MArch architektūroje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apibrėžkite naują architektūros darbotvarkę. Remdamiesi savo RIBA 1 dalies kvalifikacijos ir profesinės praktikos metais, dirbsite su socialiai aktyviais projektais, tyrinėdami pagrindines šių laikų architektūrines idėjas ir iššūkius.

Įvadas

Per šį kursą jūs ištirsite išskirtinį architektūros, vietos ir žmonių santykį per radikalaus regionalizmo principus ir darnaus projektavimo metodikas. Turėdami pramonės įrangą, praktikuojančius dėstytojus, aukšto lygio pramonės svečius ir galimybę dirbti įgyvendinant tiesioginius statybų projektus, tobulinsite ir tobulinsite savo socialiai aktyvaus dalyvavimo projektavimo praktiką.

Kursas dar tikrinamas. Mes tikimės, kad baigsite RIBA patvirtintą ir ARB paskirtą architektūros magistrą 2 dalies lygiu.

126714_pexels-photo-1109541.jpeg„Lex Photography“ / „Pexels“

Ką mokysi

Tyrinėdami gyvybiškai svarbius architektų, bendruomenių ir užstatytos bei natūralios aplinkos ryšius, sukursite sudėtingus dizainus, kurie patikrins naujas architektūrines hipotezes. Taip pat išmoksite kritiškai reflektuoti kiekviename projektavimo proceso etape - tai labai svarbūs įgūdžiai šioje sudėtingoje pramonėje.

Vienas studijų blokas

Pirmieji metai yra skirti padėti pereiti nuo profesinės veiklos metų prie architektūros magistrantūros akademinės griežtumo. Taip pat gilinsitės į architektūros teoriją, taip pat vykdysite dalyvavimo projektavimo projektus ir integruotą bendraamžių mokymąsi - tai leis jums ištirti ir išplėtoti savo unikalią projektavimo kalbą. Jūs taip pat parengsite disertaciją, kad išsakytumėte savo kritinį mąstymą ir suderinimą su dizainu.

Moduliai

 • Arc 410 - perėjimas
 • 420 lankas - tezė
 • „Arc 430“ - dalyvaukite
 • „Arc 440“ - tektonika

Antrasis studijų blokas

2 studijų blokas skatina ir garsina pavyzdinius darbus, įrodančius 2 dalies absolventų atributus. Visus metus užbaigsite techniškai įgyvendintą projektavimo projektą, kad parodytumėte savo žinias, įgūdžius ir atsidavimą realaus pasaulio problemoms spręsti per reflektyvųjį dizainą.

Moduliai

 • Arc 510 - socialinis
 • „Arc 520“ - techninė ataskaita
 • „Arc 530“ - išsamus dizainas

Aukščiau pateikti moduliai yra tie, kuriuos studijuoja mūsų studentai, arba siūlomi nauji. Programos struktūros ir moduliai gali keistis kaip mūsų tobulinimo ir tobulinimo programos dalis. Jei tam tikras modulis jums yra svarbus, aptarkite jį su kurso vadovu.

Kaip mokysi

Šis kursas pirmiausia organizuojamas įgyvendinant integruotus studijos projektavimo projektus, taip pat paskaitos, seminarai ir dirbtuvės, kurias veda specialistai.

Mišrusis mokymasis vykdomas intensyviai vykdant miestelio veiklą, papildytą internetiniu, nuotoliniu būdu.

Vertinimo metodai

Vertinimas bus atliekamas kursinių darbų metu.

Vertinimas

 • Formalus vertinimas vyksta visą kursą
 • Suminis vertinimas atliekamas kiekvieno tyrimo bloko pabaigoje.

Atsiliepimas

 • Formalus grįžtamasis ryšys yra nuolatinis tiek akademinio personalo, tiek kolegų.
 • Suminis grįžtamasis ryšys pateikiamas kiekvieno tyrimo bloko pabaigoje.

Darbuotojai

Mūsų dėstytojai yra šalyje pripažinti savo srities ekspertai, turintys naujausias pramonės žinias ir patirtį. Taip pat sužinosite iš įkvepiančių lankomų lektorių iš atitinkamų profesijų, įskaitant specializaciją; konstrukcijos, aplinkos dizainas ir mechaninė inžinerija.

