MED dvikalbio ir multikultūrinio ugdymo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ryšiai Reikalavimai 2016-2017 akademinio Metų

Mūsų studijų programa rengia kandidatus karjerą kaip anglų, kaip antrosios kalbos (ESL) klasėje mokytojas, ESL išteklių mokytojo ar mokytojo, atsakingo už ESL mokymą ir paramą reguliariajame klasėje ar specialių nustatymų. Kandidatai įgyti žinių, įgūdžių ir polinkių plėtoti ESL įgūdžius visoje skaitymo, rašymo ir klausymo, ir įtraukiant bendruomenės ir šeimos kaip partneriai. Jie taip pat palikti programą istorinės perspektyvos anglų kalbos besimokantiems JAV kandidatai bus parengti konkrečius įgūdžius vertinant anglų besimokančiųjų įgūdžius ir turinio srityje žinias ir žinias, įvairių programų modelių. Jie bus supažindinti su dabartine mokslinių tyrimų ESL nurodymu, ir suprasti, kaip teorija gali būti struktūrizuotos klasėje ugdyti žodinės kalbos ir raštingumo įgūdžius visiems studentams.

Dvikalbio ir multikultūrinio ugdymo magistras Švietimo turi 2 dėmesį:

 • Rodyti dviem dėmesys
 • Anglų, kaip antrosios kalbos dėmesio

Pasirengti karjerą dvikalbį ar anglų, kaip antrosios kalbos (ESL) mokytojo su šio magistro laipsnį. Yra paklausa didėja žmonių su šio preparato. Su šio laipsnio, jūs galite tapti:

 • Rodyti dviem arba ESL klasėje mokytojas
 • Rodyti dviem arba ESL išteklių mokytojas
 • Mokytojas atsako už dvikalbį ar ESL paramą ekvivalentas ar specialių nustatymų

Patvirtinimai

Rodyti dviem Dėmesys

Jei norite, kad atitiktų Arizonos dvikalbių patvirtinimas reikalavimus, galite per kruopštaus planavimo su savo patarėju, uždirbti šiuo patvirtinimu per savo magistro studijų programą. Jūs turite įrodyti kalbos mokėjimą antrąja kalba.

ESL Dėmesys

Jums nereikia įrodyti kalbos mokėjimą antrąja kalba. Tačiau, jei jūs nuspręsite gauti arba dvikalbiame pritarimą arba ESL pritarimą, jums reikės įvykdyti ir patikrinti antrąją kalbą mokymosi patirtį ir mokytojas sertifikavimo reikalavimus šių įrašų. Aplankykite AZ Švietimo departamento gauti daugiau informacijos.

Informuojame, kad vis dėlto Šiaurės Arizonos universitetas nesuteikia arba pritarimą. Norėdami gauti arba dvikalbį arba anglų kaip antrosios kalbos mokėjimo patvirtinimas, turite kreiptis į Arizonos Švietimo departamento.

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų studijų programa automatiškai nereiškia, kad patvirtinti. Jei jus domina tiek laipsnį ir patvirtinimu, turite glaudžiai bendradarbiauti su savo patarėju pasiekti abu tikslus.

Ką aš galiu padaryti su Švietimo magistras ESL ir dvikalbį lavinimą - ESL?

Mūsų studijų programa rengia jums už karjerą kaip anglų, kaip antrosios kalbos (ESL) klasėje mokytojas, ESL išteklių mokytojo ar mokytojo, atsakingo už ESL mokymą ir paramą reguliariajame klasėje ar specialių nustatymų. Tokių įgūdžių paklausa auga visoje šalyje. Jums nereikės įrodyti kalbos mokėjimą antrąja kalba. Tačiau, jei jūs nuspręsite gauti arba dvikalbiame pritarimą arba ESL pritarimą, jums reikės įvykdyti kalbos mokėjimo ir mokytojas sertifikavimo reikalavimus šių įrašų.

