MFA kino ir žiniasklaidos menas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Programos santrauka

MFA filme

Mūsų unikali programa suteikia visų lygių studentams galimybę vystytis kaip įdomūs ir įvairialypiai kūrybingi profesionalai ir žiniasklaidos menininkai. Studentai dirbs su įvaizdžiu ir garsu, kad galėtų pramogauti, informuoti, įtikinti ir iššūkis, naudojant ir tradicines, ir naujas žiniasklaidos formas. Jie sukurs supratimą apie filmų, vaizdo, garso ir interaktyviosios žiniasklaidos produkcijos disciplinas, todėl šį supratimą turi remtis tradiciniais ir konvergentais žiniasklaidos kūriniais.

Filosofijos ir žiniasklaidos meno magistrantūros studijų magistras yra galutinis studentų, norinčių siekti karjeros, kaip žiniasklaidos kūrėjų profesionalų ir menininkų, arba norinčių mokyti kolegijoje ar universitete, laipsnis. Studentai gali nagrinėti įvairius žiniasklaidos gamybos žanrus - kompiuterinę animaciją, dokumentinę, eksperimentinę laikmeną, grožinę literatūrą, diegimą, interaktyvų meną ir garso dizainą - su studijų programa, kuri suteikia pagrindines žinias apie žiniasklaidos technologijų, teorijos, kritinės istorinį kontekstą ir žiniasklaidos verslą, tuo pačiu siūlant aukštesniojo išsilavinimo ir mentorių kursus konkrečioje jų interesų sferoje.

Mūsų programa turi tris skirtingus įvažiavimo punktus ir nuo 2-3 metų skiriasi nuo 2-3 metų, priklausomai nuo to, nuo kurios programos pradžios pradėsite. Šis požiūris leidžia mums kviečiame kūrybinius studentus bet kuriame vystymosi etape. Kai būsite įtrauktas į programą, Magistro studijų programos direktorius dirbs su jumis, kad sukurtumėte tinkamą mokymo programą, pagrįstą jūsų unikaliais poreikiais.

Mes turime vietą visiems kūrybingiems filmų ir žiniasklaidos menininkams - nesvarbu, ar esate nauji laukai, ar reikia pradėti tvirtą pagrindą prieš pradėdami savo disertacijos projektą, ar esate pasiruošę pasinerti tiesiai į disertacijos kūrimą. Pasirinkite kitą žingsnį ir pritaikykite šiandien!

Gyvenimo aprašymas

Yra 3 skirtingi programos etapai, padedantys studentams įgyti specializuotų įgūdžių ir kūrybinių išteklių, reikalingų gamybiniam bendradarbiavimui. Kino ir žiniasklaidos meno programos studentai studijuoja istoriją ir kritines teorijas, kurios sudaro pagrindą jų darbui, kad būtų suprastas jų kūrybos rezultatų kontekstas ir būtų galima įvertinti jo efektyvumą.

Studentai turės galimybę kreiptis dėl pažengusios padėties priimant į darbą. Išplėstinė būsena leis studentui pradėti programą II ar III fazėje.

  • I etapas - pagrindinis (6 semestrai, 64 kreditai)

Daugelis studentų pradės programą šiame etape. Pirmąjį semestrą jis sukuria tvirtą pagrindą teorijoje ir istorijoje bei intensyviai įvedamas rašymo ir gamybos įgūdžių įvairiose žiniasklaidos platformose.

  • II etapas - tarpininkas (5 semestrai, 52 kreditai)

Susitikę su magistro programos direktoriumi, studentai parengs pritaikytą studijų planą, leidžiantį atlikti meninį tyrimą, plėtodama techninius įgūdžius, kad galėtų atlikti savo disertacijos projektą.

Studentai pradės sutelkti dėmesį į vieną ar daugiau žiniasklaidos gamybos, kompiuterinės animacijos, dokumentinių, eksperimentinių laikmenų, grožinės literatūros, diegimo, interaktyvios meno ir garso dizaino ar individualizuotos hibridinės formos srityse.

Pavyzdžiui, studentas, siekiantis profesinės ir meninės raidos, kaip dokumentinio režisieriaus, galėtų pasinaudoti dokumentinių seminarų istorija ir dokumentiniais seminarais bei pažangiais dokumentais. Taip pat yra pasirenkamų dalykų ir nukreiptų studijų pažangiosios gamybos (pvz., Kinematografijos, gamybos, redagavimo ir interaktyviosios žiniasklaidos priemonės), todėl norintis dokumentarininkas taip pat galėtų pasirinkti kursus interaktyvioje žiniasklaidoje ir kompiuterių animacijose.

