Filter
Humanitarinių mokslų magistras
Vokietija Würzburg Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios Humanitarinių mokslų magistro programos in Würzburg Vokietija 2019

Humanitarinių mokslų magistro laipsnis, kuris yra trumpinamas MA (Master of Science), paprastai yra suteikiamas sėkmingai pabaigus nuo vienerių iki dvejų metų trunkančias istorijos, kalbų ar kitų humanitarinių mokslų studijas. Į šio tipo studijų programas paprastai yra įtraukiamos teorinės paskaitos bei praktiniai užsiėmimai.

Vokietija, oficialiai Vokietijos Federacinė Respublika, yra federacinė parlamentinė respublika Vakarų ir Vidurio Europoje. Šalis sudaro 16 narių, ir jos sostinė ir didžiausias miestas yra Berlynas.

Würzburg miestas yra Regierungsbezirk Žemutinės Frankonijos įsikūręs Bavarijoje, Vokietijoje sostinė. Štabas yra didelė bendruomenė, kurią sudaro daugiau nei 133.000 gyventojų, šalia daug akredituotų institucijų mokslinių tyrimų ir mokslo.

Ieškoti Humanitarinių mokslų magistro programas in Würzburg Vokietijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt

Magistrantūros studijų programos "Tarptautinė socialinio darbo su pabėgėliais ir migrantais" yra programa, orientuota, nuosekli, turinio požiūriu ir dalintis tarptautiniu ... [+]

Magistrantūros studijų programos "Tarptautinė socialinio darbo su pabėgėliais ir migrantais" yra programa, orientuota, nuosekli, turinio požiūriu ir dalintis tarptautiniu orientuota anglų kalba studijų programa.

Šis studijų kursas yra skirtas potencialiems studentams, kurie nori padaryti per mokslo taikomojo pobūdžio kvalifikacijos Socialinio darbo srityje, indėlį siekiant - remti ir suteikti pabėgėliams ir imigrantams per nacionalinį kontekstą, taip pat skatinti jų integraciją į priimančioji visuomenė arba tarpkultūrinis atidarymas pagrindinių paslaugų teikimą ir viešojo administravimo; Tai ypač siekiama laimėti užsienio ekspertus ir jų atitinkamos kalbos, kultūros ir religinių sluoksnių už Vokietijos socialinio darbo; - Imtis ir organizuoti pagalbą pabėgėliams hotspot prieglobsčio centrų Europos Sąjungoje, arba pabėgėlių stovyklose JTVPK kilmės regionuose ir tranzito per Europos ir tarptautiniu lygmeniu, siekiant užtikrinti tvarkingą prieigą prie pabėgėlių apsaugos ir suteikti perspektyvą žmonės nukentėjo per tokius įrenginius.... [-]

Vokietija Würzburg Schweinfurt
March 2020
Dieninės
3 semestrus
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba