Gerai žinoma, kad elektros inžinieriams tenka pagrindinis vaidmuo kuriant šalies infrastruktūrą. Dubajuje, kuriame vyksta 2020 m. Pasaulinė paroda, ir didėjantys inžinierių galimybės JAE ir Persijos įlankos šalyse, „BITS Pilani“, „Dubai Campus“, dabar nuo 2018 m. 19. Ši programa buvo tinkamai patvirtinta „Dubai“ vyriausybės „Žinių ir žmogaus vystymo tarnyba“ (KHDA).

Su specializacija Power Electronics ir Drives, studentai bus gerai susipažinę su įvairių komponentų ir posistemių, naudojamų galios elektroninių keitiklių, elektrinių mašinų ir reguliuojamo greičio pavaros veikimą, funkciją ir sąveiką. Jie taip pat gebės sukaupti patikimas žinias galios įrenginių sąveikos su elektros sistemomis srityse, taip pat galios elektroninės veiklos kontrolės aspektus. Tai padėtų jiems vykdyti projektavimo ir priežiūros inžinierių karjerą elektros energijos keitiklių pagrindu veikiančių sistemų, naudojamų elektros energijos konversijai ir apdorojimui, srityje. Jie taip pat taps įdarbinami kaip lauko arba bandymų inžinieriai, dirbantys su elektros energijos elektroniniais komponentais, keitikliais ir specializuotomis elektros energijos sistemų funkcijomis. Jie gali būti pelningai dirbantys gamybos, statybos ir energijos paskirstymo pramonėje. Ypač jie galės daugiau, funkcionaliau prisidėti prie Europos Parlamento narių (mechaninių, elektros ir vandentiekio) bei ŠVOK (šildymo vėdinimas ir oro kondicionavimas) srityse atitinkamose Persijos įlankos šalių organizacijose, o tai paskatins viso GCC infrastruktūros plėtrą.

ME programa „Elektrinė“ su specializacija „Power Electronics“ ir „Drives“ paprastai trunka dvejus metus (4 semestrus).109529_109495_715A9856.jpg

Departamentas

Elektros ir elektronikos inžinerijos katedra yra viena iš pirmųjų BITS Pilani, Dubajaus universiteto, įsteigta 2000 metais. Padalinys yra skirtas mokymo, mokslinių tyrimų veiklai elektros, elektronikos ir komunikacijos inžinerijos srityse. Departamentas moko studentus imtis sudėtingų darbo vietų įvairiose pramonės šakose ir užsiimti mokslinių tyrimų ir plėtros veikla visuomenės labui.

Katedros siūlomi kursai tenkina mokymosi poreikius nuo pagrindų iki aukštesnio lygio. Departamentas siūlo įvairias disciplinas pasirenkant ir apima daugumą šiuolaikinių technologijų. Ji turi pažangiausias laboratorijas, kurios teikia praktinę patirtį ir remia mokslinių tyrimų veiklą.

Departamentas turi šias laboratorijas

  • Matavimo metodai
  • Skaitmeninė elektronika
  • Analoginė elektronika
  • Elektromechaninė energijos konversija
  • Komunikacija

Programos struktūra

107793_1.jpg109522_109483_BITSPic2.jpg

Tinkamumo kriterijai

Mažiausia 60% BE / B.Tech. EEĮ, E

Kandidatai, atitinkantys pirmiau minėtus kriterijus, turės pasirodyti ir sėkmingai išvalyti tinkamumo testą / pokalbį, kad galėtumėte dalyvauti.

Programa mokoma:
  • Anglų
Birla Institute Of Technology & Science, Pilani, Dubai Campus

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Birla Institute Of Technology & Science, Pilani, Dubai Campus »

Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 6, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2019
Duration
2 metų
Dieninės
Price
31,000 AED
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date