Diskusijų skatinimas

Mūsų programa skatina diskusijas ir tyrimus apie šiuolaikinę kultūrą, postmodernų miestą ir miesto ir kraštovaizdžio santykius. Šiuos klausimus apsvarstysite įvairiais atsakymais į architektūros projektavimo projektus ir kritinį tyrimą, išreikštą išplėstiniu, struktūrizuotu raštu.

Šis kursas padės jums sukurti analitinio dizaino įgūdžius ir profesines kompetencijas, nustatytas bakalauro lygmenyje, daugiausia dėmesio skiriant naujovėms projektuojant, statant ir efektyviai naudojant išteklius. Dirbdami vertikalioje dizaino studijoje, studentai sukurs supratimą ir metodus, susijusius su šiuolaikine profesine praktika, ir gebėjimą parengti sudėtingus ir įvairius dizaino pasiūlymus.

Kodėl architektūra LSBU?

  • No.1 Londono modernus universitetas, skirtas mokslinių tyrimų intensyvumui architektūroje („Complete University Guide 2019“).
  • Profesinė akreditacija - kursą pilnai patvirtina Karališkasis Britų architektų institutas ir jį nustato Architektų registracijos valdyba. Kursas atitinka RIBA ir ARB bendrai taikomus 2 dalies architektūros kursų kriterijus. Patirtis - su šaknimis Londono Tarybos pastatų mokykloje (1904 m.) Ir Brixtono statybos mokykloje (1940 m.), LSBU siūlo architektūrinį išsilavinimą daugiau nei 100 metų.
  • Mes turime keletą geriausių seminarų Jungtinėje Karalystėje, neseniai papildėme DARLAB (skaitmeninės architektūros ir robotų laboratorija).
  • Top 5 tarp Londono konkurentų dėl bendro pasitenkinimo architektūra (Nacionalinė studentų apklausa 2018).

Akreditacijos

Pagrindinės kurso informacija - užsakyta pagal režimą

Režimas

Moduliai

1 metai

 • 401 dizainas (20 kreditų)
 • "Design 402": meno, žiniasklaidos ir skaitmeninio dizaino (20 kreditų)
 • 403 dizainas (20 kreditų)
 • Istorija ir teorija: kritinis mąstymas (20 kreditų)
 • Energijos ir išteklių naudojimo efektyvumas dizaino (20 kreditų)
 • Profesinės praktikos ir dizaino ekonomika (20 kreditų)

2 metai

 • 501 dizainas (20 kreditų)
 • "Design 502": meno, žiniasklaidos ir skaitmeninio dizaino (20 kreditų)
 • 503 dizainas (40 kreditų)
 • Architektūra ir teorija: disertacija (20 kreditų)
 • Technologija 5: techninė darbas (20 kreditų)

Vertinimas

 • Paskaita grindžiami moduliai paprastai vertinami raštu ir / arba parašytais pranešimais.


Įsidarbinimo galimybės

Kursas yra gerai susietas su pagrindinėmis praktikomis Londone; daugelis LSBU absolventų taip pat nusprendžia dirbti užsienyje. Jūs taip pat galite pasinaudoti savo kvalifikacija ne architektūra, norėdami patekti į karjerą, pavyzdžiui, žurnalistiką, projektų valdymą, rašymą, mokymą, mokslinius tyrimus ar programinės įrangos ir žaidimų dizainą.

Be siūlomų Universiteto apdovanojimų MArch: Architektūros magistras (ir RIBA 2 dalis), kursas taip pat yra pasirengimas antrajam praktinio mokymo laikotarpiui. Pirmasis praktinio mokymo laikotarpis paprastai, bet ne tik, atliekamas baigus pirmąjį architektūros laipsnį (RIBA 1 dalis).

Kad galėtumėte įeiti į RIBA 3 dalies „Profesinės praktikos egzaminą“ , turite sėkmingai vykdyti pripažintą RIBA 1 ir 2 dalių kvalifikaciją ir baigti bent 24 mėnesių trukmės reikalavimus atitinkantį praktinį mokymą.

Profesinės praktikos ir dizaino ekonomikos modulis paaiškina, kad reikia į verslą orientuoto ir profesionalaus požiūrio į darbą, ir pabrėžia poreikį planuoti planus ateityje.

Architektūros antrosios pakopos diplomo absolventai dirba „ Foster and Partners“ , „ Niall McLaughlin“ architektų , „Stanton Williams“, „ Wilkinson Eyre“ ir „ Zaha Hadid Architects“ tarp daugelio kitų pasaulyje pripažintų praktikų.

Įsidarbinimo tarnyba

Mes esame Universiteto absolventų užimtumo metai - "The Times" ir "Sunday Times" gera "University Guide 2018".

„LSBU“ norime užmegzti sėkmingą karjerą. Studijų metu ir dvejus metus po studijų baigimo galėsite naudotis mūsų įsidarbinimo tarnyba , kuri apima:

 • Internetinė lenta, kurioje galite pamatyti daugybę paskirties vietų: ne visą darbo dieną, visą ar savanorišką. Taip pat galite nusileisti, kad pamatytumėte "Job Shop" patarėjus, kurie visada gali padėti jums atlikti kitą žingsnį jūsų paieškoje.
 • Mūsų "Careers Gym" siūlo grupines darbo grupes apie CV, interviu metodus ir darbo patirtį, taip pat reguliarius darbdavių įvairiuose sektoriuose pristatymus.

