MFA fotografija (UCA Farnham)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso apžvalga

Šis retas dvejų metų MFA fotografijos kursas, turintis tarptautiniu mastu pripažintą ir apdovanojimą pelniusį dėstytoją, suteikia jums unikalią galimybę tapti tikrais fotografijos srities ekspertais.

Apdovanojimus pelniusios fotografės Anna Fox vadovaujama ir palaikoma išskirtinės komandos - įskaitant apdovanojimus pelniusį fotografą Karen Knorr, fotografą ir vaizdo menininką Ori Gersht, profesoriaus bendradarbį Sunil Gupta ir talentingą sesijos personalą - gausite įrankius, laisvę ir laikas patobulinti savo įgūdžius ir rasti savo profesinę vietą pramonėje.

Unikalus šio MFA fotografijos kurso bruožas yra neįtikėtinos pasaulinės perspektyvos, dėka studentų kohortos tarptautinio pobūdžio, personalo ir pramonės ryšių. Kursas palaiko glaudžius ryšius su visame pasaulyje garsiomis institucijomis, įskaitant Indijos nacionalinį dizaino institutą, ir yra galimybių mokytis ten ir kitose įstaigose visoje Europoje ir Kinijoje.

Studentai taip pat turi galimybę bendradarbiauti su studentais iš viso pasaulio įgyvendinant tam tikrus projektus ir eksponuoti savo darbus tarptautiniu mastu. Ankstesni absolventai eksponuoja darbus fotografijos festivaliuose Kinijoje ir Indijoje.

Farnhamo miestelis turi savitą ir svarbią fotografijos istoriją, o per daugelį metų įgijo garsių absolventų tarptautinę reputaciją - nuo vėlyvosios Jane Bown ir Paulo Seawrighto iki Davido Moore'o ir Natašos Caruana.

Turėsite daugiau laiko tyrinėti savo amatus ir kūrybines idėjas, taip pat ištirti, ką darysite per savo profesinę karjerą, nesvarbu, ar tai būtų praktiška, ar teorinė, ar jų derinys.

Kurso vienetai yra skirti palaikyti jus kelyje, kai praktikuojate savarankiškai ir savarankiškai.

Jūs galėsite laisvai atrasti praktikos džiaugsmą, tyrinėti įvairius metodus, medžiagas ir teorijas bei patobulinti savo tyrimų įgūdžius. Atlikę išsamius karjeros tyrimus, sužinosite, kurioje fotografijos srityje norėtumėte dirbti, ir tada eisite į atitinkamas darbo vietas, padėdami kaupti gyvybiškai svarbią patirtį ir kurti tinklų galimybes.

Kurso informacija

Vienerius metus

Kritinės perspektyvos

 • Dalyvaudami paskaitų, diskusijų seminarų sesijose ir parašytais darbais kartu su magistrantūros magistrantūros studijų programos studentais išnagrinėsite šiuolaikinės praktikos prasmę ir darbo metodus.
 • Kartu sužinosite apie daugybę teorinių ir kritinių diskusijų, kurios padarė didelę įtaką naujausiai šiuolaikinei praktikai. Suprasdami, kaip tai susiję su politiniu ir socialiniu kontekstu, atsižvelkite ir į medžiagą, kurią naudojate, ir kaip ją galima panaudoti platesnėje kultūroje.

Tiriamoji praktika

 • Būsite išbandyti ir išbandyti idėjas, metodus ir medžiagą, kad praplėstumėte savo žinių ir interesų sritis. Mes tikėsimės parodyti savo smalsumą, eksperimentuoti, rizikuoti ir būti drąsiems.
 • Jūs sukursite tikrąjį jausmą, kokias medžiagas ir įrankius norite naudoti ir kodėl, taip pat paklausimus, kuriais norite vadovautis, ir kodėl. Jūs atrasite savo amatų džiaugsmą ne tik fotografijos ir teorijos praktikoje, bet ir kurdami bei tirdami savo idėjas.

Moksliniai tyrimai ir plėtra

 • Norėdami iš tikrųjų suprasti, kaip moksliniai tyrimai yra visiškai integruoti į jūsų praktiką, įgysite įgūdžių išsamiai ištirti tam tikrus metodus, metodus, teorijas ir praktiką, toliau tęsti savo eksperimentinį darbą.
 • Taip pat nuodugniai ištyrinėsite fotografijos industriją ir jos dukterines įmones pasauliniu mastu, kad geriau pasiruoštumėte profesinei praktikai ar kitai karjerai.

