Architektūra (Hons)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ši 5 metų programa yra profesionaliai akredituota ARB / RIBA 1 ir 2 dalims.

Pirmieji treji metai (1 dalis) yra skirtos sukurti pagrindines žinias ir įgūdžius, susijusius su dizainu, komunikacijomis, architektūros istorija / teorija ir subalansuota technologija. Kiekvienais metais pasiekiamas didelis integruotas projektavimo projektas, kuris kartu sujungia šiuos lygiagretus temas.

Paskutiniai dveji metai (2 dalis) suteikia daugiau galimybių pasirinkti studijų programą, kuri atitiktų jūsų besiplečiančius dizainerius. 4 lygiu pasirinksite integruotą projektavimo projektą iš daugelio siūlomų variantų, taip pat pasirinkite „dizaino tyrimų“ temą, kuri veda į paskutinių metų vieneto studijas. Šios studijos suteikia jums galimybę parengti individualius darbus, kurie specializuojasi architektūros, kuri labiausiai domina jus, aspektais.

2-ojo kurso studentams taip pat suteikiama galimybė pasirinkti MArch su miestų planavimu - šis maršrutas įgyja kvalifikaciją kaip miesto planuotojas ir registruotas architektas.

Mūsų mokymo kertinis akmuo yra mūsų energingas studijos kultūra. Kol mes esame universiteto dalis, mes taip pat esame meno kolegijoje, o tai reiškia, kad mums naudinga ir puiki galimybė, ir labai kūrybinga atmosfera. Dizaino pamokos ir dauguma mokymosi vyksta architektūros studijoje, kurioje bus skatinami dirbti „rankomis“, kuriant ir išbandant savo idėjas per piešinius, modelius ir prototipus.

Jūs dirbsite nedidelėse studijos grupėse ir vienas su vienu kartu su patyrusiais mokytojais, kurie dažnai taip pat praktikuoja architektus, teikdami palaikančią mokymosi aplinką, kuri skatina nepriklausomo tyrimo ir individualios įmonės dvasią.

Mūsų aplinkinį miestą ir kraštovaizdį vertiname kaip „gyvą laboratoriją“, prašydami nuo pat pradžių bendrauti su tikromis vietomis ir tikromis dizaino problemomis. Mes orientuojamės į pastatų ir aplinkos, atitinkančių žmonių poreikius, kūrimą, kuriant novatorišką architektūrą, erdves ir vietas, kurios yra grindžiamos kultūros ir konteksto supratimu.

Mes sveikiname paraiškas tiesiogiai įstoti į 2 dalį (4 lygis) iš studentų, kurie jau turi 1 dalį (arba lygiavertę) architektūros kvalifikaciją.

Šis kursas yra akredituotas architektų registracijos tarybos (ARB) ir Royal Institute of British Architects (RIBA)

  • Puikios studijos, dirbtuvės ir IT paslaugos, suteikiančios jums gyvybingą, kūrybingą aplinką studijoms.
  • Darbas mažose studijų grupėse
  • Susitinkate su realiomis vietomis ir realiomis problemomis
  • Bendradarbiauti skirtingose ​​disciplinose
  • Specializuokite architektūros aspektus, kurie jums labiausiai domina
  • Gaukite galimybių užsienyje vykti studijų vizitai ir užsienyje mokytis per tarptautines mainus

Patekimo reikalavimai

Toliau pateikiami minimalūs, naujausios registracijos reikalavimai.

Turėsite pateikti skaitmeninį portfelį. Mes atsiųsime jums el. Laišką su išsamia informacija apie tai, kaip tai atlikti, kai būsite pritaikęs.

Kursai prasidedantys 2018 m

Anglų kalbos reikalavimas

Ne ES studentams

IELTS apskritai

Įsidarbinimo galimybės

Dundee absolventai ir studentai tradiciškai turėjo puikią reputaciją profesijoje, nes jie yra vertingi ir gerbiami geriausių praktikų nariai Jungtinėje Karalystėje ir visame pasaulyje.

Tiems, kurie nori tapti architektais, minimalus studijų laikotarpis yra 5 metai ARB / RIBA pripažintoje įstaigoje ir ne mažiau kaip 24 mėnesių praktinis mokymas, dažniausiai architekto praktikoje.

"Dundee" pastaraisiais metais pasiūlė studentams pasinaudoti vasaros atostogų laikotarpiu, kad praktinis praktinis 3 mėnesių praktinis mokymas būtų įvertintas per pirmuosius 12 mėnesių trukmės RIBA profesinių reikalavimų mokymo kursus. Šiame etape mokiniai taip pat gali pasinaudoti proga įgyti patirties praktikoje ne tik JK, bet ir užsienyje.

Mūsų absolventai yra labai vertinami kaip profesionalūs ir pasitikintys asmenys.

Pirmieji jūsų trijų studijų metai tapsite ARB / RIBA 1 lygio lygiaverčiais absolventais, o paskutiniai dveji metai yra akredituoti kaip lygiaverčiai ARB / RIBA 2 daliai.

Jei turėtumėte pasirinkti "Miestų planavimo" variantą, jūs įgysite kvalifikaciją, kuri taip pat suteiks RTPI statusą.

Registracija kaip architektas Jungtinėje Karalystėje privalo baigti ne mažiau kaip 24 mėnesių patirtį architektūros praktikoje (dauguma studentų baigia 12 mėnesių nuo 3 iki 4 metų ir 12 mėnesių po 5 metų), o vėliau - 3 dalies profesinį egzaminą .

Mūsų kursai skirti kurti bendravimo ir komandinio darbo įgūdžius ir parodyti jums "realaus pasaulio" scenarijus, kuriuose jūs tiesiogiai bendraujate su klientais, bendruomenėmis ir profesionaliais konsultantais, pasiruošę sėkmingai dirbti karjeroje.

Paskutinį kartą atnaujinta Gegužė 2019

Apie mokyklą

Our core mission at the University of Dundee is to transform lives, locally and globally, through the creation, sharing and application of knowledge.

Our core mission at the University of Dundee is to transform lives, locally and globally, through the creation, sharing and application of knowledge. Skaityti mažiau