  • III fazė - aukštesniojo lygio specialistas (4 semestrai, 40 kreditų)

III fazės studentai yra pasirengę pradėti savo disertacijos projektą. Studentai susitinka su savo programos patarėjais, norėdami pasirinkti kursus, kurie palaiko jų disertacijos darbą, taip pat jų konkrečius mokymosi poreikius. Be to, studentai daugiausia dėmesio skiria meninio vizijos ugdymui per disertacijos pasiūlymo procesą, kurdami naujus įgūdžius ir mokydamiesi pažangių gamybos metodų. MFA gamybos seminaras yra pagrindinė programos sudedamoji dalis ir studentams teikiama parama, siekiant sukurti nuolatinį darbą kolektyvinėje, kūrybinėje bendruomenėje. MFA gamybos seminare studentai pristatė nebaigtus darbus savo kolegoms ir fakulteto kritikams.

Baigę savo disertacijos projektą, visi studentai dalyvauja viešajame MFA darbų peržiūroje per metus. Tai paskutinis MFA reikalavimas ir studentų pasiekimų šventė.

Jūsų pradinio taško nustatymas (aukštesnysis išsilavinimas)

Nors daugelis mūsų studentų pradeda programą I fazėje, mes pripažįstame, kad ne visi studentai reikalauja, kad visos pagrindinės mokymo programos žiniasklaidoje ir teorija būtų įtrauktos į mokymo programą. Siekiant užtikrinti, kad studentai iš visų lygių surastų vietą mūsų programoje, turite galimybę kreiptis dėl pažangiosios padėties paraiškų teikimo metu.

Kad padėtumėte nustatyti, ar jums reikia aukštesnio lygio, apsilankykite toliau pateiktuose profiliuose. Atkreipkite dėmesį, kad tai tik tipinių profilių pavyzdžiai, o jei jūsų fonas nėra aiškiai aprašytas žemiau, mes dirbame su jumis visame paraiškų procese, kad įsitikintumėte, jog pradedate programą tinkamu etapu.

Studentai, kurie prasideda I etape:

  • Bakalauro laipsnis meno, komunikacijos, humanitarinių ar socialinių mokslų (pvz., Vaizduojamojo meno, grafinio dizaino, žurnalistikos, literatūros, psichologijos ir kt.) Srityje, taip pat paėmė vieną ar dvi įžangines klases scenarijuje, kino / televizijos gamybos ir / ar žiniasklaidos studijose.
  • Bakalauro laipsnį nesusijusioje studijų srityje, pavyzdžiui, verslo ar inžinerijos srityje, bet atrado aistra apie regimąjį pasakojimą vasaros žiniasklaidos programoje, semestre užsienyje arba per profesines galimybes ir nori plėtoti savo žiniasklaidos meno įgūdžius.
  • Baigė bakalauro studijų programą susijusioje srityje prieš keletą metų ir nori pamokyti pagrindus prieš pradedant baigiamąjį darbą.

Jūsų portfelis turėtų parodyti jūsų kūrybinės žiniasklaidos kūrimo ir kritinio mąstymo potencialą ir parodyti tam tikras pastangas naudoti išraiškos priemones. Pagrindinis dėmesys turėtų būti skiriamas originaliam darbui ar vaizduojamam menui, kurio esate pagrindinis kūrėjas, su jūsų indėliu (-ais), aiškiai nurodytu (-ais) kredituose arba darbo aprašyme

Studentai, kurie pradeda programą I etape, privalo užimti 64 kreditus / 6 semestrus visą darbo dieną.

Studentai, kurie prasideda II fazėje:

  • Turite bakalauro laipsnį susijusioje srityje, pvz., Kino / televizijos produkcijos, žiniasklaidos meno, dailės, teatro meno, žurnalistikos. Jūsų portfelis turėtų parodyti savo kūrybinius įkvėpimus ir siekius, taip pat technines žinias apie vieną ar daugiau žiniasklaidos priemonių.
  • Jūs turite bakalauro laipsnį nesusijusioje srityje, bet profesionaliai dirbote komercinėse žiniasklaidos produkcijose ir norite sukurti savo meninę viziją ir pažangius techninius įgūdžius, kad ją išreikštumėte. Jūsų portfolio turėtų parodyti gamybos patirtį ir pagrindinius techninius įgūdžius ir parodyti savo kūrybinį potencialą kaip žiniasklaidos menininką.

Studentai, kurie pradeda programą II etape, privalo užimti 52 kreditus / 5 semestrus visą darbo dieną.

Studentai, kurie prasideda III fazėje:

  • Jūs turite BFA filmų / TV / žiniasklaidos produkcijos gamyboje ir (arba) kai kurių profesionalių gamybos patirtį. Galbūt jūs mokėte kino studijas ar gamykitės ne visą darbo dieną ir norite baigti kursą. Jūsų portfelis apima darbus, kurie demonstruoja techninius įgūdžius ir meninį potencialą, ir jūs turite puikias nuorodas iš akademinių ir profesinių kontaktų. Turite tam tikrų konkrečių idėjų, kuriuos norite tęsti.

Studentai, kurie pradeda programą III fazėje, privalo užimti 40 kreditų / 4 semestrus visą darbo dieną.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Emerson College is internationally recognized as the nation’s premier institution of higher learning devoted to communication and the arts.

Emerson College is internationally recognized as the nation’s premier institution of higher learning devoted to communication and the arts. Skaityti mažiau