Tarptautinė birža (neprivaloma)

 • Dėka kurso ryšių su įvairiomis pasaulyje pirmaujančiomis tarptautinėmis institucijomis, įskaitant Indiją, Švediją, Ispaniją ir JAV, turėsite galimybę studijuoti užsienyje. Geriausia, jei tai būtų antrųjų metų antri metai arba trečių kursų antri metai.

Metai du

Pažangi praktika

 • Tęsdami savo studijas Pirmaisiais metais, remkitės savo tyrimais ir kritiškai įvertinsite tai, taip pat ir savo praktiką, pagyrę savo įgūdžius kurdami savo galutinio projekto koncepciją. Tikimasi, kad sugalvosite novatoriško projekto idėją, kuri jus palaikys visus metus.
 • Jūs taip pat užbaigsite darbo vietą, kurią ištyrėte pirmaisiais metais.

Baigiamasis projektas

 • Galutinis projektas yra jūsų studijų kulminacija ir turėtų visiškai parodyti jūsų įgytus įgūdžius ir aistras. Galite pasirinkti pateikti tik praktikos baigiamąjį projektą, tik teorijos kūrinį arba jų derinį.
 • Jei pateikiate tik praktinio darbo baigiamąjį projektą, jis turėtų pasiekti ankstesnių projekto padalinių nutarimą ir įrodyti pažengusių konceptualių, teorinių ir techninių galimybių įrodymus per ilgą savarankiškų studijų laikotarpį. Tik teorijos baigiamasis projektas suteikia jums galimybę atlikti nuolatinį tyrimą, kuris parodo jūsų intelekto ir teorijos suvokimą apie jūsų paklausimą, o derinys leidžia pateikti praktinio darbo rinkinį kartu su trumpesniu parašytu kūriniu.

Tarptautinė birža (neprivaloma)

 • Dėka kurso ryšių su įvairiomis pasaulyje pirmaujančiomis tarptautinėmis institucijomis, įskaitant Indiją, Švediją, Ispaniją ir JAV, turėsite galimybę studijuoti užsienyje. Geriausia, jei tai būtų antrųjų metų antri metai arba trečių kursų antri metai.

Mokesčiai ir papildomos kursų išlaidos

Mokestis už mokslą

Kursų mokestis už įvažiavimą į 2020 m. Yra:

JK ir ES studentai (dieniniai):

 • Pirmieji metai: £ 5,330
 • Antrieji metai: 4610 svarų sterlingų

Tarptautiniai mokesčiai per metus (visą darbo dieną):

 • Tarptautiniams studentams - £ 10 830 (standartinis mokestis)
 • Tarptautiniams studentams - 10 390 svarų sterlingų (visas išankstinio mokėjimo mokestis)

Papildomos kursų išlaidos

Be mokesčio už mokslą, skaitykite papildomas kursų išlaidas iki 2020 m.

Šie mokesčiai yra teisingi tik nurodytais mokslo metais. Išlaidos gali padidėti kiekvienais metais studento tęstinės registracijos į kursus laikotarpiu atsižvelgiant į infliaciją (atsižvelgiant į bet kokią maksimalią reguliuojamą studijų mokesčio ribą). Bet koks tęstinių studentų koregavimas bus RPI-X prognozuojamu greičiu arba mažesnis.

Mokesčio nuolaidos ir stipendijos

Palaikydami visus dabartinius mūsų studentus ir naujausius JK ir ES absolventus, kad jie pereitų į kitą studijų lygį, mes sukūrėme naują mokesčių nuolaidų asortimentą įvairiuose kursuose.

 • Skaitykite daugiau apie mokesčių nuolaidas

Įranga

Mes turime tris visiškai įrengtas fotografijos studijas; spalvoti ir nespalvoti tamsūs kambariai tradiciniam spausdinimui iš mažų, vidutinių ir didelių formatų negatyvų; skirta skaitmeninė sritis su vidutinio ir didelio formato spausdintuvais ir aukštos specifikacijos skaitmeniniais skaitytuvais. Mūsų internetinėje parduotuvėje yra tiek analoginių, tiek skaitmeninių fotoaparatų ir apšvietimo.

