Kvalifikacija, pagrįsta reikalavimu, griežtumu ir praktika

Verslo mokesčių konsultavimo magistras (MAFE) teikia technines žinias ir įgūdžius, būtinus verslo advokato ar mokesčių patarėjo profesijai.

Baigus magistro laipsnį, studentas bus pilnai apmokytas tobulinti savo profesinį darbą konsultuodamas dideles ir vidutines įmones, specializuotas įmones verslo ir mokesčių srityse, konsultuojantis ar audituojančias įmones.

MAFE yra modernus ir atnaujintas meistras, susijęs su naujais fiskaliniais iššūkiais, kurie sprendžiami, pavyzdžiui, skaitmeniniame pasaulyje.

metodika

Teisės mokyklos dėstymo metodika reaguoja į poreikį teikti praktinį mokymą ir taikyti studentams, norintiems gauti griežtą teisės magistro laipsnį, reikalaujantį ir pritaikytą įmonės ar Teismo realybei.

Dėl šios priežasties Fundesem Business School taiko metodiką, vadinamą „Case Method“, kuria studentai turi parengti ir siūlyti praktinių atvejų, kylančių per klases, sprendimus. Teisės mokyklos programos turi praktinių prielaidų, pavyzdžiui, teismų sprendimų, įkvėptų realių atvejų, modeliavimą, taip pat Fundesem Business School metodika skatina integraciją ir komandinį darbą sprendžiant realius atvejus. Iš mokyklos tvirtai tikime, kad bendradarbiavimas skatina keistis nuomonėmis, nuomonėmis ir patirtimi, praturtinančia studento išsilavinimą.

programos struktūra

Teisės mokyklos programos turi tris etapus.

pic-ia02.png

Išankstinis magistro periodas prasideda kelias savaites iki Teisės mokyklos magistro laipsnio pradžios. Šiuo savanoriškos pagalbos laikotarpiu studentai gauna klasių teisinių pagrindų ir „Office“ įrankių bei kitų dalykų, kurie gali padėti įgyvendinti programą.

Pagrindinis laikotarpis suskirstytas į šias dalis arba etapus:

ŽINIŲ SAVYBĖS: Tai yra magistro laipsnio laikotarpis, kai priimami kiekvieno magistro kurso dalykai. 2018 m. Spalio mėn. Skelbime šie dalykai buvo pritaikyti naujai darbotvarkei, apimančiai skaitmeninės transformacijos temas, pvz., Interneto įdarbinimą, duomenų apsaugą arba internetinės prekybos mokesčių aspektus.

SPECIALIZACIJA: MDE specializacija - skaitmeninė teisė ir tarptautinė prekyba.

BAIGIAMASIS MASTER DARBAS: TFM parengimas, kad būtų galima pritaikyti tai, kas išmokta, padedant ir individualizuotai prižiūrint mokytojui. ASMENINIS KARJEROS PLANAS: lydimasis studento karjeros plėtros strateginio plano planavimas. Įsidarbinimas yra viena iš svarbiausių Teisės mokyklos savybių.

Baigę moksleivius, jie gali eiti į antrąją medžiagą. Šiuo laikotarpiu studentas mokosi trijose srityse:

  1. Strateginiai raktai profesionaliam biurui skatinti. Programa leidžia susipažinti su kai kuriais svarbiausiais strateginiais raktiniais žodžiais profesionalios įmonės valdymui, plėtrai ir konkurencingumui, pateikiant nuorodas ir esminius elementus, reikalingus efektyviam, efektyviam ir novatoriškam valdymui tiek trumpuoju, tiek ilgalaikiu laikotarpiu.
  2. Skaitmeninis verslas Pagrindinis šios programos tikslas - įsisavinti raktus ir gauti išsamią skaitmeninės ekosistemos viziją ir jos pasekmes įmonės konkurencingumui, sprendžiant tiek verslo valdymo procesus, tiek verslo galimybes, kylančias naujajame skaitmeninėje aplinkoje.
  3. Anglų kalbos tobulinimas. Suprasdama anglų kalbos svarbą profesiniam tobulėjimui, Fundesem suteikia studentams, norintiems tobulinti kalbą per semestrą, kitais akademiniais metais baigti magistro studijas.

