MEng in Electrical and Electronic Engineering

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Akredituota: IET

"MEng / BEng" elektros ir elektronikos inžinerija paruoš jums, kad galėtumėte konkuruoti dėl įvairias darbo galimybes Jungtinėje Karalystėje ir tarptautiniu mastu. Gausite plačią naujos elektros ir elektroninės inžinerijos bei inžinerinės verslo aplinkos pažinimą, taip pat galėsite plėtoti esminius vadovavimo, valdymo ir bendravimo įgūdžius bei pasaulinę perspektyvą, kurios reikia norint pasiekti inžinerijos karjerą.

Ryšiai, jutiklių technologijos, robotų technika ir greitaeigė elektronika, kartu su naujesnėmis technologijomis, tokiomis kaip mašininis mokymasis ir kompiuterio vizija, sparčiai didina pasaulį, kuriame mes gyvename.

Mūsų programa suteikia jums reikiamų įgūdžių ir patirties, leidžiančių jums patekti į greito elektrinės ir elektroninės inžinerijos pasaulį, kaip naujos kartos, pažangių, prijungtų įrenginių ir sistemų kūrėją.

Ar kada nors susimąstėte, kokie mobilieji telefonai ir planšetės bus panašūs ateityje? Kaip mes galime naudoti palydovus, kad galėtume geriau gyventi? Kaip mes galime padėti žmonėms tobulinant medicinos prietaisus? Kaip atrodys naujos kartos automobiliai ir transporto sistemos? Kaip robotai gali geriau daryti dalykus? Kokie yra tvarūs energijos šaltiniai? Kur mes galime eiti su kosminiu tyrimu? Tai yra kai kurie elektroninių pramonės šakų klausimai, todėl jūs ne vieni, o jūs einate teisinga kryptimi. Pirmieji dveji metai suteikia studentams pagrindinius elektros ir elektronikos inžinerijos įgūdžius, o pažangesniais metais galite pasirinkti galimybes specialistams. Kur įmanoma, mes naudojame praktinius projektų darbus, kurie padės jums tobulinti savo praktinius ir problemų sprendimo įgūdžius.

Ketvirtaisiais metais atliksite atskirą projektą, kuris yra susijęs su departamento atliekamais moksliniais tyrimais, tokiais kaip energetikos sistemų būklės stebėjimas, kompiuterio regėjimas ar naujos kartos belaidžių tinklų patobulinimas arba potencialiai susijęs su pramonei svarbia projektavimo veikla, pvz., Varikliu valdymo įranga ir programinė įranga, skirta intelektinėms transporto priemonėms judėti ir valdyti, arba naujos kartos "daiktų interneto" jutiklių dizainai. Jūs taip pat galite sukurti savo idėjas ir atlikti individualų projektą.

Kandidatai, turintys aukštesnį išsilavinimą, gali užsiregistruoti tiesiogiai 5 metų MGN laipsnį arba pervedimą iš BEng bet kuriame studijų etape iki baigimo. Magistrantūros laipsnis suteikia jums galimybę pasiekti integruotą magistrantūros apdovanojimą ir taip parodyti profesinę pasirengimą darbdaviams.

Studentai iš programos skatinami pasinaudoti galimybėmis metų trukmės pramoninės praktikos ir tarptautinių mainų su universitetų partneriais daugiau nei 20 šalių.

Ši programa yra akredituota Inžinerijos ir technologijos instituto (IET), vienos iš didžiausių pasaulyje inžinerinių institucijų. IET akreditacija yra tarptautiniu mastu gerbiamas standartas, skirtas aukštos kokybės programoms, atitinkančioms profesionalių inžinierių reikalavimus.

Jūsų karjera

Absolventai gali tikėtis rasti darbą tokiose pramonės šakose kaip mobiliosios sistemos, interaktyvios pramogos, robotų sistemų projektavimas, vaizdo apdorojimas, dirbtinis intelektas, ryšiai ir tinklai, automobilių, kosmoso, naftos ir dujų, atsinaujinančios energijos, prietaisų ir medicinos sistemų, taip pat kurių pareigos yra ne inžinerijos srityje, kai jų problemų sprendimo įgūdžiai ir plačios technologijos žinios yra labai vertinamos.

Ką mokysi

Programa apima pirmuosius dvejus pagrindinius elementus, apimančius elektros principus, analoginius ir skaitmeninius elektronikos, matematikos, programinės įrangos kūrimo, mechaninius principus, elektros sistemas ir kasmetinį projektavimo projektą. Modulių pavadinimai ir turinys vėlesniais metais dažnai keičiasi, nes ugdymo programa ir naujos technologijos vystosi. Praėjusiais metais studentai gali tikėtis atlikti pagrindinius modulius su papildomais moduliais, kad galėtų individualizuoti savo mokymosi ar karjeros siekius.

3 metai

Core: skaitmeninės ir programuojamos sistemos, integruotos inžinerijos studijos, inžinerinės operacijos ir valdymas. Tipiški 3 metų variantai yra signalai ir elektroninių sistemų projektavimas, ryšių inžinerija, modeliavimas ir duomenų analizė, kompiuterinė inžinerija, valdymo inžinerija, inžinerinis projektavimas ir signalų bei elektroninių sistemų analizė.

4 metai

"Core: Honors" projektas, skaitmeninis signalų apdorojimas. Tipiški 4 metų variantai yra "Pažangi robotų technika" ir "Mechatronika", "Skaitmeninis dizainas ir kompiuterių architektūra", "Bevieliai ryšiai", "Sistemos lygio projektavimas", "Inžinerinis projektavimas ir analizė", "Kompiuterinio projektavimo arba valdymo inžinerija"

5 metai

Pagrindas: MEng komandos projektas. Tipiški 5 metų variantai yra skaitmeniniai ryšiai, realaus laiko DSP, įterptųjų sistemų taikomosios programos, vaizdo apdorojimas ir mašinos vizija, optiniai ryšiai, kompiuterinių tinklų modeliavimas, belaidės ir mobiliosios komunikacijos sistemos, valdymo sistemos, pramoniniai ryšiai ir tinklai ar būklės stebėjimas.