Įranga

 • Dedikuotos architektūros studijos
 • Dirbtuvės - 3D, metalas, medis, atsparios medžiagos, greitas prototipų sudarymas, liejimas ir frezavimas
 • Tam tikros temos biblioteka su keliais internetiniais šaltiniais
 • Lauko gamybos erdvės
 • Parama studentams ir akademinės paramos paslaugos
 • IT - „wifi“ ir atviros prieigos IT rinkiniai abiejuose miesteliuose
 • Internetinė mokymosi erdvė, prieinama ištisus metus ištisus metus
 • Reprografija - didelio formato spausdinimas, Risograph spausdintuvai, didelio masto skenavimo, laminavimo ir įrišimo paslaugos

Patekimo reikalavimai

Kandidatai turėtų turėti bent vieną iš šių kvalifikacijų:

 • Pagyrimo laipsnis 2: 1 ar didesnis iš RIBA I dalies patvirtinto kurso
 • Pirmasis architektūros laipsnis iš užjūrio institucijos, kuris gali būti įrodytas kaip lygus 2: 1 ar didesniam iš RIBA I dalies patvirtinto kurso
 • Pagarbos laipsnis 2: 2 iš RIBA I dalies patvirtinto kurso su įrodymais jūsų portfelyje apie reikšmingus pokyčius nuo to laiko, kai baigėte laipsnį
 • Sėkmingai atliktas ARB I dalies egzaminas
 • Tinkama aukštojo mokslo ir profesinė kvalifikacija, kurią turėtumėte išsamiai apibūdinti savo paraiškoje.
 • Be to, mes tikimės, kad kandidatai bent jau 12 mėnesių prieš pradėdami magistrantūros studijas turės įgyti darbo architektūros praktikoje ar susijusios disciplinos patirties.

Jei baigėte BA (Hons) architektūros kursą Falmute santykiu 2: 1 ar daugiau, galite automatiškai pereiti į šį kursą.

Kalbos reikalavimai

Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, turėsite pademonstruoti pakankamai išplėtotas anglų kalbos žinias, kad sėkmingai baigtumėte savo studijas. Mes priimame daugybę pripažintų anglų kalbos kvalifikacijų, kurios prilygsta Tarptautinės anglų kalbos tikrinimo sistemos (IELTS) akademiniam minimaliam balui - 6,5, o skaitymui, rašymui, kalbėjimui ir klausymui - ne mažiau kaip 6,0.

Tarptautiniai pareiškėjai, norintiems studijuoti JK, norint gauti 4 pakopos studento vizą, privalo išlaikyti patvirtintą saugaus anglų kalbos testą (SELT), kad įvykdytų vyriausybės vizų reikalavimus, arba kurie turi pripažintą kalbos testą, patvirtintą ir patvirtintą universiteto. Mūsų priėmimo komanda gali padėti iškilus klausimams dėl studijų vizų ar tinkamų kalbos testų.

Studijų įmokos 2020–21

 • 8500 svarų sterlingų - visą darbo dieną dirbanti JK / ES (mokėtina 250 svarų priėmimo priėmimo kaina. Ši suma išskaičiuojama iš studijų mokesčių.)
 • 16 000 svarų sterlingų - dieninis tarptautinis darbas (priėmimo mokestis iki 1000 svarų sterlingų, priklausomai nuo tautybės. Tai išskaičiuojama iš studijų mokesčių.)

Mokestis už mokslą nustatomas kasmet ir yra peržiūrimas kiekvienais metais. Todėl universitetas gali kelti mokestį už mokslą antraisiais ar vėlesniais kurso metais, atsižvelgiant į infliaciją ir (arba) įstatymų ar vyriausybės politikos leidžiamą maksimalią sumą. Apie bet kokius pakeitimus studentams bus pranešta kuo greičiau.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

Apie mokyklą

Established in 1902 as Falmouth School of Art, it has grown over a century to become a digital innovation hub. Today, its portfolio of undergraduate and postgraduate courses represents the breadth of ... Skaityti daugiau

Established in 1902 as Falmouth School of Art, it has grown over a century to become a digital innovation hub. Today, its portfolio of undergraduate and postgraduate courses represents the breadth of the Creative Industries, the fastest growing sector in the UK economy. Now, as we face the fourth industrial revolution; as technology provides great opportunities as well as challenges, it’s clear that Falmouth’s specialisms of creative innovation; creative thinking, problem-solving, communication and storytelling, will be key to future economic and cultural success both at a local and global level. Skaityti mažiau
Falmutas , Penryn + 1 Daugiau Mažiau