Elektros ir elektronikos inžinerija - tai elektrinių valdymo sistemų projektavimas, kūrimas ir priežiūra. Šis elektrinis ir elektroninis inžinerijos metodas siūlo integruotą maršrutą, kuris apjungia bakalauro ir antrosios pakopos studijų pakopą per 4 metus.


7 priežastys mokytis čia

 1. Nr. 1:
  Londono moderni uni bendra elektros ir elektronikos inžinerija, Guardian League lentelė 2018.


 2. Profesinė akreditacija:
  Inžinerijos ir technologijos instituto (anksčiau IEE) akredituota pagal Inžinerijos tarybos licenciją ir siūlo greitą pažangą Chartered Engineer statuso.


 3. Pramonė:
  Mes turime pramonininkų patarėjų grupę, siekdami užtikrinti, kad mūsų kursų aprėptis būtų naujausia ir atitiktų užimtumo poreikius.


 4. Karjeros progresas:
  Išsiplėtus studijas magistrantams ir suteikiant didesnę studijų sritį ir gylį, tai yra greitesnis ir lengviausias būdas tapti diplomuotu inžinieriumi (CEng).


 5. Platus pasiekimas:
  Daugelis karjeros galimybių, kelios mūsų gyvenimo dalys, kurios bent jau nieko nedaro elektrinių ir elektronikos inžinierių darbe.


 6. Europos studija:
  Galite pasirinkti praleisti savo trečius metus studijuoti su viena iš mūsų partnerių institucijų.


 7. Darbo patirtis:
  Galimybė baigti savo trejus metus mokamoje profesinėje praktikoje.


Šis studijų kursas apima:

Mes raginame jus įgyti gilesnį supratimą apie pagrindinius elektros inžinerijos faktus, koncepcijas, teorijas ir principus bei jų pagrindą mokslą ir matematiką. Šis kursas apima:
 • elektros sistemos
 • mikrovaldikliai
 • valdymo sistemos
 • telekomunikacijos
 • analizė
 • programinė įranga
 • inžinerinis mokslas
Galite kreiptis dėl šios studijų studentų finansavimo, kad galėtumėte įgyti magistrantūros lygio kvalifikaciją be finansinio spaudimo, kuris paprastai susijęs su tolesniu tyrimu.
Šis kursas yra patvirtinamas ir turinys gali keistis.

Pagrindinės kurso informacija - užsakyta pagal režimą

Režimas

Moduliai

Pirmieji kursų metai yra standartiniai.

Kursų vertinimo metodai: 37% kursinių darbų

1 metai

 • Dizainas ir praktika
 • Inžineriniai principai
 • Inžinerinė matematika ir modeliavimas
 • Inžineriniai skaičiavimai
 • Įvadas į elektros ir elektroninę inžineriją
 • Įvadas į skaitmeninę elektroniką

2 metai

 • Išplėstinė inžinerija matematika
 • Kištukai, signalai ir sistemos
 • Kontrolės principai
 • Komandos projektavimo projektas
 • Elektros mašinos ir galios elektronika
 • Analoginė ir skaitmeninė grandinė

3 metai

 • Neprivalomi įdarbinimo metai

4 metai

 • Inovacijos ir įmonė
 • Valdymo inžinerija
 • Projektas
 • Išplėstinė analoginė ir radijo elektronika
 • Skaitmeninių sistemų projektavimas

5 metai

 • Techniniai, moksliniai ir profesiniai įgūdžiai
 • Išplėstinė prietaisų ir dizaino įranga
 • Skaitmeninis signalų apdorojimas ir realaus laiko sistemos
 • Išplėstinė galios elektronika ir atsinaujinančios energijos sistemos
 • Grupės projektas

Įsidarbinimo galimybės

Šis kursas paruošia jus karjerai daugelyje elektros ir elektronikos inžinerijos sričių, kur naudojamos elektroninės sistemos, ypač įterptųjų valdymo sistemų, kuriose yra suprogramuoti ir naudojami didelės apimties integruotosios grandinės, skirtos tipiniams procesams automatizuoti.

Neseniai šio kurso absolventai įsitraukė į transporto, pramogų, medicinos, viešojo sektoriaus ir viešųjų paslaugų bei tiekimo sektorių vaidmenis.


Užimtumas pagal sektorių

Transportas

Transporto sektoriaus užimtumo sritys apima įrangą; signalizacija; elektros paskirstymas; bėgių priežiūros paslaugos; Ekiu atnaujinimas / testavimas; ir saugai svarbios sistemos.

Pramogos

Visų pramogų industrijos užimtumo zonose yra antenų dizainas; vizualinis mišinys; studijos dizainas; palydovinės sistemos; nuotolinis valdymas, apšvietimo valdymas ir priežiūra; robotų valdymas ir dizainas; kompiuterio sąsaja; ir įterptas valdymas.

Medicina

Medicinos pramonės užimtumo sritys yra prietaisų projektavimas ir priežiūra; protezavimas; šviesos / šilumos / drėgmės kontrolės sistemos; nuotolinio valdymo (robotų chirurgijos platformos) stebėjimas; ir saugumo sistemos projektavimo priežiūrą.

Viešasis sektorius

Užimtumo sritys visame viešajame sektoriuje apima apsaugos sistemas; eismo signalizacija; bevielio valdymo sistemos; GPS dizainas; autonominiai robotų transporto priemonių projektai (kasyklų valymas, bombų šalinimas); ir stebėjimo sistemos projektavimas.

Viešosios paslaugos ir tiekimo pramonė

Užimtumo sritys viešųjų paslaugų ir tiekimo sektoriuose apima vandenį; dujos; elektra; kanalizacija ir atliekų šalinimas - paskirstytųjų paslaugų modernizavimas ir kontrolė; bandymai ir kokybės patikrinimas; ir saugos sistemos.


Ko tikėtis iš savo karjeros

Elektros ir elektronikos inžinieriai gali dirbti visose aplinkose ir sektoriuose. Galite dirbti gamykloje, dirbtuvėje, biure, laboratorijoje, gamykloje ar vietoje su klientu.

Inžinieriai gali būti įtraukti į projektą nuo pat pradžių ir dažnai dalyvauja ir techninės priežiūros programose. Kartais jie specializuojasi tam tikroje proceso dalyje ir kitais atvejais dalyvauja kiekviename etape. Jie linkę dirbti daugiadisciplinose komandose su inžinieriais iš kitų sričių, taip pat architektais, rinkodaros specialistais, gamintojais, specialistais ir kt.

Tipiškos užduotys - klientų ir naudotojų poreikių nustatymas, sistemų ir komponentų projektavimas, sprendimų tyrimai ir išlaidų bei laiko nustatymas, prototipų kūrimas, testavimo projektavimas ir atlikimas, saugumo reikalavimų laikymasis, gaminio modifikavimas, tobulinimas ir priežiūra, kai tik jis bus baigtas.

Garbę inžinieriai gali užsidirbti nuo 40 000 iki 50 000 £ per metus, o kai kurie gali uždirbti dar daugiau.


Gauti pagrindinius įsidarbinimo įgūdžius

Profesinis požiūris į mokymą, priimtą LSBU, turės teigiamą poveikį jūsų įsidarbinimo galimybėms. Taip yra todėl, kad mūsų absolventai supranta teoriją, tačiau taip pat gali pasitikėti tokiu mokymu ir pritaikyti savo įgūdžius į darbo vietą.

Baigę programą, turėsite daugybę praktinių įgūdžių, kurie padės jums padaryti darbdaviams patrauklią perspektyvą, pavyzdžiui, gebėjimą atlikti analitinį tyrimą, žinoti tiek analogines, tiek skaitmenines sistemas, sugebėti sukurti modeliavimo modelius , ir sugebėjimas valdyti projektus, naudojant pramonės standartus ir specifikacijas. Pasinaudojus sumuštinių metų patirtimi pramonėje, dar labiau pagerinsite savo užimtumo perspektyvas, kaip naują absolventą.

Įsidarbinimo tarnyba

Antrus metus iš eilės - „The Times“ ir „Sunday Times Good University Guide 2018“, 2019 m.

„LSBU“ norime užmegzti sėkmingą karjerą. Studijų metu ir dvejus metus po studijų baigimo galėsite naudotis mūsų įsidarbinimo tarnyba , kuri apima:

 • Internetinė lenta, kurioje galite pamatyti daugybę paskirties vietų: ne visą darbo dieną, visą ar savanorišką. Taip pat galite nusileisti, kad pamatytumėte "Job Shop" patarėjus, kurie visada gali padėti jums atlikti kitą žingsnį jūsų paieškoje.
 • Mūsų "Careers Gym" siūlo grupines darbo grupes apie CV, interviu metodus ir darbo patirtį, taip pat reguliarius darbdavių įvairiuose sektoriuose pristatymus.

Mūsų Studentų verslo komanda taip pat gali padėti jums pradėti savo verslą ir plėtoti vertingus verslumo įgūdžius.

Paskirties vietos

Tiems studentams, kurie nusprendžia priimti penkerių metų sumuštinių kursą, tretieji metai praleidžiami pramoninėje praktikoje Jungtinėje Karalystėje, o mūsų darbo vietų kūrimo komanda teikia reikiamas rekomendacijas, palaiko ir konsultuoja. Šis ketverių metų sumuštinių variantas yra puiki proga suvokti, kaip pramonė veikia ir nori suvokti prioritetus komercinėje aplinkoje.


Europos pragyvenimo galimybė

Europos studijų patvirtinimas yra prieinamas visuose mūsų "MEng" kursuose. Jei nuspręsite baigti sumuštinį metus užsienyje, jūs mokysitės vienoje iš mūsų Europos institucijų partnerių įstaigų ir tada užbaigsite metus, kuriuose bus sukurta darbo vieta.


Įranga

Mūsų studentai mokosi aplinkoje, kuri yra labai suderinta su pirmaujančiomis technologijomis. Jie įgijo žinių ir mokymų, reikalingų patenkinti būsimus produktų ir paslaugų poreikius. Jūs mokysite naudoti naujausias kompiuterio sąsajos technologijas mūsų Nacionalinėje instrumentų laboratorijoje. Remiantis nacionalinėmis priemonėmis, laboratorijoje yra virtualių prietaisų darbo vietų, kuriose naudojama programinė įranga, įskaitant "Multisim", "Ultiboard" ir "Labview".


Mokymas ir mokymasis

Mūsų dėstytojai turi daug patirties. Nesvarbu, ar jie moko, atlieka mokslinius tyrimus, ar dalyvauja pramonės konsultacijose, jie turi įgūdžių, kurie padės jums pakeisti. Mokysite šiuolaikiškoje, gerai įrengtoje aplinkoje, kurioje rasite sudėtingas technologijas.


Požiūris į mokymąsi

Jūs mokysitės per paskaitas, seminarus, pamokas ir praktinį darbą. Atsižvelgdami į grupes ir individualius projektus, mes vertiname jūsų darbą, pasitelkdami kursų ir egzaminų mišinį, kartu su projekto ir laboratorinių darbų skaičiavimais. Mes taip pat išmokysime jums gyvenimo įgūdžius, reikalingus veiksmingai bendrauti, spręsti problemas, planuoti projektus ir dirbti komandoje, kurie atskleis jus ir suteiks jums geriausias galimybes įgyti norimą darbą, kai baigsite studijas.


Rankų inžinerija

Projektu grindžiamo mokymosi suma, kurią jūs atliksite dėl inžinerijos laipsnio, skiriasi nuo universiteto iki universiteto. "LSBU" siūlome "dizaino ir testo" projektus viso laipsnio metu, o ne sutelkdami juos į visus savo paskutinius metus. Tai reiškia, kad jūs pritaikysite teorinius principus ir spręsite inžinieriaus realias problemas labai anksti savo universiteto karjeroje. Ši inovacijų diegimo patirtis suteikia jums patrauklumo darbdaviams. Inovacijos yra pačioje inžinieriaus kasdienėje veikloje. Inžinieriai ieško praktinių būdų, kaip padaryti dalykus geriau, efektyviau, pigiau, saugiau, stipresni, atsparesni, greitesni, labiau integruojami ir veiksmingesni. Mūsų inžinerijos kursai iš pradžių jus išmokys, kaip plėtoti šiuos svarbiausius įgūdžius ir bruožus.


Parengta šiuolaikinei inžinerinei praktikai

Iš tikrųjų daugelis inžinierių dirbs daugybėje projektų komandų. Vienas iš didžiausių profesionalių turtų, kurį galite turėti, - tai sugebėjimas gerai dirbti šioje komandoje. Štai kodėl kai kurie mūsų moduliai yra bendri visuose mūsų inžinerijos kursuose. Šie moduliai yra apie supratimą apie komercinius prioritetus, kurie formuoja inžinerinę praktiką ir problemų sprendimą. Paskaitų dėstytojai iš visame pasaulyje žinomų kompanijų, tokių kaip "Rolls Royce", skaitė pamokas apie šiuos modulius.


Patekimo reikalavimai

2018 Įėjimas

 • AAB arba;
 • BTEC nacionalinis diplomas DDD arba;
 • Galimybė gauti aukštojo mokslo kvalifikaciją su 39 skirtumais ir 6 nuopelnais, įskaitant 3 matematikos skirtumus ir 3 dalykus fizikoje arba;
 • Lygiavertė 3 lygio kvalifikacija, lygi 144 UCAS taškų
 • 3 lygio kvalifikacija turi apimti matematiką arba fizikos mokslą
 • Pareiškėjai turi turėti 5 GCSE, įskaitant Matematiką ir anglų kalbą arba lygiavertę (pertvarkyta GCSE klasė 4 ar aukštesnė).
 • Mes sveikiname kvalifikacijas iš viso pasaulio. Anglų kalbos kvalifikacija tarptautiniams studentams: IELTS balas 6,0 arba Kembridžo kvalifikacija arba aukštesnio lygio C.
Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 34 daugiau kursų London South Bank University »

Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 26, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 23, 2019
Duration
48 - 66 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Price
9,250 GBP
1 metai Visą darbo dieną dirbantis UK / ES mokestis: 9250 svarų sterlingų; Tarptautinis mokestis: 13125 svarų sterlingų. 1 metai. Neakivaizdinis UK / ES mokestis: 6935 svarai sterlingų; Tarptautinis mokestis: 10937,5 svarų sterlingų
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 23, 2019
End Date
Birželis 5, 2023
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 23, 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Birželis 5, 2023