfurt Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos jungtinėse Amerikos Schweinfurt Vokietija 2019

MA Taikomoji kalbotyra yra labiausiai paplitusi iš meistrų, arba mA, nes jie yra visuotinai žinomas, kurių didesnės koncentracijos Mokslo ir mažiau dėmesio klasėje skaičių.

Vokietija, oficialiai Vokietijos Federacinė Respublika, yra federacinė parlamentinė respublika Vakarų ir Vidurio Europoje. Šalis sudaro 16 narių, ir jos sostinė ir didžiausias miestas yra Berlynas.

Palyginti Humanitarinių mokslų magistro programas jungtinėse Amerikos Schweinfurt Vokietijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt

Magistrantūros studijų programos "Tarptautinė socialinio darbo su pabėgėliais ir migrantais" yra programa, orientuota, nuosekli, turinio požiūriu ir dalintis tarptautiniu ... [+]

Magistrantūros studijų programos "Tarptautinė socialinio darbo su pabėgėliais ir migrantais" yra programa, orientuota, nuosekli, turinio požiūriu ir dalintis tarptautiniu orientuota anglų kalba studijų programa.

Šis studijų kursas yra skirtas potencialiems studentams, kurie nori padaryti per mokslo taikomojo pobūdžio kvalifikacijos Socialinio darbo srityje, indėlį siekiant - remti ir suteikti pabėgėliams ir imigrantams per nacionalinį kontekstą, taip pat skatinti jų integraciją į priimančioji visuomenė arba tarpkultūrinis atidarymas pagrindinių paslaugų teikimą ir viešojo administravimo; Tai ypač siekiama laimėti užsienio ekspertus ir jų atitinkamos kalbos, kultūros ir religinių sluoksnių už Vokietijos socialinio darbo; - Imtis ir organizuoti pagalbą pabėgėliams hotspot prieglobsčio centrų Europos Sąjungoje, arba pabėgėlių stovyklose JTVPK kilmės regionuose ir tranzito per Europos ir tarptautiniu lygmeniu, siekiant užtikrinti tvarkingą prieigą prie pabėgėlių apsaugos ir suteikti perspektyvą žmonės nukentėjo per tokius įrenginius.... [-]

Vokietija Würzburg Schweinfurt
March 2020
Dieninės
3 semestrus
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba