Muzikos kompozicijos ir atlikimo galimybės konservatorijoje panašiame kontekste

Tobulinkite savo, kaip muzikos kompozitoriaus, įgūdžius konservatorijoje primenančioje aplinkoje šioje muzikos programos magistrantūroje, glaudžiai bendradarbiaudami su mūsų fakultete tarptautiniu mastu pripažintų kompozitorių. Specializuojamės tradicinėje kompozicijoje, elektroninėje kompozicijoje ar kompozicijoje, skirtoje kino ar muzikos teatrui. Aktyviai dalyvausite savo darbo atlikime, bendradarbiausite su kompozitoriais, muzikantais ir kitais menininkais Niujorke ir visame Niujorke.

Taip pat yra filmų, daugialypės terpės ir dainų kūrimo balų koncentracijos.

Ką sužinosite

  • Kaip komponuoti savo dizaino kūrinius.
  • Kaip pasirinkti geriausią muzikinės kompozicijos karjeros praktiką.
  • Kaip į savo kūrybą integruoti choreografus, vaizduojamuosius menus, rašytojus, filmų kūrėjus ir kitus kitų sričių mokslininkus.
  • Muzikiniai, techniniai ir tarpasmeniniai įgūdžiai pasinerdami į šią profesiją - susidursite su pagrindiniais specialistais, asociacijomis ir pramonės aplinka.
  • Muzikos tyrimai.
  • Muzikos istorija ir literatūra.
  • Muzikos teorija.

Ši programa reikalauja ne mažiau kaip 36 balų arba kreditų. Prieš pradėdami, laikysite muzikos teorijos, fonetinių įgūdžių ir muzikos istorijos įvertinimo testus.

Be MM programos, mes taip pat siūlome aukštesniojo lygio magistro pažymėjimą: Profesinės muzikos studijos.

Kaip jūs išmoksite

Pagrindiniai ir pasirenkamieji kursai

Į 36 balų studijų programą įeina 6 taškai: muzikos tyrimai ir muzikos istorija / literatūra; 17 taškų muzikos kompozicijoje, įskaitant privačias studijas mūsų fakultete, atlikimo praktiką, NYU kompozitorių forumą ir kompozicijos seminarą; ir 10 balų pasirenkamuosiuose kursuose, leidžiančius jums pritaikyti savo programą pagal savo konkrečius interesus ir muzikinius tikslus. Pasirenkamuosius kursus sudaro filmų ir daugialypės terpės įvertinimas, pažangiausias instrumentinis dirigavimas ir pažengusioji kompiuterinė muzika: sintezė ir kompozicija.

Savo darbo atlikimo galimybės

Būdamas šios programos studentas, jūs aktyviai dalyvausite savo kūrinių planavime ir atlikime, koncertuosite ir skaitysite NYU performanso grupių rezidencijose, mokyklą atliekančius ansamblius, taip pat kamerines grupes, specialiai pasamdytas konkretiems kompozicijos koncertams. Turėsite daugybę galimybių bendradarbiauti su atlikėjais, šokėjais, aktoriais ir daugialypės terpės programomis. Mūsų skyriuje vyksta labai aktyvus bendradarbiavimas su Muzikos technologijų, Džiazo studijomis bei Instrumentinio ir Vokalinio atlikimo programomis. Be to, mes labai aktyviai bendradarbiaujame su muzikantais ir kitais menininkais iš Niujorko.

Kompozitorių forumas

Per mūsų skyriaus savaitinį kompozitorių forumą turėsite galimybę susitikti ir dirbti su visame pasaulyje garsiais kompozitoriais ir atlikėjais, per semestrą paruošti dvi studentų vitrinas ir dalyvauti svarbiausiuose Niujorko naujos muzikos koncertų sezono renginiuose.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 14 daugiau kursų NYU Steinhardt School of Culture, Education and Human Development »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 11, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Sau. 2020
Duration
3 - 6 semestrus
Ištęstinės
Dieninės
Price
1,795 USD
Mokestis už tašką / kreditą 2019-20 mokslo metais
Deadline
Spal. 1, 2019
Fall, Spring, and Summer entry available
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Spal. 1, 2019
Fall, Spring, and Summer entry available

Sau. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Spal. 1, 2019
Fall, Spring, and Summer entry available
End Date

Music Composition at NYU Steinhardt

Ezequiel Viñao Faculty Profile