Patirtis

Fundesem teisės mokykloje tarp savo tikslų yra ne tik žinių ir sprendimų priemonių įgijimas, bet ir asmeninių įgūdžių ar minkštųjų įgūdžių ugdymas.

ORATORIJOS MOKYKLA. Oratorijos mokykloje mokiniai mokysis būdų atskleisti, ginčytis ir ginti; labai svarbūs įrankiai bet kuriam profesionalui, bet daugiau, jei tai yra teisės ar patarimų praktika.

IŠORINIS MOKYMAS. Keletą dienų bylos ir užrašai keičiasi kita dinamika mokymosi aplinkoje, kuri visiškai skiriasi nuo įprastos, o tai pabrėžia vadovavimo ir komandinio darbo svarbą ir padeda stiprinti savo stipriąsias puses, taip pat atrasti taškus pagerėjimo. VIRTUALI SPRENDIMAI CIVILINIAI IR ADMINISTRACINIAI TINKLAI. PAGALBA REALŪS SPRENDIMAMS. Virtuali verslo teisės magistro sprendimai rengia mūsų mokinius prisiimti teisėtą gynybą teismuose ir tribunoluose. Advokatų ir teisėjų ekspertai atlieka naujausių naujienų pavyzdžius. Apsilankymai bus rengiami teismams ir provincijos teismui, kad jie dalyvautų tikrose salės nuomonėse.

DIENOS PROFESINIŲ KOMPETENCIJŲ GALIMYBĖMS. Fundesem organizuoja įvairias dienas ir renginius, skirtus profesinio tobulėjimo skatinimui, padedant studentui susipažinti su tokiais aspektais kaip naujausias darbo paieškos tendencijas teisinėje srityje, kaip vertinti ir ieškoti geresnio profilio arba kaip išryškinti labiausiai reikalingus įgūdžius ir asmeninius įgūdžius atrankos procesuose.

Vienuolynas

Teisės mokyklos fakultetą sudaro verslo pasaulio specialistai (teisininkai, ekonomistai, patarėjai, teisėjai, teisėjai), kurie turi didelę profesinę patirtį savo mokymo srityse.

Teisės mokyklos fakultetas turi pedagoginį mokymą ir pašaukimą, taip pat išsamias žinias apie dėstomus dalykus. Profesinė praktika leidžia mokytojams pateikti visuotinę teisinio pasaulio viziją, taip pat konsultacijas ir konsultacijas. Jaunųjų teisininkų praktikos magistras (MJA), verslo teisės magistras (MDE), verslo mokesčių konsultavimo magistras (MAFE), pažangus verslo mokesčių konsultavimo kursas (ASLE), taip pat analogiškas mokymas Kurso pabaigoje jie gali turėti visišką viziją, pagrįstą įmonės realybe.

Karjeros plėtra

FBS padeda studentui, kad jis galėtų planuoti savo profesinę karjerą priimdamas tinkamiausius sprendimus, taip pat, kad jis galėtų kurti ir įgyvendinti savo pagrindinius tikslus.

Per įvairias paslaugas (Karjeros patarėjas, Coaching)

Kai kurie karjeros plėtros duomenys yra šie:

  • 4 iš 5 moksleivių, kurie stažuojasi pagal tą pačią bendrovę
  • 95% FUNDESEM studentų tobulina arba keičia savo darbą per dvejus metus nuo magistro baigimo
  • Daugiau kaip 600 įmonių kreipėsi į „Fundesem“ studentus
  • Paskutiniais mokslo metais 2017/18 m. Įmonėse pasamdė 130 studentų

finansavimas

FBS yra pelno nesiekiantis fondas, kurio tikslas - profesionalų ir įmonių plėtra. Dėl šios priežasties fondas suteikia daugybę stipendijų, kurios yra prieinamos TEISĖS MOKYKLOS studentams, kad kiekvienas studentas, įsipareigojęs mokytis, galėtų užpildyti TEISĖS MOKYKLOS meistrus be ekonominių problemų. labai naudingas finansavimas su keliais finansiniais subjektais.

Programa mokoma:
  • Ispanų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Fundesem Business School »

Paskutinį kartą atnaujinta Gegužė 15, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal. 24, 2019
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 24, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 24, 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Carreras Profesionales | 'Ponen pasión, pero sobretodo, creen en lo que hacen'