Patekimo reikalavimai

Visi čia išvardyti įvežimo reikalavimai turėtų būti naudojami kaip orientyras, ir jie turi atspindėti minimalų kiekį, kurį reikia apsvarstyti norint atvykti. Pareiškėjams, kuriems nustatytas sąlyginis vietos pasiūlymas, gali būti paprašyta pasiekti daugiau, nei nurodyta.

1 metai

SQA Aukštesnė

BBBB aukštesnėje, įtraukiant matematiką ir vieną iš fizikos, technologinių studijų ar inžinerijos mokslų

Lygis

CCD su matematika ir fizika

ILC aukštesnė

H1 H2 H3 H3, įskaitant matematiką ir fiziką, plius anglų įprastiniame lygyje O2

IB diplomas

25 taškai turi būti Matematika ir fizika

BTEC

3 lygio pratęstas elektronikos / elektros inžinerijos diplomas, priklausantis DMM, atsižvelgiant į vieneto profilį

2 metai

BTEC

3 lygio išsilavinusios elektros ir elektronikos inžinerijos diplomas DDM

Anglų kalba

Paprastai studentai, kurių pirmoji kalba nėra anglų, privalo turėti akademinio IELTS testo atitikmenį, lygų 6,0, be elementų, mažesnių nei 5,5.

Atkreipkite dėmesį: jei esate iš daugumos anglų kalbančių šalių, gali būti nereikalaujama pateikti papildomų įrodymų apie jūsų anglų kalbos mokėjimą.

Papildoma informacija

Kita akademinė ir profesinė kvalifikacija

Kiekviena paraiška GCU yra nagrinėjama atskirai. Jei neturite įprastos akademinės kvalifikacijos, bet galite įrodyti atitinkamą profesinę patirtį ir (arba) kreditus iš pripažintų profesinių organizacijų, jums gali tekti dalyvauti šiame kurse per Universiteto pripažinimo priešmokyklinio ugdymo programą.

Tarptautiniai Pathways

Jei neatitinkate anglų kalbos reikalavimų, jums gali būti suteikta teisė gauti anglų kalbą universiteto studijų programai.

Mokesčiai ir finansavimas

Mokestis už mokslą dažniausiai priklauso nuo jūsų mokesčio. Koks yra mano studijų mokesčio statusas?

Mokestis už mokslą 2018/19

  • Pagrindinis: 1820 svarų sterlingų
  • RUK: 9250 svarų *
  • ES: 1820 svarų sterlingų
  • Tarptautinė: 11 500 svarų sterlingų

* Bendras mokestis už mokslą už RUK studentus, baigusius trejų ar ketverių metų studijas, yra apribotas 27 750 svarų sterlingų. Škotijos vyriausybei patvirtinus konkrečius mokesčius, jie gali būti pakeisti, kai tik bus patvirtinta.

Jei pradėsite studijas 2018 m. Rugsėjo mėn. Arba 2019 m. Sausio mėn., Tai yra metiniai ar moduliniai mokesčiai, taikomi jūsų kurso trukmei; Tačiau mokesčiai gali keistis. Jei norite gauti išsamią informaciją apie tai, kaip gali keistis mokesčiai, perskaitykite mūsų mokesčius ir grąžinimo politiką.

Papildomos išlaidos

Be kursų mokesčio už mokslą, universitete galite patirti papildomų išlaidų.

Stipendijos

Mes teikiame kokybišką išsilavinimą už sąžiningą kainą; kaip Bendrojo gėrio universitetas, esame pasiryžę pasiūlyti prieinamą aukštąjį išsilavinimą talentingiems studentams, išlaikydami mūsų mokesčius už mokslą ir suteikiant dosnų stipendijų paketą per 2,5 mln. svarų per metus.

Jei turite kokių nors klausimų ar klausimų dėl stipendijų už 2018-1919 m., Susisiekite su studentų apklausų komanda.

Tarptautinės studentų pradžios datos

Naujų tarptautinių studentų orientavimo renginiai prasideda 2018 m. Rugsėjo 14 d. Šis papildomas laikas yra specialiai sukurtas tam, kad padėtų naujiems tarptautiniams studentams įsijungti į JK ir GKU prieš pradedant bendrojo ugdymo ir mokymosi programą.

Per šį laikotarpį vyks daug įdomių ir informatyvių renginių, įskaitant miestelio ir miesto ekskursijas, taip pat sveikinimo renginius, kuriuose galėsite susipažinti su kitais tarptautiniais studentais.

Darbo vieta ir tarptautinis mainai

Norint papildyti ir išplėsti techninius dalyko aspektus, yra galimybių per metus dirbti pramonėje ir tarptautinėse mainų programose.

Akreditacija

Elektros ir elektronikos inžinerijos laipsnį GKU akredituoja Inžinerijos ir technologijos institutas (IET)

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 2018

Apie mokyklą

GCU's vast IT, engineering and construction experience is housed within the School of Engineering and Built Environment. Our supportive staff are experts in their field; well-connected frontrunners in ... Skaityti daugiau

GCU's vast IT, engineering and construction experience is housed within the School of Engineering and Built Environment. Our supportive staff are experts in their field; well-connected frontrunners in areas such as IT security and web development, environmental science, telecommunications, surveying and building services. Our research into built environment and connections with industry leaders in growing markets such as games design make us an exciting choice for students, staff and researchers. Skaityti mažiau