Su tolesnio mokymosi, vienas iš šių takai yra įmanoma:

 • Anglų, kaip antrosios kalbos mokytoja
 • Klasės mokytojas
 • Anglų, kaip antrosios kalbos direktorių

Universitetas Reikalavimai

Norėdami gauti magistro laipsnį Šiaurės Arizonos universitetas, turite užbaigti planuojamą grupę kursus iš vienos ar kelių mokomųjų dalykų, kurį sudaro ne mažiau kaip 30 vienetų absolventas lygio kursus. (Daug magistro studijų programų reikalauja daugiau nei 30 vienetų.)

Jūs turite papildomai užpildyti:

 • Visi reikalavimai savo konkrečiam akademinių planą (-us). Tai gali būti darbas.
 • Visi absolventas darbas su kaupiamuoju pažymių vidurkis ne mažesnis kaip 3,0.
 • Visi darbai link magistro laipsnį turi būti užbaigtas per šešerius metus iš eilės. Šeši metai prasideda semestro ir metų priėmimo į programą.

Be to universitetas Reikalavimai:

Užpildykite individualaus plano reikalavimus.

Kandidatai šioje studijų programą privalo įrodyti turinio žinias, pedagogines žinias bei įgūdžius, profesines žinias stoti į ekspedicijų ir capstone kursus. Turinį, pedagoginės ir profesinės žinios ar įgūdžiai yra įrodyti kandidato elgesį dėl bendrųjų vertinimų įdėtų į šių kursų:

 • PME 530, pME 608, pME 631, pME 634, pME 637 ir pME 698
 • Mėginio darbo portfelio, kad parodo, kad moka nuo TESOL profesinių standartų, ir per Įėjimo balas išsamaus

PAPILDOMOS Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai, viršijantys Priėmimas į NAU yra privalomi.

 • NAU absolventas Prisijungę taikymas yra būtinas visoms programoms. Išsami informacija apie priėmimo reikalavimus yra įtraukiami į paraišką internete.
 • Bakalauro laipsnį iš regioniniu akredituotos institucijos
 • Pažymių vidurkis (GPA): 3,00 (skalė yra 4.00 = "A"), arba lygiavertė.
 • Priėmimas į daugelį studijų programų yra konkurenciniu pagrindu ir programos gali turėti aukštesnius standartus, negu nustatyta Graduate College.
 • Nuorašai
 • Daugiau informacijos apie absolventas priėmimo politiką, apsilankykite absolventas priėmimo politiką
 • Tarptautinė pareiškėjams turi papildomų priėmimo reikalavimai.

Individualūs programa Priėmimo reikalavimai apima:

 • IVP pirštų klirensas kortelės
 • Mokymo sertifikatas (jeigu pareiškėjas jį turi)

Studentų mokymosi rezultatams:

Kandidatai bus: 1. Žinoti, suprasti ir naudoti pagrindines teorijas ir tyrimus, susijusius su statinio ir įgijimą kalba 2. Taikyti pagrindines teorijas ir tyrimus, siekiant padėti anglų kalbos besimokantiems kurti kalbą ir raštingumo ir pasiekti turinio srityje.

 1. Žinoti, suprasti ir naudoti pagrindines sąvokas, principus, teorijas ir tyrimus, susijusius su gamtos ir kultūros vaidmuo ir kultūrinių grupių statyti palankią mokymosi aplinką už ELLs.

 2. Žinoti, suprasti ir taikyti sąvokas, mokslinių tyrimų ir geriausios praktikos planuoti klasėje už ELLs.

 3. Įrodyti, kad supranta problemas ir sąvokas, vertinimo.

 4. Naudokite standartais paremtas kalbos mokėjimo priemonių įvairovė rodo, kalbų augimą ir informuoti savo nurodymą.
Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 2016

Apie mokyklą

Northern Arizona University is a public university offering undergraduate, graduate, and professional degrees of high quality and societal value. As a student, you are at the center of the NAU experi ... Skaityti daugiau

Northern Arizona University is a public university offering undergraduate, graduate, and professional degrees of high quality and societal value. As a student, you are at the center of the NAU experience, which is guided by a dedicated and distinguished faculty committed to teaching, individual engagement, and research excellence. Skaityti mažiau