MFA MK

Magistrantūros studijų programa suteikia jums aukštąjį išsilavinimą ekologiniu požiūriu orientuoto meno srityje, pritaikytą įvairioms sritims. Baigus magistro laipsnį, jūs parengsite galutinę parodą, kurios kokybė parodys, kad meno praktikoje įgijote magistro laipsnį.

Studio studijos kartu su MFA / MA studentų studijos meno srityje sukuria meninę praktiką. Šie moduliai numato studijas pagrįstą eksperimentavimą ir inovacijas, leidžiančias sukurti daugybę darbo.

Studijų metodika - tai mokomųjų studijų kursų serija, nagrinėjanti meno metodiką

Teorija ir menas

MFA / MA Art

Paraiškos priimamos nuolat. Paraiškos pateikimo terminas yra vasario 1 d. Kasmet, nors vėluojančios paraiškos gali būti priimtos, jei visos vietos nėra užpildytos. Visi tinkami kandidatai apklausti asmeniškai arba telefonu.

Pareiškėjai turėtų turėti bakalauro laipsnį su pirmosios ar antrosios klasės apdovanojimais dailėje; arba bakalauro laipsnį su dailės magistro laipsniu su GPA arba 3,50 ar daugiau; arba lygiaverčio pasiekimo įrodymai. Neįvykdyto portfelio atveju gali būti priimtas bakalauro laipsnis su mažesne antrosios klasės / 2.2 pagarba / GPA 3,0.

Užsieniečiai

Užsienyje esantys pareiškėjai iš ES nepriklausančių šalių privalo laikytis Airijos imigracijos taisyklių dėl paso, vizos, finansinio gyvybingumo ir akivaizdaus studento statuso (pvz., Kolegijos pritarimo raštas).

Anglų kalbos reikalavimai ne anglų kalbos vertintojams: šios kategorijos kandidatai turėtų turėti anglų kalbos mokėjimo, kuris yra mokymosi kalba. Jie turės pateikti IELTS, nebent jų pagrindinis išsilavinimas būtų atliktas anglų kalba, kurio patvirtinimas turi būti pateiktas.

Daugiau informacijos apie koledžą ir priėmimo procesą rasite apsilankę adresu https://www.burrencollege.ie/programmes/mfa-ma-in-art-ecology/.

Susisiekti: Lisa Newman, pried@burrencollege.ie

Kaina

  • ES mokslas - 9 500 eurų
  • Tarptautinė mokykla € 17886

Programos mokestis 435 eurų Veiklos mokestis 330 eurų
Neprivaloma fakulteto kelionė į Londoną 690 eurų
Neprivaloma fakulteto kelionė į Berlyną 690 eurų
Baigimo mokestis 75 eurų

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Burren College of Art »

Šis kursas yra Campus based
Duration
2 metų
Dieninės
Price
17,886 EUR
ES mokestis 9 500 EUR / tarptautinis mokestis 17 886 EUR
Deadline
Susisiekti su mokykla
Rolling deadline
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Rolling deadline
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Rolling deadline
End Date