MEng mechaninės ir automobilių inžinerijos projektavimo ir plėtros srityje

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Įvadas

Tarptautiškumas yra labai svarbus Esslingen Universiteto aukštosios mokyklos bruožas . Mes turime įvairių kultūrų studentų, kurie studijuoja, dirba ir gyvena kartu. Šie kultūrų mainai ir bendradarbiavimas suteikia didelę pridėtinę vertę mūsų magistrantūros studentams.

Esslingeno universitetas palaiko nuolatinius ryšius su daugeliu svarbiausių tarptautinių kompanijų. Tai svarbu kuriant, planuojant ir dėstant mūsų programas, ir tai labai naudinga studentų praktinio semestro metu. Esslingeno universiteto magistro kursus reguliariai akredituoja žinomos asociacijos, tokios kaip FIBAA ir ASIIN.

Esslingen: ideali vieta mokytis

Esslingeno mieste gyvena daugiau kaip 93 000 gyventojų. Jis įsikūręs vynuogynuose, iš kurių atsiveria vaizdas į Neckaro slėnį. Štutgartas, sostinė Badenas-Viurtembergas, yra tik 20 kilometrų.

„Esslingen“ istorija siekia daugiau nei 1200 metų - istoriją, kurioje tradicijos ir pažanga vyko kartu. Nuo pat industrializacijos Esslingen buvo patrauklus pramonės ir verslo centras. Čia įsikūrė daugybė tarptautinių kompanijų, tokių kaip „Daimler“, „Eberspächer“ ir „Festo“.

Istlininis Esslingeno miesto centras su savo rąstiniais namais, kavinėmis ir įvairialypiu kultūriniu gyvenimu yra ideali aplinka sėkmingam studijų laikui.

„Esslingen“ inžinerijos magistras projektavimo ir plėtros srityje automobilių ir mechaninėje inžinerijoje (DDM) yra orientuotas į pažangių žinių ir gebėjimų teikimą sudėtingų inžinerinių sistemų projektavimo ir plėtros srityje. Ja siekiama studentams suteikti galimybę sėkmingai susidoroti su įvairiais šiuolaikinių, tuo pat metu vykstančių inžinerijos plėtros projektų aspektais. Be pažangių techninių paskaitų ir laboratorijų, tarpkultūriniai, tarpdisciplininiai studentų projektai yra programos dalis. Per jas studentams suteikiama galimybė dalytis ne tik savo specialiomis žiniomis, bet ir kultūrinėmis aplinkybėmis realiame darbo scenarijuje. Šiuolaikiška vienalaikė inžinerija reikalauja specialisto kvalifikacijos ir žinių bei sugebėjimo ir noro dirbti tarpdisciplininėje ir tarptautinėje komandoje. Kurso tikslas yra perduoti šiuos įgūdžius.

Įdomu ir novatoriška

Inžinerijos magistras - DDM - yra programa, kurios tikslas yra paruošti studentus sudėtingam darbui pagrindinėse globalios mechaninės inžinerijos ir automobilių inžinerijos pramonės projektavimo ir plėtros srityse.

Pagrindinius programos modulius sudaro paskaitos apie pažangų medžiagų atsparumą, medžiagų technologijas, dinamines sistemas, gamybos dizainą, oro ir skysčių dinamiką bei keletą papildomų dalykų. Programos absolventai yra kvalifikuoti dirbti tokiose srityse: Automobilių pramonė ir komponentų tiekėjai, mechaninės inžinerijos pramonė, proceso inžinerijos pramonė ir inžinerinės konsultacijos.

Pagrindinės įgyjamos kompetencijos ir kvalifikacija apima problemų sprendimo know-how, pagrįstą tinklo žiniomis pagrindinėse projektavimo, kūrimo, modeliavimo ir gamybos technologijų kryžkelėse, taip pat gebėjimą užtikrintai bendrauti ir veikti tarptautinėje / tarpkultūrinėje aplinkoje. šiuolaikinės pramonės.

Studijos Europos mechanikos ir automobilių inžinerijos pramonės centre

Esslingeno universitetas turi senas tradicijas mokyti mechanikos ir automobilių inžinierių. Įkurtas 1914 m. Kaip Karališkasis mechanikos inžinerijos koledžas, universitetas visada pasinaudojo savo vieta viename didžiausių Europos pramonės centrų, todėl yra glaudžiai susijęs su šalia esančiomis įmonėmis, įskaitant daugybę pasaulinių technologijų lyderių, tiek mechaninės ir automobilių inžinerijos srityje, tokiose kaip „Daimler“, BOSCH, FESTO, „Porsche“, „Index“ ir daugelis kitų.

Fakultetas ir dėstymo filosofija

Fakulteto dėstymas susideda iš Esslingeno universiteto dėstytojų ir ekspertų iš mūsų verslo partnerių. Kadangi esame tvirtai įsipareigoję suteikti studentams praktinių žinių, daugelis mūsų kursų yra orientuoti į komandą, įskaitant atvejų analizę, įmonės vizitus ir projekto darbą. Jų dėka studentams suteikiama galimybė dalytis ne tik savo specialiomis žiniomis, bet ir kultūrinėmis aplinkybėmis realiame darbo scenarijuje.

Inžinerijos magistrantūros studijų programa

Magistro baigiamasis darbas

 • Mokslinis darbas, dokumentacija, gynyba

Lengvi inžinierių įgūdžiai

 • Lengvi inžinierių įgūdžiai

Gamybos dizainas

 • Į gamybą orientuotas gaminio dizainas
 • Produkto gyvavimo ciklo valdymas laboratorijoje

Dinamika

 • Kelių kūnų sistemos
 • Kelių kūnų sistemų modeliavimas

Vibracija ir akustika

 • Vibracija
 • NVH automobilių sistemose
 • Laboratorinė kompiuterinė vibracijos analizė (CAT)

Aero ir skysčių dinamika

 • Pažangi skysčių dinamika; Šilumos perdavimas; Skaičiavimo
 • Skysčių dinamika

Komandos projektas

Išplėstinė medžiagų stiprybė

 • Lengvo svorio dizainas
 • Išplėstinis baigtinių elementų metodas

Pažangi medžiagų technologija

 • Sistemos projektavimas; Pažangiosios inžinerinės medžiagos;
 • Paviršiaus technologija; Atvejo analizė

Konstrukcijų vientisumas

 • Konstrukcijų vientisumą; Gedimų analizė

Matavimo ir bandymo metodai

 • Vibracijos ir akustikos matavimas
 • Laboratorinė vibracija ir akustikos matavimas

Sauga ir patikimumas

 • Patikimumas; Eksperimento planavimas; Aktyvi ir pasyvi automobilių sauga

Kalbų ir kultūros programa rugsėjo mėn

Be to, vokiečių klasei siūloma lygiagreti studijų programa vėliau.

Bendra trukmė: 3 semestrai (18 mėnesių)

Priėmimo sąlygos

 • Automobilių inžinerijos, mechanikos inžinerijos ar lygiavertis bakalauras;
 • Du konfidencialūs rekomendaciniai laiškai;
 • Motyvacinis laiškas (ranka parašytas);
 • Anglų kalbos testas;
 • Papildomus reikalavimus rasite svetainėje;
 • Mokestis už mokslą: nėra mokesčio už mokslą.

Paraiškų teikimo terminas: kovo 31 d

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Engineering, economics and management, social and nursing sciences make up the pillars of teaching at Esslingen University of Applied Sciences.

Engineering, economics and management, social and nursing sciences make up the pillars of teaching at Esslingen University of Applied Sciences. Skaityti mažiau