Kurso jungtys

Šio kurso metu jūs susidursite su galimybių pasauliu

Pramonės nuorodos

Mūsų kursas palaiko daugybę ryšių su panašiomis institucijomis visame pasaulyje, įskaitant meno ir dizaino institutus bei universitetus Indijoje, Pakistane, JAV, Švedijoje, Prancūzijoje ir Ispanijoje.

Profesiniai kontaktai ir įprastos pramonės paskaitos yra neatsiejama šio kurso dalis ir suteikia galimybę pasimokyti iš fotografų ir menininkų kalbėtis apie jų profesinę praktiką. Mūsų fotografijos pramonės saitai apima: „Metro Imaging“; Genesis; Simono Robertso studija; Fotografijos asociacija; Karališkoji fotografijos draugija; Martin Parr fondas; „Fotofusion“ galerija; Suomijos fotografijos muziejus; Lagoso nuotraukų festivalis; „Dillon + Lee“ galerija, NY; Įspūdžių galerija; Fotografija ir Archyvų tyrimų centras; „Tate Modern“; Fotogalerija „Cardiff“ ir „Autograph ABP“.

Neseniai atvykę paskaitininkai yra:

 • Martinas Parras
 • Val Viljamsas
 • Sara Pickering
 • Helen Sear
 • Džiaugsmas Gregory
 • Susan Lipper
 • Ewanas Spenceris
 • Eileen Perrier.

Karjera

Šio kurso absolventai dirba įvairiose susijusiose karjerose, įskaitant:

 • Daktaro laipsnis ir tyrimai
 • Redakcinė, mados, dokumentinių ir vaizduojamojo meno fotografija
 • Reklama
 • Redagavimas ir kuratorių žinutės
 • Galerijos ir projektų valdymas
 • Rašymas
 • Mokymas
 • Techninė pagalba.

Tolesnis tyrimas

Galbūt norėsite atlikti papildomus tyrimus ar tyrimus, kad galėtumėte dar labiau specializuotis.

Patekimo reikalavimai

JK atvykimo reikalavimai

 • Pagyrimo laipsnis arba lygiavertė kvalifikacija dalyke arba susijusi disciplina

ir / arba

 • Atitinkama darbo patirtis, parodanti jūsų galimybes mokytis magistrantūroje.

Taip pat bus svarstomi pareiškėjai, galintys pagrįsti priėmimo į tam tikrą projektą pavyzdį ir pademonstruoti savo galimybes patenkinamai baigti kursą.

Tarptautiniai atvykimo reikalavimai

Norėdami peržiūrėti lygiaverčius atvykimo reikalavimus savo šaliai, apsilankykite mūsų svetainėje.

Jūsų portfelis

Šiame kurse jums reikės apsilankyti pareiškėjų dieną ir atsinešti savo aplanką įvertinimui. Papildoma informacija apie tai, kaip sudaryti aplanką, ir konkretūs reikalavimai įtrauktiniems darbo pavyzdžiams bus pateikta kandidatų portale po to, kai pateiksite paraišką.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

„Oskarą“ pelnę kino režisieriai, visame pasaulyje garsūs mados dizaineriai, televizijos laidų vedėjai, garsenybių juvelyrai ir Turnerio premijos nominantai yra tik keletas aukšto lygio University for ... Skaityti daugiau

„Oskarą“ pelnę kino režisieriai, visame pasaulyje garsūs mados dizaineriai, televizijos laidų vedėjai, garsenybių juvelyrai ir Turnerio premijos nominantai yra tik keletas aukšto lygio University for the Creative Arts absolventų. Kaip specializuotas kūrybinių menų universitetas, savo studentams sukūrėme unikalią bendruomenę, kurioje bendraminčiai gali dalytis kūrybiniu procesu ir įkvėpti vienas kitą. Skatinamas bendradarbiavimas tarp kursų. Dailieji menininkai mokosi kartu su jaunais filmų kūrėjais ir mados dizaineriais, kurie dirba kartu su architektais. Tokiu būdu mūsų studentai gauna naudos iš įvairių disciplinų. Pasirinkę mokytis pas mus, suteiksite laisvės atrasti savo asmeninį stilių, laimėdami derinant pramonei orientuotus kursus, moderniausias galimybes ir įkvepiančius ekspertus. Skaityti mažiau
Kenterberis , Epsom , Farnhamas , Ročesteris , Maidstone , Molesey , Barnsley + 6 Daugiau Mažiau