Mūsų Studentų verslo komanda taip pat gali padėti jums pradėti savo verslą ir plėtoti vertingus verslumo įgūdžius.

Įranga

"Building Information Modeling" (BIM) centras

LSBU padeda pertvarkyti statybų pramonę per pastato informacinio modeliavimo (BIM) centrą. BIM centras veikia kaip inžinerijos, profesinio mokymo ir tinklų kūrimo centras tarp aplinkosaugos sektoriaus praktikos ekspertų. Šiuos įrenginius naudoja studentai ir trumpi kursai.

Architektūros studijos

Architektūros studijos erdvė London South Bank University (LSBU) turi įkvepiančius vaizdus visame Londone ir yra naudojama mūsų bakalauro ir magistrantų architektūros studijų kursuose.

Skaitmeninės architektūros robotų laboratorija

Ši pažangi skaitmeninių gamybos robotų laboratorija skirta aukštos kokybės tyrimams, taip pat kuriant komercines architektūros programas, taip pat turi "Kuka" robotų ranką, kuri gali pagaminti architektūros elementus.


Mokymas ir mokymasis

LSBU yra visapusiškos universitetinės dirbtuvės, galinčios transformuoti platų medžiagų asortimentą. Jums bus mokomi darbuotojai, kurie yra patyrę pramonės specialistai, dirbę kai kuriose geriausiose architektūros praktikose. Studijos struktūra leidžia jums specializuotis srityje, kuri atitinka jų mokslinių tyrimų interesus, ir ištirti aktualias temas, susijusias su architektūra, miesto dizainu, socialine teorija ir politika.

Asmeninis mokymasis

Būdamas "Built Environment and Architecture" studentu, LSBU per pirmąsias tris savaites jums bus paskirtas dėstytojas. Jūsų mokytojo vaidmuo yra jūsų pagrindinis kontaktinis asmuo, teikiantis akademinę ir profesinę kvalifikaciją.

Jūsų dėstytojas padės jums maksimaliai išnaudoti savo laiką LSBU, teikdamas patarimus ir nuorodas į kitus universiteto paramos šaltinius.

Jūsų globėjas turėtų būti pirmasis universiteto narys, su kuriuo jūs kalbate, jei turite sunkumų, kurie gali turėti įtakos jūsų darbui. Tai gali būti akademinė, finansinė, su sveikata susijusi ar kita problema.

Su savo asmeniniu dėstytoju jūs turėsite susitikimus vieną kartą per semestrą per 30 minučių. Galite susisiekti su savo mokytoju dėl papildomos pagalbos elektroniniu paštu arba asmeniškai.

Studijos struktūra

LSBU pagrindinė magistrantūros architektūros samprata yra studijos sistema, veikianti visą ir visą darbo dieną. Studijos suteikia pagrindą įvairioms intelektinėms ir praktinėms specialybėms, kad būtų galima informuoti apie projektavimo darbus, paremti ir prisidėti prie architektūros programos akademinio griežtumo.


Patekimo reikalavimai

Šis kursas paprastai skirtas architektūros kursų absolventams, kuriuose studentai turi universitetinį išsilavinimą ir 1 dalies profesinę kvalifikaciją, pripažintą Britų architektų institute (RIBA). Kandidatai į kursą turi turėti pirmąjį laipsnį architektūroje (2: 2 ar geriau); tačiau universitetas pripažįsta, kad asmenys gali ugdyti papildomus įgūdžius už universiteto ribų ir apklausia tokius pareiškėjus, kurie sukūrė aukštos kokybės atitinkamo akademinio ir praktinio darbo portfelį.

Šio kurso kandidatai taip pat turi atitikti šiuos papildomus įrašo reikalavimus:

 • Studentai, turintys užsienio architektūros laipsnius, pageidautina įrodyti, kad jų darbas turi RIBA 1 dalies lygiavertiškumą, susisiekdamas su architektų registracijos valdyba dėl ARB nustatymo egzamino.
 • Pareiškėjai, dirbantys ne visą darbo dieną, turėtų dirbti praktiškai.
 • Visi studentai, kuriuos ketinama priimti, turės dalyvauti interviu su darbo portfeliu; Jei užsienyje esate įsikūrę užsienyje, kandidatai turės išsiųsti darbo portfelį į priėmimo dėstytoją.
 • Mes taip pat aptarsime paraiškas iš tų, kurie įgijo įgūdžių per daugybę profesinių kvalifikacijų ar atitinkamos atsakingos patirties.
Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 34 daugiau kursų London South Bank University »

Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 26, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 23, 2019
Duration
2 - 3 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
9,250 GBP
1 metai Visą darbo dieną dirbantis UK / ES mokestis: 9250 svarų sterlingų; Tarptautinis mokestis: 13125 svarų sterlingų. 1 metai Neakivaizdinio UK / ES mokestis: £ 6166,67; Tarptautinis mokestis: 8750 svarų sterlingų
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 23, 2019
End Date
Sau. 24, 2021
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 23, 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Sau. 24, 2021